Tundmatu õhupuhasti
#1

Tere

Palun abi õhupuhasti määramisel. Millele võis kuuluda?


Manustatud failid Pilt (pildid)
           

ZAZ965A 1968
Vasta
#2

(19-05-2020, 10:19 AM)-maukar- Kirjutas:  Tere

Palun abi õhupuhasti määramisel. Millele võis kuuluda?

Tere!
See on jämedalt öeldes nõukogude kergsõidumootorratta M-103 ja M-104 õhupuhasti, vb on mingid nüansid, mille oma täpselt, vb ka M-105, aga igatahes midagi sinna auku.
Vasta
#3

(19-05-2020, 10:44 AM)kass Kirjutas:  See on jämedalt öeldes nõukogude kergsõidumootorratta M-103 ja M-104 õhupuhasti
Kas peenemalt öeldes oleks mitte kergesõidumootorratas, vaid lustisõidumotikas? 
Kergemuusika ja süvamuusika analoogia alusel võiks siis kusagil vist olla ka süvamootorrattad.
Vasta
#4

(20-05-2020, 00:59 AM)TeeTL Kirjutas:  
(19-05-2020, 10:44 AM)kass Kirjutas:  See on jämedalt öeldes nõukogude kergsõidumootorratta M-103 ja M-104 õhupuhasti
Kas peenemalt öeldes oleks mitte kergesõidumootorratas, vaid lustisõidumotikas? 
Kergemuusika ja süvamuusika analoogia alusel võiks siis kusagil vist olla ka süvamootorrattad.

See on kindlasti дорожный (tühimass ~85kg) мотоцикл Minsk M103 õhupuhasti, sest puuduvad kõrvad. M103 kinnitub õhupuhasti põhja all oleva poldiga raami püstitour külge kinntatud toe külge.  Rolleyes
M104/M105 tulid juurde "kõrvad", millega kinnitati küljeplekkide/karteri külge.

[Pilt: file.php?id=4025&mode=view]

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta
#5

(20-05-2020, 00:59 AM)TeeTL Kirjutas:  
(19-05-2020, 10:44 AM)kass Kirjutas:  See on jämedalt öeldes nõukogude kergsõidumootorratta M-103 ja M-104 õhupuhasti
Kas peenemalt öeldes oleks mitte kergesõidumootorratas, vaid lustisõidumotikas? 
Kergemuusika ja süvamuusika analoogia alusel võiks siis kusagil vist olla ka süvamootorrattad.

Jaa, siia arutellu on kätketud nii filosoofiat, kui ka filoloogiat. Aga mina paraku ei ole tegevmootorrattur ning ei oska sellel teemal kaasa kirjutada. Kuigi kaldun arvama, et valdav enamus tsikleid on tänapäeval "lustisõidumotikad", muidugi on mõnede tsiklitega rohkem lusti sõitjal, mõned aga rõõmustavad peamiselt kaasliiklejaid ja kaasteelisi. Mingi murdosa tsiklitest, näiteks Kihnu Virve oma, on siiski veel asjalikud igapäeva töömasinad, aga ka nendega võib Jaanipäeval või jõuluajal teha mõne lustisõiduotsa.Süvamootorratta teema nõyuab juba süvaanalüüsi ja selleks puuduvad minul teadmised, kogemused ning ka vaimne võimekkus! Vast seda julgeks väita, et antud teema õhupuhasti minu arvates klassikalisele süvamootorrattale ei sobi, kuigi ka siin võib olla erandeid mingite apokalüptiliste autorieksemplaride ja mootorratturrottide masinate puhul.
Vasta
#6

Härrased duo-trio-qvadro ratturid nüüd kus selge, mille oma ta on, küsiks kui palju ta maksab ja kas keskmootorrattale iz 49 ka panna kõlbab?
Vasta
#7

(21-05-2020, 10:35 AM)tõnn Kirjutas:  Härrased duo-trio-qvadro ratturid nüüd kus selge, mille oma ta on, küsiks kui palju ta maksab ja kas keskmootorrattale iz 49 ka panna kõlbab?
tere,ei kõlba,aga vahetame,annan sulle IZ-49 oma aga see vahetusena mulle,äitäh.
Vasta
#8

Annaks ja oleks õnnelik veel pealekauba kuid õnnest jääb puudu selline õhupuhasti.
Vasta
#9

Õnn ei peagi (ei tohigi) kergelt kätte tulla, selles ongi õnne mõte ja võlu!
Aga teeme nii - Tõnn annab Maukarile selle
https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid466506
Maukar annab Tõnnile M-103 õhupuhasti, Tõnn annab Näkikollektsionäärile M-103 õhupuhasti, Näkikollektsionäär ja Sepp annavad Tõnnile IŽ-49 õhupuhasti ja mina olen õnnelik? 
Kui Tõnnil seda Ж - löömise rauda ei ole, siis Näkisepp annab selle talle oma muuseumist.
Ise arvan, et keskmootoriga kesksõidumootorrattale sobib igasugune õhupuhasti ja üldse võiks sellisel võimsal masinal selle puhasti asemel olla hoopis üks suur lehter
https://www.k-rauta.ee/p/lehter-plastik-roheline/2wna
Vasta
#10

tere,ma arvan et kõige rohkem saab see kes saab endale ainult ÕNNE,sest igasugu pudipadi juurde toomine toob ka probleeme,kuhu panna,kuidas hoida-valvata ja tuhat küsimust esitab veel naine,oli sul seda ikka väga vaja.Aga seda ztset tähte olen otsind juba tükk aega,tean et kusagil 130-tuhande asja juures ta on,tegelt ma varsti hakkangi asju üle lugema ja tean et kui olen lugemisega 129-tuhande juurde jõudnud siis ta leiangi.
Vasta
#11

Mul selline täht vanematekodu riiulis olemas, enamus teisi numbreid ja tähti olen sõpradele välja laenanud aga sellist kõverikku pole keegi tahtnud.
Kuid kuidas vältida sellist paranormaal nähtust, et hetkeks, mil ma selle tähe üles leian on see moondunud hoopiski selliseks: Ш

Vist pean leppima olukorraga et seda puhastit pole hetkel vaja.
Vasta
#12

Nii on, peamine on leppida paratamatusega ja olla rahul sellega, mis on. Ja tundes Õnnet isiklikult, siis olen üsma kindel, et mul on läinud hästi, et meie eluteed ristudes ei hakanud mööda ühist sirget edasi kulgema.
Minul muidugi eriti asju ei ole, mõni väike jubin, mõned huijoovinad, näpuotsaga pisdjuulinaid ja veel nipet-näpet. No mitte üle 120.000 asjakese (lugesin sisse ka M8 vedruseibid ja tühjad voimixi karbid). Ja muidugi on mul ka teemakangelasest õhupuhasti, ka vb IŽ-i oma, kui pole kellelegi ära andnud, on ka roheline lehter ja mõned šušiševad vene tähed. Aga mina ei anna kellelegi midagi, selles ongi asja võlu!  Cool 
[Pilt: qgw-f-a6dd.jpg]
Vasta
#13

Nüüd te siis toote oma hindamatutest riiulitest välja asjad mida mul laenata vaja oli.
Selle täheraua ma sain Venest pika ootamise peale ja sellega asi korras.

Et kõik õnnelikud ja rahul oleks, siis õhupuhasti vastu võiks pakkuda miskit Muraveile näiteks. Hetkel kihitan sellega nimelt ringi. Kui vahetatava asja väärtused kipuvad olema ulmelised, siis on võimalik ka minupoolne hüvitis rublade näol. Üle on ka Laz bussi salongi valgusti. Postituste alt leiab, kellel vaja.

Samuti manustan humalavedelikke, neid heledama poolseid. Spetsisaalsed õlled jäägu spetsialistidele joomiseks. laiatarbe kaup sobib.

Maukar

ZAZ965A 1968
Vasta
#14

(21-05-2020, 17:14 PM)-maukar- Kirjutas:  Nüüd te siis toote oma hindamatutest riiulitest välja asjad mida mul laenata vaja oli.
Selle täheraua ma sain Venest pika ootamise peale ja sellega asi korras.

Et kõik õnnelikud ja rahul oleks, siis õhupuhasti vastu võiks pakkuda miskit Muraveile näiteks. Hetkel kihitan sellega nimelt ringi. Kui vahetatava asja väärtused kipuvad olema ulmelised, siis on võimalik ka minupoolne hüvitis rublade näol. Üle on ka Laz bussi salongi valgusti. Postituste alt leiab, kellel vaja.

Samuti manustan humalavedelikke, neid heledama poolseid. Spetsisaalsed õlled jäägu spetsialistidele joomiseks. laiatarbe kaup sobib.

Maukar 
Big Grin Big Grin Toungue  ja püstine pöial!
Vasta
#15

(20-05-2020, 09:08 AM)CHRhmm Kirjutas:   M103 kinnitub õhupuhasti põhja all oleva poldiga raami püstitour külge kinntatud toe külge.  Rolleyes
M104/M105 tulid juurde "kõrvad", millega kinnitati küljeplekkide/karteri külge.

Ma muidugi seda juttu ei uskunud, mõtlesin, et noored mehed ajavad muidu tarka juttu, ise elust ja maailma asjadest midagi ei tea...
Aga nüüd on nii, sepp ja kollektsionäär, et peadki 103 asemel 104 hakkama tegema. Käisin spetsiaalselt sadade kilomeetrite kauguselt Sulle seda puhastajat toomas. Aga ega sepa jaoks vahet pole, haamer, ääs ja alasi on ju olemas, tahtmisest ja oskustest rääkimata. Või sepistad need kõrvad küljest ära, kuigi lihtsam oleks ikkagi M 104 teha.

[Pilt: e0IUAx9z.JPG]
Vasta
#16

tere,mul ootab 104,kokkupanemist,kurjam mul 16.a.vana mobiil ei ole sel vist pildi aparaatigi,paneks siia pildi,aga võtage oma Türulaste punt ja tulge kaeme perra.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne