[poolita] Poldid ja mutrid
#1

Kindlasti on just palju selliseid maksu maksja raha eest palgal olevaid inimesi,kes peaks seda tööd tegema,kuid eks juulikuu on ju hirrrrrmus töörohke ja väsitav,ning ega sa kuskil liiva sees olles ei viitsi küll meilidele vastata.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#2

Mõttetu lahmida kui ei tea vastavate isikute töökoormust vaid oletate ja eeldate. Ja kindlasti istus amenik X varbad soojas merevees ja vaatas, et mingi tropp jahub oma keermetest midagi, aga pohh ma lihtsalt ei vasta Big Grin Võibolla olla tuleb sellele inimesele ainuüksi 50 maili päevas millele on vaja vastata, leida lahendus, leida pädev kolleeg jne. Suvel on puhkuste aeg ning paljud inimesed teevadki sama palga eest mitme inimese tööd kuna kolleeg puhkab jne. Kindlasti on nende kodulehel või seaduses kirjas maksimaalne vastamise tähtaeg, mis reeglina on 14 või 30 TÖÖPÄEVA.  Aga alati on võimalik maailma parandada ja koolis käia ning ise sinna ametisse tööle minna ning kõikidele mailidele 30 minuti jooksul vastata nii öösel, puhkusel kui liivarannas.
Vasta
#3

Mul hea sõber endine TJA ametnik. Tõsi on, et kaebusi tuleb koormatena aga osa neist suht absurdihõngulised. Tähtis olevat eraldada tõsiseid asju ja mittetõsiseid. Seal jälle ametniku pädevus pluss muu. Kokkuvõttes on olemas copy-paste stampvastused ja kui siis edasi protestitakse ja asjal on sisu, siis...
Vasta
#4

Aja kulu kohta on üks hea ütelus,
Aja kulg sõltub väga sellest kummal pool peldiku ust sa asud.

Ma natuke tean ka kui õhukeseks on rehvormi juhtimisel riiki viilitud, aga kui
ametnik viie päeva jooksul suhtleb ja siis järsku viis päeva ei vasta midagi, olles
ise palunud täiendavat tehnilist infot siis see on natuke imelik.

Aga ma võtan rahulikult, maru rahulikult.

Üks hiina onu, oli vist Sun Tzu, on arvanud järgmist
Kui piisavalt kaua istuda jõe kaldal, siis võid ühel hetkel märgata vaindlase laipasi allavoolu ulpimas.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta
#5

Sõnastus on erinev aga ka enda elus seda vana Hiina ütelust tegelikkuses jälginud. Tore näha, et pole ainuke. Smile
Vasta
#6

(02-08-2020, 19:42 PM)hundu615 Kirjutas:  Kindlasti on just palju selliseid maksu maksja raha eest palgal olevaid inimesi,kes peaks seda tööd tegema,kuid eks juulikuu on ju hirrrrrmus töörohke ja väsitav,ning ega sa kuskil liiva sees olles ei viitsi küll meilidele vastata.

Olles ühe teise riigiasutuse palgal, siis jah, nii ongi: kui seda valdkonda jagav inimene puhkab, siis talle asendajat (sisulist, mitte vormiliselt määratud) ei olegi. Et poleks dubleerimist ja oleks riigi raha sihtotstarbeliselt kasutatud ja muud sotsiaalmajanduslikud eufemismid - ei ole meil mingeid filmidest nähtud meeskondasid ja tipptasemel laboreid - on konkreetsed inimesed konkreetse (enamasti pooleliolevate asjade kuhja alla mattunud) laua taga. Eriti neil, kes tõesti südamega asja teevad, mitte pole sinna juhuslikult sattunud.  Ning kuigi rahva üldine meelsus on see, et riigiametnik peab olema 25/8/366 kättesaadav, siis tuletan meelde, et nad kõik töötavad siiski 40-tunnise töönädala alusel ja neil on õigus puhkusele (soovitavalt ühes tükis, et Tugiteenusel oleks lihtsam).

Iseküsimus on see, kuivõrd üldse vabaturumajanduse tingimustes on TJA-l võimalik peale ettekirjutuse mingeid reaalseid sanktsioone (ma eeldan, et teemaalgatajat rahuldaks standardikohaste poltide-mutrite tarne ja türnüfflitele avalik ihunuhtlus nüidsama ja kohemait) rakendada.

Mitte, et ma kuidagi õigustaks tolerantsist väljas standardtoodete müümist kvaliteetsete pähe, aga sulide liistuletõmbamine on süütuse presumptsioonile põhinevas riigis päris keeruline. Milleks ma soovin siiralt edu!

Enda harimiseks ma siiski palun selgitust, millist häda teeb ühe-kahe tolerantsivälja võrra nihkes olev standardkeermesliide olukorras, kus liidete tugevusvaru reeglina ületab kordades vajaliku?

Kosmosetehnoloogia või täpselt dimensioneeritud liidete puhul on tolerantsiväljas püsimine muidugi enesestmõistetav. Nagu ka oma Tööle garantiid andva Meistri puhul.
Vasta
#7

Ma ei taha kuidagi risustada M.R teemat kuid ,mul on siiralt hea meel,et meie foorumis palju riigi palgal olevaid inimesi,kes silmad punnis peas ja kaenla alused vettinud,teevad tööd ja ei raiska sentigi meie raha,aitähh teile.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne