Teeme ise muruniiduki traktorile.
#21

selline ta sai siis.esimene niide tehtud kah.orginaal tugiratta jalad tuli pikemaks keevitada ja 6 cm kõrgemaks tõsta nüüd niidukõrgus täitsa ok muidu oli tera mullas.tugirattad kah ikka väga haledad,kolmest 1 veel tehasesirguses ja  esimest juba mitu korda õigemaks tümitatud.reduktori kokkupanekul läks midagi nihu ja lekib õli pisut,homme uuesti lahti ja katsub korralikumalt kokku panna.vibra on ka kadunud.reduktori remont väike ja siis uut niidet ootama.kallakutel kus pisike raider tahtis küllili vajuda on põkaga täitsa ok sõita.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Pilt (pildid)
   
Vasta
#22

Vägev niiduk. Jagad ehk pilte ka traktori poolsest jõuvõtust ja aiste kinnitusest. Ees keskmist tõmmitsat pole?
Kas niiduki inerts on suur? St kui põkal vaja tagurdada siis sidurit lahutades niiduk jääb seisma või käib edasi ja ei pea uuesti hoogu võtma hakkama?
Vasta
#23

kõhu all kardaan mis on ristatud 53 kardaanist ja 40 jvv-st.jvv otsas on kergelt kiirendav kettülekanne.esiripp kinnitub siduri koja külge ja ees tõstavad vist t16 kasti silindrid.
niidan ca keskmistel pööretel ja erilist inertsi pole ja hoo ülesvõtmist ootama ei pea,esimesel versioonil pidi küll.pikka suht siledat pinda saab rahumeeli esimese käiguga lasta,nikerdamiskohad tigukäiguga.
ees keskmist tõmmitsat jah hetkel pole veel.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne