Naiste-Jawa jõulukingiks
#21

Kuldsed triibud teeb soovikorral Jarmo:

http://www.kustom.ee/

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#22

Värvitööd on juba tükk aega lõpetatud, kuid just lõpetamine läks käest ära, sest kaks korda järjest lasksin suure katteplekil värvi kardinasse. Siis võtsin pritsi reguleerimise ette. tõin töökotta plekitahvli ja häälestasin pritsi seina jaoks. Kolm on kohtu seadus ja lõpuks sain vaevast lahti.

Üks rullnokkade laul kõlab optimistlikult - Mul on Bemmil uued kummid, mul on Bemmil uued kummid! Muude varuosade tellimisega võtsin ka uued rehvid, sest need kunagised aiakäru omad on kuidagi liiga robustsed. Rattad said kohe alla pandud ja ka mootor aiste vahele.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#23

See ratas selleks suveks valmis ei saanud. Tuled+viled toimivad ja sidurdab+pidurdab, ning sõidab. Proovisõidud näitasid, et mootor tuleb lahti võtta (mina seda pole veel näppinud), kuid selleks pole suvel aega. Selgus, et käiviti võll on vales nuudis ja vänt on liiga püsti ja käivitamisel tõuseb hooga vastu raami (peaks algasendis olema ette kaldu). No ja siis proovisõidud näitavad, et ega ikka Nõmme või Sossi mäest ta mind üles ei jaksaks vedada. Talvel võtan mootori käsile. Seni sõidan 4rattalise vanakesega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#24

See ratas sai lõpuks kokku pandud, kuid vajab veel peenhääletust ja mõnede ilukruvide vahetust.
Talvel sai mootor lahti võetud ja mõned asjad asendatud, kuid esmatähtis oli panna käiviti vänt õigesse asendisse. Lustisõitudele veel ei usalda tulla.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#25

(21-04-2023, 19:27 PM)MTJ juhataja Kirjutas:  See ratas sai lõpuks kokku pandud, kuid vajab veel peenhääletust ja mõnede ilukruvide vahetust.
Talvel sai mootor lahti võetud ja mõned asjad asendatud, kuid esmatähtis oli panna käiviti vänt õigesse asendisse. Lustisõitudele veel ei usalda tulla.

Väga äge projekt!

Kuna mul ootab ka üks 555 kokkupanekut, siis uurin, kas sul on ehk koosteprotsessist (eriti kaabeldus, detailide kinnitused jne) rohkem pilte, mida saaksid jagada? Ehk oskad ka mingit head lektüüri antud mootori konstruktsiooni kohta soovitada?

Küsin, kuna mul puuduvad kahjuks nii kogemused kui etalon, mille järgi masinat esialgu kokku panna ja välja selgitada, mis täpselt puudu. Huvi on seevastu suur Smile

Näkku palun mitte lüüa.

Edit: Tellisin varuosakataloogi, aga pole kindel, kas seal mootor ka kenasti kirjeldatud. Loodame parimat.
Vasta
#26

(09-10-2023, 15:59 PM)Dsuvasass Kirjutas:  
(21-04-2023, 19:27 PM)MTJ juhataja Kirjutas:  See ratas sai lõpuks kokku pandud, kuid vajab veel peenhääletust ja mõnede ilukruvide vahetust.
Talvel sai mootor lahti võetud ja mõned asjad asendatud, kuid esmatähtis oli panna käiviti vänt õigesse asendisse. Lustisõitudele veel ei usalda tulla.

Väga äge projekt!

Kuna mul ootab ka üks 555 kokkupanekut, siis uurin, kas sul on ehk koosteprotsessist (eriti kaabeldus, detailide kinnitused jne) rohkem pilte, mida saaksid jagada? Ehk oskad ka mingit head lektüüri antud mootori konstruktsiooni kohta soovitada?

Küsin, kuna mul puuduvad kahjuks nii kogemused kui etalon, mille järgi masinat esialgu kokku panna ja välja selgitada, mis täpselt puudu. Huvi on seevastu suur Smile

Näkku palun mitte lüüa.

Edit: Tellisin varuosakataloogi, aga pole kindel, kas seal mootor ka kenasti kirjeldatud. Loodame


Olete juba algust teinud, kui tellisite kataloogi ja ühinesite siinse foorumiga. Selleks, et keegi saaks nõu anda, peab enne enda projektist teisi teavitama piltide ja jutuga. Üheks tutvustamise vormiks ongi projektipäevik ja teine võimalus on kasutada privaatsõnumeid konkreetsele foorumlasele oma murega või rõõmusõnumiga. Edukat algust!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne