Mille raam + külgkorv? Ural?
#1

Tere,

Pildid küll kehva kvaliteediga - aga ehk annavad veidi aimu. 
Urali omad?

Lisan veel etteruttavalt ära, et tooted kuuluvad nagunii kas osta.ee 0,1 eur oksjoni või automotokoski teemasse - st. mina tõin nad lihtsalt ära (paluti) ja nüüd need vedelevad mul ees... Kui kellelgi vaja, siis palun - siin need on (Tartust ca 25km väljas).

Parimat,
T.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#2

tundub jah uural,uural vist ainuke millel korviluuk.
Vasta
#3

M-72 erinevad versioonid olid ka korvi luugiga.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Elukas nimega Irbit omas ka korviluuki.
Vasta
#5

(21-07-2020, 09:13 AM)tõnn Kirjutas:  Elukas nimega Irbit omas ka korviluuki.

Siin on interpretatsiooni küsimus. Urale tehtigi Irbiti tehases alates 1941 aasta sügisest, mil Moskva tehase mudru hakkas sinna saabuma. Samas tsikli nimetus Ural tuli kasutusele 1961 mudeli M-61 tootmisse minekuga. Jah, Irbiti tehase korvidel oli avatav luuk, kas alguses Dnepri omadel oli, mina ei tea, mingist ajast? igatahes ei olnud, on kuuldud isegi seda, et Eestis kap. rem. käinud tsiklitel keevitati olemas olnud luugid kinni, kuna "nii oli rem. ettevõtte standardis ette nähtud. Antud teema fragmendid on kahtlemata Irbiti tehase Urali omad, mudelit mina ei oska öelda, ei tea ega tahagi teada, kindlasti ei ole tegu M-72 ega M-72M mudeliga, juba korvi gabariidi tule kuju viitab "moodsamale mudelile" ja ka beež/heleroheline? värv seab teatud ajapiiri.
Vasta
#6

Ural M63 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne