Puidukruvi teema
#1
Star 

Arutaks puidukruvidest veidi.
Seni kasutanud kunagi suvaliselt valitud Hammerjack Ruspert 6mm paksusega (pikkus 40 - 150mm) puidukruvisid igal otstarbel nii sees kui väljas. 6mm sellepärast, et nt 2 aasta pärast vaja võibolla mõni looma-aedik või kasvuhoone vms likvideerida ja peenemad kruvid kipuvad siis lahtikeeramisel murduma. Naelu kasutada ei soovi. Samuti on 6mm kruvidel pea piisavalt lai ja kruvi tõmbab liite pingule, mitte ei kao lihtsalt kruvipea puidu sisse.
Nüüd tahaks hulgi osta ja uurin maad, kas Hammerjack Ruspertile ka tugevamaid või soodsamaid alternatiive on?  Kahte korraga vast ei saa. Kas Hammerjack on odav ja halb bränd või täiesti keskmine?
Vasta
#2

Hammerjack on suvaline saast.
Küsi pakkumist ESSVEst või Janerest, kui hulgi vaja. Cool
Vasta
#3

Iga töö ja konstruktsiooni jaoks on oma kruvi. Ühe kuuesega ikka läbi ei löö.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#4

pärast seda, kui janere mulle korduvalt valet kaupa müüs ja õigust neil ülegi jäi, siis ma rohkem sinna oma raha ei vii.
balti polt jäi ka lihtsate mutrite tarnimisega hätta. õnneks leidsin haamri jaagu poe.
peale rusperti on seal ju muid pinnakatteid ka valikus ja lisaks tavalised roostevabad ja happekindlad samuti.
eks teoorias on kõigil müüjail üsna sama sortiment. haamri jaagu hind on siiani olnud kõige meeldivam.
essve ja würthi poest saad soovi korral veidi teistmoodi valikut ka ja korraliku hinna samuti. no et ikka tekiks tunne,
et oled väärtuslikku kaupa ostnud.
Vasta
#5

Mitu see hulgi oleks?
Vasta
#6

Noteerin siinkohal Teemu olemasolu.
Ise pole veel sinna jõudnud, aga saanud mitmeid sooje soovitusi jõuda, kuna aia ehitus suvel ees.
Vasta
#7

Ise kasutan pikki aastaid juba Metek OÜ teenuseid.  Asub lehel kruvid.ee. Alati saanud väga mõistlikud lahendused nii kruvidele, poltidele, naeltele, neetidele, postijalgadele, ehitusnurkadele. Tartus Teguri tänaval, Tallinnas ka kuskil (ise seal pole käinud).

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#8

Minu hulgi oleks rohkem kui üks sajane pakk, mille esimese ehituspoe letist kaasa haarad, aga kindlasti mitte hulgi ehitajate mõttes. Puusalt pakkudes aastavaru võiks olla nt 1000tk 6x50, 1000tk 6x80 ja pikemaid vähem.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne