VW Iltis vol 2

Tänud viitamast, saatsin sõnumi. Oleks vaja ikka seda radika ventikate juppi ja ühel pildil paistvat radika katet. See muide on ka samas akuruumi katteks.
Vasta

(04-10-2021, 16:44 PM)sturmbannführer Kirjutas:  
(04-10-2021, 13:47 PM)taavi Kirjutas:  jootmine muidugi on kehva, ta küll annab esialgselt hea tulemuse, aga pikapeale vibreerib see tina lõppemise ja vase algamise kohapealt juhtme katki. Würth müüb häid klemme, aga ilmselt üle sa tegema ei hakka, lihtsalt kui edaspidimidagi puruneb (ei pruugi, kui juhe palju ei vibreeru), siis võiksid paremad panna Smile
mercedes nt. kasutas u. kuni 1997.a masinatel juhtmete jootmist.pole kordagi näinud,et juhe oleks ära murdunud jootest
eks ta oleneb disainist. Kui klemmühendus on disainitud vastu pidama vibratsioone, ta seda ka teeb. Volvo abs ajud 20 aastat tagasi olid legendaarsed jootekohtade lahtimurdumisel. Seal nad tegid disainimuudatuse ja kasutasid edaspidi pressühendust ja viga pole peale seda esinenud.
Vasta

Täna sain kätte ühe puuduoleva tule. Kui kellelgi vedeleb või teab kellel vedeleb, palun pakkuda või kontakti jagada.

[Pilt: IMAG1283.jpg]

[Pilt: IMAG1284.jpg]

Samuti oleks jätkuvalt vaja seda punast täpikest.
[Pilt: tagumine-t-pp.jpg]
Vasta

Kas siin oli natuke aega tagasi joodetud juhtmete tõttu tekkinud suurest probleemist juttu või olen mina loll?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Mingi abs või turvapadjaaju teema ehk? Krt ma ei suuda ka kõike mäletada, mis siit välja visatakse...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(06-10-2021, 22:32 PM)Marko Kirjutas:  Kas siin oli natuke aega tagasi joodetud juhtmete tõttu tekkinud suurest probleemist juttu või olen mina loll?
Vaata postitus 244

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Ma ei tea kas sobib tuua võrdluseks nõuka aega aga tollel ajal oli vene autode juures juhtmete jootmine keelatud kohe päris ametlikul tasandil.
Põhjuseks just seesamune juhtme murdumine liitekohalt. 
Võis küll kaablikingasid tinatada nii, et juhe jäi tinast puutumata.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Mina kasutan pressitavaid otsikuid mille joodan kinni ning ühenduskoha katan termokahanevaga.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

(07-10-2021, 07:54 AM)Daff Kirjutas:  Ma ei tea kas sobib tuua võrdluseks nõuka aega aga tollel ajal oli vene autode juures juhtmete jootmine keelatud kohe päris ametlikul tasandil.
Põhjuseks just seesamune juhtme murdumine liitekohalt. 
Võis küll kaablikingasid tinatada nii, et juhe jäi tinast puutumata.
Mul on tunne, et kiire töö jaoks ei kasutatud jootmisel kampolit vaid igasugu söövitavaid vedelikke. Kampoliga joodetud ehk oleksid vastu pidanud. Pole küll kunagi juhtmeid jootnud, rohkem trükiplaatidel pisidetaile ja juhtmekesi koduses õhkkonnas.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Taas olen ootel, kui mõned asjad kohale jõuavad. Tegin aga aega parajaks ning tegin selle viimase kaablipuntra jaoks stendi. Nagu ikka, on keegi koduses majapidamises stendi jaoks mõeldud OSB plaadi sõna otsese mõttes seina löönud. Käiku läksid ühe vana kapi vineerid. Tegin nii hästi kui oskasin ning õiged juhtmepikkused peaksid ka olema. 

Vana pundar markeerimiseks:
[Pilt: IMAG1285.jpg]

Ja lõpptoode:
[Pilt: IMAG1290.jpg]
Vasta

Mis firma hülsitange kasutad pressimisel?
Vasta

Mingid no name asjad, siiamaani toimivad. Yato vms sellist.
Vasta

Puhkuse esimene päev ja kohe sai suur sündmus käsile võetud. Pilt räägib enda eest:

[Pilt: IMAG1295.jpg]

Hommikul lapsed kooli ja lasteaeda ning sipsti käru taha ja asjad peale. Kõik tehtud enne kella 12 päeval Big Grin .Nüüd pole muud, kui JÄLLE oodata. 
Tööde edasine käik on aga järgmine: prits, krunt, metallitööd asjadele, mida vaja ning värvi. Muidugi on veel pudinaid, mida ei tahtnud ja polegi kohe vaja, mis samuti pritsi ja värvi tahavad aga need saab hiljem ka tehtud. Oluline on, et suured ja välja jäävad asjad saavad ühese töötluse. 
Kodusel rindel jätkan juhtmekimpude valmistamisega ning hea istmekatete tegija otsimisega.
Vasta

Värvi kohta üks kommentaar, oleneb küll kui täpset taastamist on plaanis teha. GD-l on need laigud täpselt paigas - kui nt paned pimenduskatted akendele ette, siis muster ja laigud jätkuvad täpselt. Ehk Iltisel sama, ei tea, pole kokku puutunud selle masinaga.
Vasta

See värvi suhe peaks olema 60, 20 ja 20. Kas tahan laiku tega, pole veel kindel kuid passi kirjutati ilusti mitmevärviline, seega võimalus on.
Vasta

mina lasin ascona istmed seal teha ja olen ülimalt rahul. Hind sõltub ikkagi materjalide valikust, aga töö on ikka kvaliteediga.

https://teping.ee/
Vasta

Sellised vidinad. Kui on huvi, siis PS või number peaks seal ka olema.
   
Vasta

Tänu kaasfoorumlasele on tekkinud nüüd komplekt tulesid. Välimuselt on esipimekad suht viisakad aga seesmiselt on nii ja naa. Pilt kah:

[Pilt: IMAG1297.jpg]

Tagumisest täpist peaks isegi asja saama aga esimeste reflektorid on pisdauskas. Võib juhtuda, et kompunnin mingi LED süsteemi sisse sest reflektoreid pole kuskilt neile leida. Sihtotstarbeliselt nagunii neid kasutama ei hakka aga kuuluvad masina komplektsuse juurde ja on niisama ägedad. 

Muus osas tegelen ikka edasi juhtmestikuga. Armatuurialune on nüüd lõplikult valmis. Vasak esinurk peaaegu ainult mõned rüüsid ja klemmid, sama ka parempoolsega sest ikka ja jälle jääb midagi väheks ja puudu ehk tarneraskused. Tagumine kimp on koostatud vaja ainult pistikud ja markeeringud külge panna ning seejärel võib testima hakata.
Skeem viskab vahepeal ka villast ning uurimisel selgus, et tootmise ajal on mingid asjad muudetud kuid moditud skeemi pole saada. Seega olen enamasti koostanud vanade kimpude järgi, sest põhiosad on õnneks tehaseseades ja kuri EKV käsi pole kallal käinud. Enne pealepanekut kontrollin muidugi kõik mitmekordselt üle, et mingeid ebameeldivusi ei tule.
Vasta

Kõige lihtsam säästunipp reflektori taastamiseks on üle kleepida fooliumteibiga mida kasutatakse küttesüsteemide isoleerimisel.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Uus nädal ja kuna ilmad on ääretult kehvad, sai ennast kokku võetud ning lõpetasin esimese otsa ja keskmise kaabliralli ära.

[Pilt: IMAG1355.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne