Võrride võidusõit - Etapp 1, pildid, muljed, tulemused
#41

Vasta
#42

fanaatik-;) Kirjutas:klege palun aidake mul otsia või inffi anda kuidas ma saax ennast võrrivõistlustele registreeruda,palun aidake mind.oldmoped ei vasta ka minu kysimustele ja kirjadele ning.palun aidake mind mul on sellega väga kiire.vastake nii kiiresti kui saate.

Ma arvan, et asi selles, et härra Oldmoped puhkab. Inimestel on selline komme, et suvel minnakse puhkusele. Ja keegi teine ei ole praeguseks avaldanud soovi järgmist etappi ise korraldada. Sellest tulenevalt arvan et järgmine etapp saab siis toimuma augusti alguses.
Kui sul registreerumisega kiire, siis kirjuta oma andmed (kindlustuse sõlmimiseks on vajalik ka krediitkaardi number) siia.
Kui juulikuus ise etappi korraldada ei taha, siis saad vähemasti kuu aega veel treenida.



Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#43

ei tahaks teemat risustada,aga kas keegi oskab öelda,seal ühel pildil oli vörri mootoriga krossikas,oskate öelda,ms raamist see tehtud oli?

Aitäh!
Vasta
#44

01 aug võistluse korraldaja on Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon

www.msport.ee

Nendelt saadud info - võistlusjuhend, reg vorm ja plakat on kopeeritud ka http://www.hot.ee/vorr/

Vasta
#45

Raplas oli registreerunud võistlejaid 19.
Vasta
#46

olen kindel. et neljandas sõidus tuleb veel kõvem rebimine, sest kõigil on ju aega oma roostet timmida.
Kuid et asja huvitavamaks muuta pealtvaatajatelel ja sõitjatele
oleks pidanud näiteks Rapla rajal sõit läbima ka kruusalõiku, see annaks teistele meestele ka võimaluse kõrgemale kohale tõusta
ja tuleb ratta seadistuses leida ka õige ülekanne.
el juhul ei võidutseks ainult need kellel sääreka lõppkiirus tõesti hea oli.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne