Jawa 634.7 olemus
#1

Tervist.

Täpsemat pealkirja ei suutnud välja mõelda kuna küsimusi tuleb jooksvalt ilmselt mitu.

Esmaselt tõusis päevakorda väntvõlli vahepukk. On kaks mootorit, 81 ja 83 aasta. Mul pole väntvõlle lähedal hetkel ning remondimehe juurde sai nad ka järjekorda ootama jäetud. Oskab keegi öelda mis laager vahepuki sees elab ning on seal ka mõni simmer või lihtsalt gaasitõkkeseib vms? Samuti oskab keegi ehk mind suunata mootoriteemalisele kirjandusele. Mõlemad mootorid jõudsid minuni kasti sees pilbastena, kokku panna oleks niimoodi lihtsam.

Tänud ette.
Vasta
#2

Tere!
Väntvõlli keskel on tavaline üherealine radiaalkuullaager 6306, kahel pool on labürinttihend (ühe poole oma on vahepukiga ühes tükis). Kirjanduse valikust on põhiline raamat SEE.
Vasta
#3

http://www.motolib.info/node/395 

Sama raamat aga allalaadimisel on alati käepärast ja saab arvutis pilte suurendada. Keri leht alla skatšat kohani.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины.
Vasta
#4

Väärt materjal, täname.

Hetkel ei lase veel magada kaks küsimust. Tahaks ühe raami pritsi saata aga enne ei saa kah kuni selgus majas. 
Esimesena küljekarbid. 81a isendil kinnituvad nad ülevalt läbi raami veidra "küpsisepeaga" poldiga. Samasugust olen kohanud ka 638 ja samuti vanemate mudelite juures. Logo "350" on antud aasta omal valatud ning kinnitub tagant kahe vedruplekist ristkülikuga nagu vanadel raadiotel esipaneel. Isetegevust justkui silma ei karju, raamil-birkal numbrid klapivad. 83a isendil "kinnituvad" karbid ülevalt lihtsalt raamist väljaulatuva naga taha. Logo on plekist stantsitud, üks ots läbi karbi kõrvaga ja teises otsas mutter. Karbi kuju ise silmale identne. Kas mõlemad variandid on olemas olnud ja erinevus tuleb pelgalt aastakäikudest või on keegi külamees lasknud fantaasial lennata?

Teisena süütepoolide kinnitus. 81 on nad paagi all kõrvuti ja kinnituvad kahe "kajaka" klambri vahele. 83 on aga pead vastakuti, kummalgi oma klamber.

Piltidega ei saa kahjuks kaasa aidata hetkel, üks isend maal ja teine kah natuke eemal. Aga ehk mõni põline jawamees teab aidata.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne