Teema on suletud

2 sadulaga IZ56 elektriskeemi
#1

on selline isend hoovi veerenud puuduva juhtmestikuga, kellelgi skeemi jagada?
#2

иЖ 56 электросхема 
Aga proovi selle otsinguga ja vali ise kas värviline või must-valge. Seal vist kahe sadulaga eraldi kategooriat pole leida aga seeeest külgkorviga.

Инвалид информационной воины.
#3

Ääretult rumal küsimus ehk aga kas genekast minevad juhtmed jooksevad tähtedega relees kokku või on vice versa?
#4

(30-06-2020, 16:27 PM)jrgen20 Kirjutas:  Ääretult rumal küsimus ehk aga kas genekast minevad juhtmed jooksevad tähtedega relees kokku või on vice versa?
Aga pane prillid ette ja vaata ise skeemilt. Ega sa vist skeeme julgenud vaadata, ma panen siis osalise pildi, kus genekas ja relee peal ja nende vahelised juhtmed ka.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины.
#5

Tänan vastamast, targutada pole vaja. Mind isiklikult ajasid segadusse tähtede arv genekal
#6

(30-06-2020, 20:26 PM)jrgen20 Kirjutas:  Tänan vastamast, targutada pole vaja. Mind isiklikult ajasid segadusse tähtede arv genekal
Ära siis esita küsimusi 3-klassi koolijuntsu tasemel. Ise võib ka lihtsad asjad selgeks mõelda.

Asi algas "kahe sadulaga", edasi pakkusin hulgi elektriskeeme ja ikka tuleb küsimus relee klemmidele minevate juhtmete kohta, mis minule tõestab, et inimene isegi ei vaevu otsingut skeemide kohta kasutama. No mis järgmiseks tuleb, milline üllatusküsimus?

Инвалид информационной воины.
#7

Lihtsale küsimusele oleks olnud seega lihtne vastus. Kogenud foorumikasutajale ei oleks olnud probleem kohe õiget skeemi jagada (mu esimene IZ, vene keel olematu, segadusse ajavad tähised jne). Minu poolest teema lukku ja tänud!
#8

Kahe sadula asemel oleksid tõesti võinud teha pildi säilinud seadmetest nagu süütepool, generaator, laadimisrelee, süütelukk. Tõenäosus ju on, et puuduvate juhtmete puhul on ka ülejäänud seadmeid korralikult roogitud.
Kui siin möliseda veel, siis sellise tsikli aku pealt käimapanekuks on vaja ju ainult plussi otse süütepooli ja miinust raami ning seda läbi kontakti edasi süütepooli. Nii lihtne see ongi. Ülejäänud juhtmed on lülitamiseks või aku laadimiseks.
Edu esimese IZ ja kirillitsa puhul, teema lukus.

Ostan 1989-1997 a Toyota hilux / VW  Taro Pick-upi, alates romust kuni ideaalses korras autoni.
Vahel teen ka ultrahelipesu (kontakt ps).
Teema on suletud
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne