1978 Zaz 968 "Tšeburaator"
#41

(15-11-2020, 14:03 PM)Aare R. Kirjutas:  Kui ma hästi mäletan, siis see Leivategija tehtud lillat värvi sapakas on ka 20cm laiemaks tehtud. Igatahes sapakatest rääkides on tegu sellise pulli putukaga, mille nägemine alati tuju heaks teeb.
Pärnus oli kunagi üks kollane muhk, mis tegi tuju heaks juba siis, kui seda tulemas kuulsid- neil on ju selline iseloomulik vinguv hääl Big Grin
maitse asi ja kuidas kellelgi,mind jätab külmaks.kena vaadata zim,vana volga ja sudame teeb soojaks ja vaatad järgi pikalt k-750.
Vasta
#42

Ei, seda muidugi, olen igati nõus. Selge on see, et kuigi ka sapakas pole kaugeltki mitte igapäevane nähtus (ma ei mäleta, millal ma viimati sapakat isegi nägin), on loomulikult ZIM-id ja sellised asjad igati vau-efekti tekitavad pillid. Arvestades meie umbes kolmekümneaastatagust tänavapilti autode-motikate osas, oli lahe näha isegi Jay Leno saadet, kus tema ja mingi tsikliäss sõitsid külgkorviga Uralidega Big Grin
Vabandan OT pärast.
Vasta
#43

Kui kellelgi leidub üleliigne uus k127 nimeline karbonisaator, siis oleks meeleldi huvitatud omastamisest. Õiglase hinnaga, mõistagi.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne