Uunikute 20.Talveralli EELMÄNG!
#21

Tere
Saan aru et see aasta jääb ära aga ütlen oma arvamuse ka välja.
Pigem ikka test, mis midagi näitab ehk kiirtest ei ole väga usaldusväärne praegu.

Mulle meeldiks pigem sportklass, sellel autol ju erinevaid juhiabi süsteeme ei ole ja seda on hea talvel kasutada Wink

Taunus XL 1974
Vasta
#22

Vaevalt nüüd karoova või energiakandjate hinna tõttu kriitilist massi kokku ei saaks, a eks korraldajate otsus on korraldajate otsus. Kahju igatahes.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#23

Kurb. Aga aktsepteerime korraldajate otsust ning ootame siis järgmist aastat juba  Big Grin

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#24

Ah, tundub et talv sai ka läbi Smile 
Sõita poleks ka millegiga, aga mingil põhjusel ma ei ole enam üldse elevil. Varem ei jõudnud veebruari ära oodatagi.
Vasta
#25

(19-01-2022, 08:49 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Vaevalt nüüd karoova või energiakandjate hinna tõttu kriitilist massi kokku ei saaks, a eks korraldajate otsus on korraldajate otsus. Kahju igatahes.
Vaata, Sa ju tunned natuke näiteks mind. Mina ei saaks praeguse seisuga vaat ei orgunniski osaleda, sest ma olen lihtsalt niisama tugev ja terve ja antikehadega ja puha. Proua ka ei saaks abiks olla. Paariad oleme! 
Zazik on noor mitmelapseline Isa, K70 vanavanemad jne.
Kuna EI OLE normaalne aeg, siis eks meil igaühel, kes ÜLDSE oleks võimelsied midagi lõpuni orgunnima, omad põhjused. Praegu ei taha keegi seda va värdjat Omikroni saada. Halvasti teha pole mõtet, pigem ootame ära aja, kus me saame jälle nii teha, nagu me kõik unistame! 

Tuletan meelde Uunikute Talveralli absoluutselt algse peamise eesmärgi - ÕHTUNE PIDU! See oli isegi karsklasest Tõnu Piiburi vaat et ainus eesmärk meid kunagi kokku kutsudes. Et saime Narva-Jõesuus hotellis elu nautida! Lobisemine, söömine, kes võtab napsu kes mitte. Kellele tellisime Narvast sünnipäevaks litsi... Just for FUN
Pole funni pole rallit... Sad
Vasta
#26

Kiirtestid võiks hulgiostul saada kätte vähemalt 3€ tk, kui mitte soodsamalt sellise koguse korral.
Vähemalt viimane kord, kui ostsin, olid hinnad sellised.

I'd offer you moral support but i have questionable morality
Vasta
#27

See,et üritus ära jääb ei tähenda ,et retropilliga tänaval paarutada ei võiks ?


Ma olen oma Starletile paar kiiresti sõitmise juppi tellinud ja ka need on kohale lõpuks jõudnud ning lähevad varsti masina külge .

Lisa aasta annab lihtsalt oma pille veel ägedamaks ehitada või siis lausa täiesti uue pilli ..... ?
Vasta
#28

Vasta
#29

Kalender kuulutab, et vast on paras aeg XXI Talveralli teemadel jaurama hakata.
Päris ametlikku infot veel välja pasundada ei saa, aga hetkel näitab tähtede seis, et tõenäoliselt saab juhtuma 17. veebruaril.

Tõenäoliselt saab kontseptsioon olema sarnane tänavusele rallile, s.t. pidu toimub ühes väikelinna kultuurimajas, majutuse otsivad võiduajajad ümbruskonna "katusepakkujate" juurest ise. Lihtsalt selliseid kohti, mis suudaks talvisel ajal vastavale hulgale vanatehnikasõpradele pakkuda toitlustust, peoruumi ja majutust ei ole eriti palju olemaski. Kui keegi teab mõnda (peale Roosta ja Kääriku), siis võib mulle loomulikult märku anda.

Konstruktiivsed ettepanekud, küsimused ja muu seotu võib julgelt siiasamma postitada, eraldi teemat pole vast mõtet teha.
Vasta
#30

Küsimus oli, et kas keegi teab puhkekülasid-kämpinguid kuhu rohkelt rahvast magama mahuks? Siin mõned valikud ja number näitab, et mitu inimest voodisse mahub. Talvel võib see number natuke väiksem olla, aga ehk on abiks. Kindlasti mõni siit nimekirjast välistub, kuna pakub ainult käpingut, mis talvel võib üsna külm olla. 


1 Varemurru 370
2 Mändjala 300
3 Roosta 256
4 Valgemetsa250
5 Lepanina 220
6 Kopra 180
7 Varbla 174
8 Vaibla 155
9 Vihula 150
10 Jõulumäe 147
11 Pedase 140
12 Kauksi 140

13 Toosikannu 135
Vasta
#31

(13-11-2023, 11:50 AM)Seiklusminister Kirjutas:  Küsimus oli, et kas keegi teab puhkekülasid-kämpinguid kuhu rohkelt rahvast magama mahuks? Siin mõned valikud ja number näitab, et mitu inimest voodisse mahub. Talvel võib see number natuke väiksem olla, aga ehk on abiks. Kindlasti mõni siit nimekirjast välistub, kuna pakub ainult käpingut, mis talvel võib üsna külm olla. 


1 Varemurru 370
2 Mändjala 300
3 Roosta 256
4 Valgemetsa250
5 Lepanina 220
6 Kopra 180
7 Varbla 174
8 Vaibla 155
9 Vihula 150
10 Jõulumäe 147
11 Pedase 140
12 Kauksi 140

13 Toosikannu 135

Tänud.
Aga nagu arvata oligi, 200+ kohtadest jäi sõelale ainult Roosta. Teiste puhul ütleb kiire pilt kodulehele, et talvel ollakse üldse suletud või oluliselt väiksema kapasiteediga.
Kui linnades annab erinevaid majutusasutusi omavahel mugavalt kombineerida, sest asukohad on lähestikku, siis kämpade puhul on lähimad lisakohtade võimalused tavaliselt ikkagi autosõidukaugusel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne