UUE KASTIKA OTSING

(28-02-2021, 18:40 PM)vant Kirjutas:  Ilm sula, tundub et probleemid adblue´ga on mitsul leevenenud.
...
otse loomalikult Toungue ja klaasid ka udust puhtad, nii kui kraad 10 miinusest sooja poole liigub, pole probleemi üldse. Aga 20-st külmema poole läheb asi mädaks ...
Vasta

(28-02-2021, 18:40 PM)vant Kirjutas:  Ilm sula, tundub et probleemid adblue´ga on mitsul leevenenud.
 Mis see f tähega kastikas muidu oli, millele teeninduses käru keerati? F 150 või Ranger või miski muu?
Ikka see fordi ametlik esindus. Väikese läbisõiduga korralikult hooldatud eesti masin hullemas seisus kui välismaalt tulnud tundmatu hooldusajalooga masin mis pole tehase hooldust peale garantii lõppu näinud ja läbisõit 3xrohkem. Peale seda ma enam ei usu jutte, et margiesinduses on ainuõige ja kõige parem hooldada. Seni kui ise kõrval ei seisa ei saa absoluutselt enam kindel olla, et hoolduse käigus reaalselt seda tehakse mida tehas ette näeb või mille eest raha küsitakse...
Vasta

Ütleks, et probleem esindustega on olemas sest tuttaval oli Man veoautoga probleem, et hooldused kippusid suuremaks remondiks kujunema kus vahetati asju mille kohta kaebusi ei olnud.
Küll aga soovis ta õlivahetust poole tihedama intervalliga ja kuigi poriseti et pole ette nähtud ja milleks ikka vahetati aga filter unustati vahetada.
Vahetasime siis ise selle filtri et ju läks meelest, kuid järgmine kord sama lugu et vahetamata.
Nagu ka eelmine kord oli filter pealt puhtaks pühitud, kuid seekord oli filtril me tehtud markeri jälg peal.
Arvel muidugi oli filter ka mõlemal korral ja siis kolmandal korral autot viies ütles, et kõik asjad, mis te vahetate panna sinna kasti auto küljes.
Arve tuli ikka oluliselt väiksem ja ka filter sai vahetatud ning rattapoldid näiteks jäid vahetamata mis varem olid veninud olnud ja katki läinud ettenähtud jõuga keeramisel.
Aga vana õlifiltrit ja katkisi juppe küsivad paljud tagasi et need ikka oleks vahetatud.
Vasta

(01-03-2021, 00:24 AM)maisalup Kirjutas:  ...ametlik esindus. ... Peale seda ma enam ei usu jutte, et margiesinduses on ainuõige ja kõige parem hooldada. Seni kui ise kõrval ei seisa ei saa absoluutselt enam kindel olla, et hoolduse käigus reaalselt seda tehakse mida tehas ette näeb või mille eest raha küsitakse...
tööautol Subaru Forester peale hooldust klaasipesu juurde valades avastati, et kapoti all vedeleb õlimõõtevarras, millele nagu kohtagi ei paista ...
esinduses tunnistati viga ja näidati varda koht kätte - ülevalt täiesti nähtamatu esidifri varras. Tegid siis omal kulul difris õlivahetuse uuesti.
Vasta

Kui jutt käib uuest kastikast, nagu teema pealkiri väidab, siis ju pääsu pole margi-esindusest. Mõistukõnena öeldes olen isegi ühes A- tähega esinduses käinud hooldamas T- tähega autot, millel H - tähega lisanimi.
 Päris P- tähega kohta otseselt pole midagi keeratud, nii enam- vähem, hind on ainult selline, mis sunnib arvet saades T- tähega sõnu otsima.
Vasta

no näete, hakkate ka jõudma vaikselt arusaamiseni, milleni ma ise juba jupp aega tagasi jõudsin, et uue auto ostul on väga oluline ka esinduse kvaliteet. tavaliselt kui mõne uut autot otsiva kodaniku käest küsid, et kuidas sellel margil ka esindus on, siis vahitakse sind nagu lolli. vaadatakse ainult autot ja hinda, mõni edasijõudnum ka hoolduste hindu.

Pähkliajude hirm
Vasta

Päris paljudel uutel autodel esinduses järgi käinud ja üks asi oli pea kõigil ühine- nii kui olid allkirjad ära pannud ei tahtnud sinuga enam keegi tegeleda, käi ja otsi kust ja kuidas kätte saad; näed küll et aeti kolm autot parklasse aga ootad ikka veel paar tundi kuni lõpuks keegi sulle halastab...
Vasta

(01-03-2021, 12:03 PM)ounou Kirjutas:  no näete, hakkate ka jõudma vaikselt arusaamiseni, milleni ma ise juba jupp aega tagasi jõudsin, et uue auto ostul on väga oluline ka esinduse kvaliteet.
...


Ning millisel esindusel Eestis on rahulolev klientuur kastikate tarbijate hulgas? Tõsi, Silber on üks ninakamaid, aga ei ole ka teistel reväär plekitu.

Tallinna lähedal elaval mitsutajal on vähemalt valikuvõimalus AGR näol, aga lõunas oledki Silberi armul.
Vasta

Ameerika Auto kunded ehk eriti ei nurise?

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(02-03-2021, 12:35 PM)v6sa Kirjutas:  ... Ning millisel esindusel Eestis on rahulolev klientuur kastikate tarbijate hulgas? Tõsi, Silber on üks ninakamaid, aga ei ole ka teistel reväär plekitu. ...
mina enim rahul Tartu Topautoga, väga kliendisõbralik ja hooliv, kogemus on 5 uue isikliku autoga, kõik eri marki/esindustest.
Vasta

(02-03-2021, 12:35 PM)v6sa Kirjutas:  
(01-03-2021, 12:03 PM)ounou Kirjutas:  no näete, hakkate ka jõudma vaikselt arusaamiseni, milleni ma ise juba jupp aega tagasi jõudsin, et uue auto ostul on väga oluline ka esinduse kvaliteet.
...


Ning millisel esindusel Eestis on rahulolev klientuur kastikate tarbijate hulgas? Tõsi, Silber on üks ninakamaid, aga ei ole ka teistel reväär plekitu.

Tallinna lähedal elaval mitsutajal on vähemalt valikuvõimalus AGR näol, aga lõunas oledki Silberi armul.
margifoorumites on üldjuhul ka esinduste kohta arutelud olemas. ma ei ole kastika tarbija, aga mustamäe elke on muidu toikari osas norm olnud, ju ka toikari kastikaga oleks sama.

Pähkliajude hirm
Vasta

Kui naine omale ostuhetkel 6 aastat vana toyota ostis ja sellega "uueks kliendiks" sai tunti peale esmast hooldust margiesinduses kohe Toyota saksa peakorterist huvi kuidas me rahul oleme. Esimene kord oli vähe pikem "küsimustik" edasipidi on olnud mure et ega meil mingit probleemi ei olnud.
Vasta

Vat mina müüsin oma L200 kuidagi kiirelt Aafrikasse ära,nagu selgus hiljem.Aga kohe oli vaja uut,järgmist asemele.Polegi osta midagi,20 tuhande eest ei täi kuidagi 2009 toyota kastikat osta.Ja benssu veel ei taha,kuidagi diislipedeks jäänud.Polnud muud kui tuligi kasutatud ja mitte soovitatud ram ecodiisel soetada.Oli hinna poolest alla 20 tuhande ja aasta 15,pikk kast,lühem kajut.Taga istmed muidugi suht mõttetud,umbes nagu vanem L200,no võibolla veidi rohkem ruumi.Praeguseks sõitnud olen peaaegu 6000 kilti juurde,oli vaja Jõgeva taga tööl käia. Aa üldse oli ees 267 tuhat.Mis juhtunud on kriban hiljem,hetkel metsa ära,niikaua kui veel ilm lubab.Aga sõidab,keskmine kulu selle ajaga 10,1 näitab.Nii umbes tundub ka.Teed olid tuisanud ja sild järel kogu aeg.Kiireid käike ka sisse ei saanud.Vaatame mis saab edasi.
Vasta

Otsin jälle abi ... kastikat ostes pakkus Silber kongi, mis oli kabiinist kõrgem - mulle küürakas ei meeldi ja jätsin võtmata. Nüüd olen aeg-ajalt vaadanud neid lisavarustuse lehti ja ei oskagi valida. Mõne müüja telefonid ei vasta, mõni ei oska ise midagi kosta mu küsimuste peale jne.
Mida vaja, tingimused:
  • Kabiiniga samakõrge
  • ilma elektrita, lisatuledeta jne et oleks lihtne install, ei peaks elektrikut tüütama ja iga kord ühendama kui ...
  • üksinda mahavõetav-pealepandav, st jäiga kerega, et üksi tõstes-väänates ära ei laguneks, aknad eest ei kukuks, st vist ilma küljeakendeta? ... loomulikult klambritega kinnitatav, mitte polditav.
  • soovitavalt tagant võimalikult püstine, suurema mahutavusega
  • võiks võtmega lukku käia
Ja muidugi odav ...

Müüjatest olen suutnud välja peilida pickups4x4.ee, rauad4x4.ee, provan ja vist kõik?
Oskate äkki juhatada õigele teele, kust saaks juhatust ja õige asja?
Vasta

(27-04-2021, 15:00 PM)honkomees Kirjutas:  Mida vaja, tingimused:
  • Kabiiniga samakõrge
  • ilma elektrita, lisatuledeta jne et oleks lihtne install, ei peaks elektrikut tüütama ja iga kord ühendama kui ...
  • üksinda mahavõetav-pealepandav, st jäiga kerega, et üksi tõstes-väänates ära ei laguneks, aknad eest ei kukuks, st vist ilma küljeakendeta? ... loomulikult klambritega kinnitatav, mitte polditav.
  • soovitavalt tagant võimalikult püstine, suurema mahutavusega
  • võiks võtmega lukku käia
Ja muidugi odav ...

Mitsule sellist vist väga polegi. Kohapeal Tapa taga Iiris Fiiber teeb aga enamusele nõudmistele ei vasta Big Grin Igasugu küljeluugid, aerodünaamika jne... 
Mis peale-maha puudutab, siis maal ju ometi on ruumi kahe puu vahele tala panna ja sinna külge paar plokki. Nööri ka müüakse Wink Ega katet ju linnas olles maha võeta... 
Ehk soe aeg käes, tuleb ise teha Big Grin Reaalselt ei ole seal mitte midagi keerulist, kui päris täpselt aus olla! See 1,5-2,5K€ tundub kuidagi täitsa sõge hind, kui samasuur ehk töömahukuse ja materjalikulu poolt samaväärne sõudepaat maksab koos kasumite ja kõigega 580raha? Teine asi on 25-millisest sändvitsist teha.
Vasta

Hnjah. Töömaht ja materjalikulu.... Ühel puhas fiibri ja riide laks ja värv selga, teisel ptäis tihendeid, hingi jm pudinaid külge panna, lisaks veel soovi korral õigesse tooni värvimine.

Töömahtu ja materjalikuju võib võrrelda vormi valmistamisel ja sealt see hinnavahe tulebki, kas jagatakse  vormi hind saja paadi või kümne kastikatte vahel.

Sry@offtopic.

Ontopic eelnevast lähtuvalt. Kui julged käega katsumata osta, proovi tellida mõnest riigist, kus samu kastikaid rohkem liikvel ja ühest vormist rohkem koorikuid tõmmatakse.

Romulast ninalaksuga masina OEM koorik oleks liiga juhuse asi leida?
Vasta

Ma lisaks ka- et kui te tunnete, kes te siin hindu arvustate ja arvate et see äri nii kuradima kasumlik on, siis palun vorpige neid uusi kastika kastikatteid ca 500 eest. Smile
Vasta

(27-04-2021, 17:32 PM)Telc Kirjutas:  Hnjah. Töömaht ja materjalikulu.... Ühel puhas fiibri ja riide laks ja värv selga, teisel ptäis tihendeid, hingi jm pudinaid külge panna, lisaks veel soovi korral õigesse tooni värvimine.

Töömahtu ja materjalikuju võib võrrelda vormi valmistamisel ja sealt see hinnavahe tulebki, kas jagatakse  vormi hind saja paadi või kümne kastikatte vahel.
Mul hõimlane, Proua tädipoeg ehk "suur vend" seal Saiakoplis plätsib neid ja me räägime sadadest ja rohkematest katetest per autotüüp Smile See on puhas "edevatelt raha ära võtmise" teema! Ma olen ju ise nii mudeleid, vorme kuvalmistooteid teinud Wink , küll veepeale ujuma. Sada paati ja peale räägiem PAkri 450 sõudekas ,Kassed, kiilid jms. 2,5-meetriseid vanne tehaksegi kümned kokku... OT out
Ainult tagant lahtikäiva luugiga asja one-offina teed nädalavahetusega valmis. Kui teeks mudeli Ja vormi, et neid kümmekond teha, siis kuluks see 1500 ära ja 2 nädalavahetust, lisaks pisut rauda. Ma saan murest täiesti aru sest leitud ja saada olevad ei kipu etteantud tingimustega klappima! Nad on lödid (viiamne kogemus uue Isuzu kuudiga, kus küljeluugid kuidagi kinni ei püsinud), nad on vähemahukad, sest peavad olema "stiilsed" ja nad on kallid. Jäik, lihtne, mahukas ja lihtsalt aga kindlalt kinnitatav on keeruline leida!!! Tänane kastikas pole ju mõeldud töö tegemiseks... 
Vasta

jälle läks lappama ...
kes müüb ja milline on hää?
Priidule kuudi mahavõtmise kohta, et eks kuuri laetalade külge köiega tõmmata plaaningi aga egas see nii ühtlaselt ei lähe, mul tuttaval ka mahavõtmisel klaasid eest kukkunud jms Peaks olema ikka piisavalt jäik ...
Vasta

nii need fiibrimehed vastasid, et pakuvad vaid ühte varianti, sihukest küürakat[Pilt: MLD-0055s-1.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne