mosse vs. senator
#21

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: siim
asi on \"põhimõttes\" tahaks teha ikka mingi karmi mosse! ...ja kohalikele näidata mida mosse suudab.

Otsi mõni V6 (või 2-liitrine BMW M10 Smile). BTW kuskil seal Sinu kandis olla kunagi üks Scorpa 2,8l V6-ga 07 liikunud Cool

Offtopic:
Oopli reaskuuese (sellisel juhul võiks see muidugi 3.0 olla Cool ) võiks näiteks mõne (mitte veel väga pehmeks roostetanud) E-Rekordi kapoti alla panna. Commo sillad, Getrag 265, kõik üleliigne pahn autost välja - peaks vist üsna nobeda liikuri saama, või kuidas? (Selline idee endal tükk aega juba peas keerelnud...)
Vasta
#22

no käega läheb veel kaua aega(oktoobri keskel võetakse maha) ning taastamiseks kulub veel kah aega...vahepeal oli juba mõtte soetada endale opel rekord aastast 1970. kuid unu oli juba ette jõudnud...kui kuultuse peale helistasin oli unu(hannes) juba platsi ja sain rääkida hoopis temega ...ta tahtis sellet isendilt üht esi tiiba mida ta on juba pikkemat aega otsinud(+veel mootor,koopa iluliistud ja esi klaas).........ups pole vist sobiv koht sellest opelist jahumiseks:keersilm

OldSchool Rulez...Smile
Vasta
#23

Eh mis.... õige koht või mitte,,, lihtsalt kahju on autot lammutada aga veel kahjum on oma omat mitte suveks valmis saada Sad

Seega kui oleks võimalus kusagilt hankida teine esitiib ja klaas saaksid mootorita masina igal juhul. Pealegi sai kokku lepitud mootori remondi asjus üht-teist ja selgus, et meister tahaks saada mootorit juba ilma autota... st. võibolla ma ei peakski hakkama autot Paidest kuhugi ääremaale vedama! ja saaksid selle lihtsamini enda juurde toimetada.

Vahetame mõtteid U2U kaudu. Ma ei ole huvitatud 8 a. kivigaraazis seisnud kere käestäralaskmisele... loodaks talle uut elu.VAATA SIIS SIIN JUBA JUTTU
Vasta
#24

hei-hei
kas on ka uudiseid?
Vasta
#25

asi jäi katki ...kuna sain omale midagi mida olin vaikselt alati tahtnud-vanakooli opeli. nüüd üritan tasapisi seda ehitada


OldSchool Rulez...Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne