Barbarossa meesteratta raam
#1

Täna õnnestus kohata Barbarossa meesteratta raamiga. Tuvastamist võimaldav firmasilt kenasti küljes, raaminumber 776111 viitaks nagu sinna 1925. aasta kanti, kui üldist Opeli numeratsiooni vaadata.

A.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Tänan, väga huvitav! Jõudsin ikka ära oodata!  Toungue Kuigi, kui silti poleks olnud, mina esimese hooga ei oleks ilmselt Opeli tehase tööks osanud arvata. Kuidagi kahtlane tundub see raaminumbri asi, mida seal selle numbrit kandva torupiirkonnaga tehtud on? Sisemuhvidega raam, seal peaks terve ühes tükis olev sadulatoru alla minema, mis triip seal jookseb (seal, kus peaks olema number 1) ? Kangesti tahaks õigeks numbriks pidada 177XXXX või mis seal oligi. Arvasin siiani ka, et silt käis selle aja Opelil punasest vasest neetidega külge. Samas, kui on tõesti miljon numbrit varem tehtud, kui ma tahaksin, siis võidi vast ka mustast metallist neete kasutada. Numbrišrift on iseenesest küllaltki "opellik", kuigi neid numbriraua komplekte võis tollal neil kuluda nagu sokke, tehti ju parematel aastatel ligi 300000 tk aastas.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne