Väiketrakatsi tagaroop/sahk
#1

Kas keegi omab väiektrakatsi haakesse käivat roopi või teise nimega tagasahka ja on nõus seda mõistliku tasu eest rentima nädalavahetuseks?

Plaan oleks enne hankimist proovida, kas ja kuidas see reaalselt minu trakatsi taga töötab.

midagi sellist nagu Transkapial pakub

http://transkapital.ee/?sisu=25
Vasta
#2

Kui väike on väike?

Kernus on üks vana Sami "kahepoolemeetrine". Tule järele ja katseta terviseks. Kaalub kilot 400+ ja haakub CAT2 kuulidega (28 mm).

Muidugi mingi tonnise Iseki järele seda ei pane...
Vasta
#3

Täpsustame ,et väke on 1.2 kuni 1.5 lai

Vist kõige väiksema tüübiks on Cat0
Vasta
#4

CAT1 need enamasti on, 22 mm tappidega.
Kuigi CAT0 on ka olemas oma 16 mm tapiga, siis kohanud ma seda veel ei ole.
https://en.wikipedia.org/wiki/Three-point_hitch

Pakkumine jääb jõusseWink Kaaluda ma seda kolakat paraku ei saa. Aga tera pikkuse mõõdan õhtul huvi pärast ära.
Vasta
#5

Kus sa seda lund praegusel ajal nii palju leiad, et roopi proovida saad?

Isal on selline roop väikese iseki külge, peale esimese talve optimismi pole seda enam külge keeratud, vaid kasutatakse esisahka. Roop on üsna pikk ja maa ebatasane - jubedalt künnab õue üles.
Vasta
#6

Roobiga saab hästi mutimullahunnikuid elimineerida, kruusateed treppi kujundada, kive murust välja keerata, aukudesse purustatud kruusa nühkida - mitmekülgne riist.

Kuigi ka mul on taga vaid mõnel päeval aastas. Peamiselt seetõttu, et ma olen laisk ja ei viitsi tööriistu vahetada hübriidrussi järgi.
Vasta
#7

Vaja on 50m kruusateed siluda ja mutimullahunnikud ümber lükata enne niitma hakkamist
Vasta
#8

Kuniks kruusateel on kiht peent kaupa peal, töötab hästi. Kui on munakaid ja relsijuppe, siis ei tule siledat.
Vasta
#9

Hetkel on kuusatees augud ja plaan siluda nii palju kui võimalik ja siis freesafaldi kiht peale vedada
Vasta
#10

Saab paremaks küll, mõistlik on raskus tera lähedale lisada. Tehtud proovitud
Vasta
#11

Minu omal on sahk 2,5 m pikk/roop risti 2,5 m lai. Ehk kaks korda suurem, kui otsitav. Lõtkud on ka mehised, selle eelmine elu metsateedel oli raske.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne