Võib kustutada.

Ma ei mõista kas Donn nii solvunud,et ise ei kribagi enam midagi?!

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Vaata kivipurustaja viimast videot, saad vastuse. Vaata kohe päris lõpuni!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=9zh2Z18syXQ

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta


Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta

Oranž ja must oleks ikka ägedam olnud Big Grin Tahaks näha kuidas soos soppa lendab, ei tea palju kaalub?
Vasta

Muusika valik on sul hea!!! Nii ilmselt tsillides ka projektid teostuvad

Veel pole maha löödud
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=BltkMvWva7A

Lisaseadmeid tehakse.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Ilmselt ei viitsi ta teoreetikutega vaielda enam... Big Grin
Vasta

Jätkub.

https://www.youtube.com/watch?v=ZhwGxOP75d8

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Donnyle head aasta lõppu ja edukat uue algust.Kivipurustajaga taheti nagu maatasa teha ,nüüd aga otsivad ise YT st.siia postitusi. Smile Elagem sõbralikult ütles ( Krokodill Gena)
Vasta

Antagu mulle andeks, kuid ei saa aru sellest elektrivintsi mõttest saha ja abiseadmete liigutamisel.
Hüdraulika lisamine automootorile oleks kordi soodsam kui roolivõimendi pump või valmidus on mootoril olemas.
Funktsioone oleks sel märksa rohkem ja piisab kui tuua välja 2 paari väljavõtteid ette ja taha ning maailm avardub oluliselt.
Jagajale piisab täiesti kahest sektsioonist millest üks on ujuasendiga ja saab lükata-lõhkuda-käitada-kallutada-tõmmata mida vaid kujutlusvõime lubab, mis antud juhul on täiesti olemas.
Saha mahasurumise võimalusest või elektrivintsi hooldusvajadusest-riknevatest releedest ei pea vist rääkima?
Vasta

Lihtsalt teooriaks: ehk hakkavad mõtted ka otsa saama, kui kohe hüdro peale panna on tulevikus 4 videot vähem, mida toota? Aga selge on see, et läheb hästi, enam ei pea isegi ise reklaamima, teema juba elab iseenesest. 

Teostus on ju tegelikult kena nagu ikka. Veidi küll olen skeptiline saha taldade osas, et stopperpoldid võivad lahti loksuda ja tallad kaduda. Aga eks see pole oluline, teenust asjaga ei tehta ja eks aegajalt võib võtmega üle ka käia.
Vasta

(26-12-2021, 11:10 AM)2715 Kirjutas:  Antagu mulle andeks, kuid ei saa aru sellest elektrivintsi mõttest saha ja abiseadmete liigutamisel.
Hüdraulika lisamine automootorile oleks kordi soodsam kui roolivõimendi pump või valmidus on mootoril olemas.
Funktsioone oleks sel märksa rohkem ja piisab kui tuua välja 2 paari väljavõtteid ette ja taha ning maailm avardub oluliselt.
Jagajale piisab täiesti kahest sektsioonist millest üks on ujuasendiga ja saab lükata-lõhkuda-käitada-kallutada-tõmmata mida vaid kujutlusvõime lubab, mis antud juhul on täiesti olemas.
Saha mahasurumise võimalusest või elektrivintsi hooldusvajadusest-riknevatest releedest ei pea vist rääkima?
Aga elektri väljavõtted on ju olemas, nii ees, kui taga. Sinna pistikusse pista, mis atribuut tahes.
Vasta

Üldiselt huvi on, miks mitte.
Mulle siiski tundub hüdraulika olema kordi universaalsem ja soodsam viis mingeid asju liigutada ja käitada ning ei karda seda ka välja ütelda.
Vasta

(27-12-2021, 13:35 PM)M.R. Kirjutas:  Ei ole erilist mõtet Donni kanalit siia linkida ja tema tegemisi arutada kui Donn sellest arutelust siin osa võtta ei soovi.

On küll, jälgin huviga, sõltumata sellest, kas teemaalgataja midagi kommenteerib või mitte.
Mulle jäi küll arusaamatuks, miks tehti mootori kinnitus liikuvaks, selle asemel, et trossi otsa panna tõmbevedru, aga see selleks.
Vasta

Mis ime läbi sahk oma asendit hoiaks, kui seda fikseeriks vedru mis annab venima?
Vasta

(27-12-2021, 16:09 PM)qwerty009 Kirjutas:  Mis ime läbi sahk oma asendit hoiaks, kui seda fikseeriks vedru mis annab venima?

Verdu on seal ju ka sellise lahendusega ja kas see asendi hoidmine seal nii kriitiline ongi?
Mulle tundub see mootori liigutamine oluliselt keerulisem lahendus ja ma ei taba, mille poolest see parem on. Kui ehk - oli selline jupp käepärast.
Vasta

(27-12-2021, 01:44 AM)2715 Kirjutas:  Üldiselt huvi on, miks mitte.
Mulle siiski tundub hüdraulika olema kordi universaalsem ja soodsam viis mingeid asju liigutada ja käitada ning ei karda seda ka välja ütelda.

Universaalsem ja ägedam kindlasti, aga soodsam?? Saaks aru kui seda räägiks keegi kes eales oma raha eest hüdropoes pole käinud. See vints maksab 75 euri motonetis. Selle raha eest saab heal juhul kaks juppi voolikut ja paar liitmikku. Silinder, jagaja ja ülejäänud 4 voolikut ikka puudu. Kiirliited ka juurde ning ongi neli-viis sotti läinud. Lisa juurde teine paar väljavõtteid ja voolikuid ette, saha tõstmiseks ka silinder, vb taha ka siis juba üks paar liiteid ning läheb teine samapalju veel äragi. Seda eeldusel et roolivõimu pumpa võimalik paigaldada. 12V pump juurde oleks veel mitme vintsi jagu väljaminekut.
Vasta

Niipalju kui on insenere on ka lähenemisi ja lahendusi.

Sai kunagi loetud umbes samasugust vene foorumit. Seal targad tegid T-34 konstruktorite kätetöö samuti maha nagu siin Doni kivipurustaja.
Ei midagi uut siin maailmas.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Nojah, muidugi, tänaste teadmiste juures ja tänase materiaaltehnilise baasi juures on igaüks kõva mees mölisemas ja arvustamas 1934 aasta lahendusi.
Aga pane seesama kõva mees aastasse 1934 koos tollase materiaaltehnilise baasiga, ei leia tänane kõvataja püksist tillutki üles.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne