Tellimine ja toimetamine USAst
#21

Parzilla lehelt ei lase ka tellida, maksma hakates ütleb: "ATTENTION: Due to COVID-19 we are temporarily not accepting international orders."
Vasta
#22

rockautost potsatas postkasti uus 5% sooduskood:
152135098139731574

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#23

Rockautost 11.sept tellitud kaup on laost DHLile väljastatud 12.sept, aga istub ikka USAs, LA-s, ja 21sept alates pole mingit liikumist märgata, juurde on lisatud hoiatus DHLi poolt:
Package Delays
 DHL eCommerce Solutions is currently in an unprecedented situation with regard to volume growth.  Maintaining quality for our customers remains our highest priority.  Delivery times are longer than normal because everyone involved with your package from fulfillment to delivery are experiencing similar challenges  We are working diligently to overcome the challenges presented in these extraordinary times.  We appreciate your patience while you wait a little longer for your package. 

Suveperioodil toimisid igasugu saadetised Euroopast/USAst pigem üllatavalt kiiresti, nüüd alates septembrist on märgata, et ka Euroopas viivitused pikenevad
Vasta
#24

Mul just laupäeval RA-st tellitud asjad DHL-i kulleri teatel peaksid tunnikese pärast töökoja uksetaha potsatama. Saada vast sinna mingi päring. Äkki mingi kala seal aadressiga näiteks. Mul oli segadus neil just eelmise tellimusega. Kui muidu tellin Eestisse siis eelmine kord tellisin Soome asjad Smile
A mingi siteem läks lolliks selle peale. Peale e kirja RA-sse ja DHL-i hakkas kaup liikuma. Ju siis arvuti jooksis kokku ja inimesi seal vist eriti keskuses ei ole.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#25

Neljapäeva hommikul Rockautost tellitud asi jõudis reede õhtuks Eestisse. Esmaspäeval tolliti ära ja oleks teisipäeval kätte saanud, aga DHL pole suutnud tänaseni arvet saata.
Vasta
#26

Pole varem probleeme olnud pika ooteajaga. Tänud vihjete eest. Saatsin RA-sse teate, aga sealt vist ei lähe enne edasi, kui veel mõni aeg paki staatus ei muutu.
Vasta
#27

Kavatsen täna-homme RA-st mõned jupid tellida, eks siis paistab ka mulle, kuidas DHL sealtmaalt toimetab. Inglismaalt toimetamisel DHL-il küll probleeme ei ole - üleeile umbes kahe paiku päeval tellitud pakk jõudis eile enne lõunat kohale. ~22 tundi!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#28

Pärast teadet Rockautosse, jõudis pakk 1 päevaga Eestis kohale. Kuni selleni istus kirjade järgi LA-s. Kokku läks 3 nädalat.
Pakk tuli ja on alati tulnud läbi Omniva postkontorisse, kuigi vahepeal tarnib DHL.
Aga mismoodi seda peaks saama valida, et DHL päris kiiresti toimetaks ? Mitte et ma tahaks kullerit päeval koju kus mind enamasti pole (ja ette nad ju ei helista), aga põhimõtteliselt, äkki teinekord ongi kiire Smile
Mul näitab ainult selliseid valikuid, pildil allpool. Lühim aeg 8 päeva, max 2 nädalat. Siiani olen valinud hinna poolest keskmise, et mitte kõige odavamat valida. Kuigi vahe paistab olevat ainult 1 päev. Kõige kallim pakkumine on ka kõige aeglasem ja seega täiesti jabur.

   
Vasta
#29

Mulle tundub et see söltub su enda elukohast. Mina elan haapsalus, söber tallinnas-sinna on nad vöimelised kuni kolme päevaga asju saatma, siia aga mitte. Panime testiks ühed ja samad väikesed vidinad ostukorvi rockautos, ja tema tarneaeg oligi 3 päeva, samalajal kui mulle oleks need jöudnud minimaalselt pooleteist nädalaga ja ligi 13.- euri kallimalt. Mul seda Dhl'i ei pakkunudki valikutes.
Reeglina kui pakk on kaua kadunud, ripub see omniva tolliterminaalis ja keegi viitsi sulle teadet saata

Ja lihtsalt lisamärkuseks, seda nende sooduskoodi saab vabalt guugeldada, minuarust pakuvad nad seda üsna lahkelt igalpool.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#30

(06-10-2020, 23:09 PM)TeeTL Kirjutas:  Aga mismoodi seda peaks saama valida, et DHL päris kiiresti toimetaks ? Mitte et ma tahaks kullerit päeval koju kus mind enamasti pole (ja ette nad ju ei helista), aga põhimõtteliselt, äkki teinekord ongi kiire Smile

Osadest ladudest ja osadesse sihtkohtadesse ei pruugi DHL teenust pakkuda - siis vali Fedex vms. kullerteenus. Post on üldjuhul kõige odavam ja aeglasem ning selle puhul ei saa tolli ette ära maksta nagu kullerteenuste puhul.
DHL-iga mingeid äpardusi ei paista olevat, reedel tellitud asjad toodi esmaspäeva ennelõunal koju kätte.
....
See rockauto 5% sooduskood ei ole jah mingi saladus.... ilmselt on see tehtud eesmärgil, et inimesed sellest räägiksid ja see lisa 5% mõnelt esmakordselt klindilt kättesaamine on sekundaarne. Samas oleks pisut imelik seda mitte kasutada ja rohkem maksta.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#31

Tänan, tõepoolest, Tallinna aadressi lisades hakkas RA pakkuma DHL toimetusviisi. Proovin seda järgmine kord. Võiks ju toimida, eriti kui kaubasumma jääb alla tollimaksu piiri ja seega täiendavat sammu tollis ei teki.
Vasta
#32

Lihtsalt infoks, erutumiseks pole põhjust ja kommenteerida pole vaja - kiviauto 5% ale kood kehtiv kuni 20 detsember.
155311666142367322

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#33

Ära kaota lootust Big Grin ma tellisin hiinamaalt telole ümbrise märtsi algul, juuni alguses sain teate, et kohaletoimetatud, aga minuni see polnud jõudnud ja nõudsin raha tagasi, sain ka. Nüüd oktoobri alguses vaatan, et miskit on mu postkasti topitud. Need samad kaaned jõudsid 7 kuud hiljem kohale läbi omniva
Vasta
#34

(21-10-2020, 07:28 AM)maisalup Kirjutas:  Ära kaota lootust Big Grin ma tellisin hiinamaalt telole ümbrise märtsi algul, juuni alguses sain teate, et kohaletoimetatud, aga minuni see polnud jõudnud ja nõudsin raha tagasi, sain ka. Nüüd oktoobri alguses vaatan, et miskit on mu postkasti topitud. Need samad kaaned jõudsid 7 kuud hiljem kohale läbi omniva
Ja mis seos sellel USA-ga on?
Vasta
#35

Seos on selle postiteenusega. Et kui pole jälgitav, siis võib 4 kuud hiljem asi kohale jõuda Rolleyes
Vasta
#36

Lihtsalt infoks, erutumiseks pole põhjust ja kommenteerida pole vaja - kiviauto 5% ale kood kehtiv kuni 20 detsember.
158752888145312164

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#37

Kui ma Rockauto lehel panen linnukese "Pre-Pay Customs Charges" ja DHL toob (üle 150e), kas siis on reaalselt kõik maksud tasutud või tahab EMTA ikkagi midagi saada?
Vasta
#38

On makstud.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#39

Kinnitan. Paned "pre-pay customs charges" ja kõik maksud saavad makstud ja kiviautu tellimuse toob kuller kohale. Oma kogemuse järgi soovitan just DHL-i. Palju parem, kui Fedex. Viimane kogemus: Eelmisel neljapäeval tellitud ja selleks kolmapäevaks planeeritud kättetoimetamisega paki tõi DHL täna.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#40

Natuke teistmoodi mure.
Ameerikamaalt oleks vaja ühe kodanikuga (naaber) kontakti saada. Guugel annab palju variante, aga FB jm sotsiaalmeediat pole isik ammu kasutanud, tel.numbrid on kliinikute registratuurid kõnekeskuste ja "press #" vastustega, sest isik meditsiinis tööl.  Mingi infopank jagab infot krim.karistuste jms kohta, aga tel. või meili mitte.
Kui keegi saab aidata, siis ps. palun.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne