[poolita] KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 3)
#1

https://www.youtube.com/watch?v=oa7e6fX5ztI

Neile, kes lugeda ei mõista Sad
Keskenduge probleemile, milleks konkreetsel juhul on seibi ja mutri vahel olev kettajäänus. Selle eemaldamine on täpselt NII LIHTNE kui videos näha. Rauasaelehega on ilmselt saelehe kulumine tiba väiksem, muud vahet pole, mõned lisasekundid.

Talupojale - kui palju on meie seas inimesi, kes suudavad torniotsale anda kuju, mis võimaldab lüüa nii, et mutter jääb kasutuskõlblikuks? Sina suudad, ehk minagi, aga ülejäänud mis teevad? Ostavad uue mutri. Kui ei osta, siis paksema ketta panekul ümberkeeramist nõudev mutikas, mida on taotud, on momeelest üsna ohtlik oma küngastega.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#2

(02-03-2021, 00:05 AM)Marko Kirjutas:  Talupojale - kui palju on meie seas inimesi, kes suudavad torniotsale anda kuju, mis võimaldab lüüa nii, et mutter jääb kasutuskõlblikuks? Sina suudad, ehk minagi, aga ülejäänud mis teevad? Ostavad uue mutri. Kui ei osta, siis paksema ketta panekul ümberkeeramist nõudev mutikas, mida on taotud, on momeelest üsna ohtlik oma küngastega.
Oh, vast pole asi nii hull, loodame parimat. 
Ma olen ka terava meisliga lahti löönud.
Vasta
#3

Marko : Kogu lugupidamise juures Sinu vastu on see fraasike ( Marko Kirjutas:  

Talupojale - kui palju on meie seas inimesi, kes suudavad torniotsale anda kuju, mis võimaldab lüüa nii, et mutter jääb kasutuskõlblikuks? Sina suudad, ehk minagi, aga ülejäänud mis teevad? Ostavad uue mutri. Kui ei osta, siis paksema ketta panekul ümberkeeramist nõudev mutikas, mida on taotud, on momeelest üsna ohtlik oma küngastega. ) 
Ehk suts üle võlli.

Kaks Meest siis siinkandis oskavad kasutada ....torni .kärni .meislit jne....


Hakkasin mõtlema ,millega meie ülejäänud küll hakkama saada oskame .OK .Aga ikkagi kudagi ,noh .....
Vasta
#4

OK, protsent jäi lisamata. Sina linnuke oled kahtlemata selle 0,1 protsendi sees, kes suudab selle kuju anda. Iga tuhandes googlesõltlane suudab välja mõelda, milline peaks olema torn, mis aitab rella mutrit avada? Pigem ei, käelised oskused on out tänapäeval.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#5

Eestis on siis 2, võib- olla ka 3 tornitegijameest, kes mõistavad teha torni, millega relakamutrit avada? Hea teada.
Meenutab mulle "Surmarelva" Martin Riggs´i, kes räägib, kuidas maailmas olla vaid 8, võib- olla 10 meest, kes sellise pika maa pealt märki tabavad Smile
Vasta
#6

mis siin targutada, marko jutu moraal oli umbes nii, et:
keskmine oss võtab rahumeeli meisli ja haamri. lööb mutri lahti ja samaaegselt ka "mõlki".
siis paneb teise ketta, kus mutter teisipidi käib. see jääb kandma muhkude peale ja kuna kinni
tegelikult pole, siis kerib kehval juhul ennast lahti ja laseb tera lendu.
viimane muidugi ei lenda võssa vaid otse ossi keresse ja see jooseb kuivaks ja saab otsa.

edit: ise kuulun ka selliste osside hulka, ainult mutter pole veel õnneks lahti kerinud.
Vasta
#7

Hirm tuleb tõesti peale, kui lugesin, et peale minu on veel mõned mehed kes torni käiata oskavad ja selle abil ka relaka mutri oskavad lahti lüüa. Uskumatu lugu siis. Krt. ma arvan tegelikult hoopis seda, et neid käiajaid on rohkem, aga ehk kardetakse haamriga torni peale peksta Big Grin  Esiteks võib näppude pihta saada ja teiseks selline käitumine ei ole normaalne.... Kõrvalt vaadates võib tegevus paista välja asja lihtlabase lõhkumisena. Seda see ju ongi. Kahjuks midagi teha pole, kui juba olukord selline, et ei saa lahti.
Pean mainima, et sama räigelt tuleb ka mootorsaagidel sidurit lahti võttes käituda... aga teha tuleb. Ja tuleb ka vahest mõni asi lihtsalt ära lõhkuda. Aga selleks, et ei peaks üldse midagi tegema, tuleb siis natuke vanaõli ohverdada. Ja kellel treipink olemas, saab ka pärast kumerate servadega ja ärapekstud flantsi pisut treiteraga siluda.

T.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne