V50 Varuosade Kauplus v6i ePood
#1

Tere,

vajan siin kohas Teie abi.
Olen tellinud tükk aega tagasi jawavaruosad.com kodulehelt, aga see kauplus minu teada enam ei tööta.
Hetkel otsin ma enda V50 mootorile uut sidurit, eelistatud "lille tüüpi"

Sidurikettad mis müüakse Tallinnas Tondi Motopoes kestavad ca. 15km ja t6esti on tülikas neid alati vahetada.

Kas teie oskate minule epoodi v6i kauplust sooviurada kust saab kas lille kujulist siduri komplekti v6i siis häid tavalisi siduri kettaid?

Tervitades Kappo
Vasta
#2

(29-04-2020, 10:56 AM)Kappo Kirjutas:  Tere,

vajan siin kohas Teie abi.
Olen tellinud tükk aega tagasi jawavaruosad.com kodulehelt, aga see kauplus minu teada enam ei tööta.
Hetkel otsin ma enda V50 mootorile uut sidurit, eelistatud "lille tüüpi"

Sidurikettad mis müüakse Tallinnas Tondi Motopoes kestavad ca. 15km ja t6esti on tülikas neid alati vahetada.

Kas teie oskate minule epoodi v6i kauplust sooviurada kust saab kas lille kujulist siduri komplekti v6i siis häid tavalisi siduri kettaid?

Tervitades Kappo
Omades ka sellist aparaati, siis võin lohutada et ei saagi sellele asjale toimivaid varuosi poest osta.
Ei kepsu, ei kolbi ei väntvõlli ei käigukasti asju ega ka sidurit.
Ainus võimalus seda aparaati muretult tarbida on otsida vanu kasutatud asju mis tehtud N-liidu ajal või ise teha vajalik osa.
Näiteks sidurikettaid tehakse tekstoliidist, mida saab Proplastist meetriga osta ning välja lõigata.
Lillekujulist on küll tüütu teha ja see ka ei lahuta hästi kuid nukkidega ketas on lihtne välja lõigata.
Vasta
#3

Tere,

kas sina ise oled endale tekstoliit kettad teinud? 
Kas sa oled sinna ka sälgud sisse viilinud/lihvinud v6i kasutad sirget pinda?

Tervitades Kappo
Vasta
#4

Olen küll teinud kettaid ja et paremini lahutaks peaks tööpinna ka kuidagi ruutudeks jagama sest õli kleebib muidu kettad kõvasti kokku ja läheb aega kuni lahti laseb.
Tunde järgi peaks umbes 1/3 tööpinnast välja viilima ja siis on pidamine nii hea, et pole enam vaja kolme ketast vaid piisab kahest, mis tuleb siduri lahutamisele ainult kasuks.
Vasta
#5

Kas sinul on sinu kettastest äkki m6ni näidis pilt mida sa minule saata saad?

Tervitades Kappo
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne