mis sõiduki ninasoojendaja
#1

Millisele sõidukile võiks kuuluda ninasoojendaja.
Ligikaudsed mõõdud 114 x 42

kõrgus

Laius

H

sai vist kõik öeldud
Vasta
#2

Pakun GAZ M20 Pobeda

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#3

üsna hea pakkumine aga pole vist päris see.
gaz 20

lisaks on alumises servas käivitusvända jaoks avaus.

H

sai vist kõik öeldud
Vasta
#4

Minu Pobil selline


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#5

(17-08-2020, 12:23 PM)Roland Kirjutas:  Minu Pobil selline

Näib, sarnase tegumoega tõesti.
Ju samast tehasest ;-)

Kuna minu majapidamisest Gaz 20et ei paista olevat ega tulevat siis ninasoojendaja ootab huvilist.

Tänud, paneme selle infoga teema lukku.

sai vist kõik öeldud
Vasta
#6

Solgiks vähe teemat, kas mingil ajal tulid need ninasoojendajad tehasest masinaga kaasa? Ise veel nii noor et mäletan autobaasist nahatöökoda kus istmeid lapiti ja ninasoojendajaid kokku traageldati. Minu ajal enam masinal komplektis küll ei olnud.
Vasta
#7

Sõjaväelistel autodel olid mõnedel kaasas. Kas tehasest või mingis vahelaos juurde pandud, ei tea. Tsiviilmasinatel ei mäleta, et keegi oleks tehaseuue masinaga kaasa saanud ninakatte. Küll aga oli eestis mitu(kümmend) värkstuba, kus neid tellida sai. Mingit standardit ei olnud, kõik lasid oma fantaasial lennata. Välimus, tegumood, tehnoloogia ja materjal oli igal oma. Mõni oli äärestamata, mõni kanditud. Lapatsid käisid "nööpide", paelte või pannaldega. Materjal oli juskui tavaliselt dermantiin, aga leidus ka kvaliteetsemat kunstnahka. Mõni oli voodriga (erinevad materjalid), mõni ilma, lihtsalt mitmekihiline. Tavaliselt ei istununud hästi, aga mõni oli, kui valatud. Bussikerega UAZ´idele ihaldati sõjaväe kapoti ja tuuletunneli katet. Need sobisid sinna ilusti ja olid lausa praktilised. Tsiviilautodel oli tavaliselt seal paljas plekk.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne