Bosch mootor
#1

Paluks abi mootori tuvastamisel. Mis aastast mootor? Käib antud mootor jalgratta raami vahel? Ja milline võiks karburaator välja näha. Ette tänades! 

https://fotoalbum.ee/photos/minaott/sets/1485643
Vasta
#2

Niisugune mootor  on mul ILO peal
Vasta
#3

Ma sellest mootorist küll midagi ei tea, kuid arvan siiski, et Bosch on üksnes süüte valmistaja, ülejäänu on mingi muu firma toodang.
Vasta
#4

Selle vasksildil peks olema kirjas ILO ,cm ja mingid numbrid vee,kui homme aega saan võin vaadata enda mootorilt
Vasta
#5

(03-06-2020, 23:11 PM)Armex Kirjutas:  Selle vasksildil peks olema kirjas ILO ,cm ja mingid numbrid vee,kui homme aega saan võin vaadata enda mootorilt

ILO F60-ne modifikatsioon, pakiraamile pigem, taha või ka ette mõnedele erilistele aparaatidele. Ja ega mina ka ei tea tegelikult sellest midagi, vb topiti seda varianti ka kuhugi tallapressi raami vahele või mingile statsionaarsele asjale, kui torule kinnitamise klambrid mõlemas otsas on.

https://www.transportfiets.net/2009/03/0...ilfsmotor/

ILO mootorinumbreid (märgitud rida ei puutu otseselt antud teemasse)
[Pilt: seHvkR00.JPG]

Võõrkeelne väide internetist

The ILO F60 was built over 20 years before and after the war.
There are 3 different ignition or alternator versions alone.
It was installed on the rear wheel as the F60 H and in the frame as the F 60 R.
He also had some companies (Wanderer, Bauer, Bastert, Esweco, Buschkamp, Maico, Meister and many more)
hung in the frames that normally had a 98 Sachs.

Üks pilt ILO iseomaenese karburaatoriga mootorist

[Pilt: y6SdseLB.jpg]
Vasta
#6

Juhtusin täna oma ilo mootorite juurde.Üks on ILO F60(loen mis sildil)
ILO  Werke
F 60
kenn nr5011-0
mootor nr119435
60cm
Brens 1,25 max
Karbuss on arvatavasti vale leidsin.C12/71
Teine mootori geneka poolele sisse löödud UB1BL 200 ja sildil Deutsche-Reichs Patente
                                                                                        Deutsche Gebrauchs Muster
See teine mootor nagu teemaalgatajal aga esimesel suur ümargune genekas,mõlemal on kaks kinnitust ümarraami jaoks ja samade kohtades
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne