Tsiteerimisproov
#1

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid516468

(11-03-2021, 11:26 AM)diesel Kirjutas:  foorum hakkab väga vastu täna, ei lase kuidagi tsiteerida.
igatahes alljärgnev jutt on mõeldud
ply fraasile: "...Jälle paugutad, SISUSSE süüvimata!..."

ma paluksin selle väite kohta täpsustust.
loen üldjuhul postitusi hoolega. antud videot-postitust
vaatasin-lugesin kohe mitu korda ja vastasin ilma emotsioonide või
pe..setundeta, puhtalt kogemusest.
mis minu postituses oli paugutamine ja mida ma sisus tähele ei pannud?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#2

tsiteerimiseks on kaks nuppu. Pigem tasub tsiteerimisel kasutada "vasta"-nuppu (manusel tähistatud kui "1"): teisega (manusel "!") saab aktiveerida mitu postitust, et neid koos ja järjest tsiteerida. Diesel sai ilmselt mingi postituse all olevale "tsiteeri"-nupule pihta ja siis kraapis siis kõrvatagust, miks tuleb kaasa asi, mida ei taha kaasa. Foorumisoft pole süüdi - süüdi on vana hea "ise tegin" Wink
Muidu aga tubli, et ikka vaatad üle, mis postitus välja tuleb.

üldine tsiteerimisloogika: vähem on parem. Pole vaja postitust, kus tsiteeritakse eelmist. On olnud ka niii, et tsiteeritav eelmine postitus sisaldab veel endale eelneva tsitaati jne - õnneks nii jaburat lähenemist kohtab harva, kuna vajab riburada vastajaid, kes ei vaata postitatavale kriitilise pilguga otsa ja-või ei saa aru, et enamus postitatavast on lihtlabane müra.

kui teema on ühtne ehk ei räägita nt vääritute küsimuste kombel parimast heegelnõelast ja kopplaadurist läbisegi, pole üldiselt vaja üldse tsiteerida. Kui just ei taha väga konkreetselt kellegi öeldus kitsamat mõtet välja tuua ja mõtet jätkata / täiendada.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

(11-03-2021, 11:53 AM)13piisab Kirjutas:  https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid516468

(11-03-2021, 11:26 AM)diesel Kirjutas:  foorum hakkab väga vastu täna...
hmm, siin toimib. mõtsi, et selle arvuti viga, aga ju siis oli mingi muu kamm.
Vasta
#4

Sul oli ilmselt konkreetses teemas ja aknas mingile postitusele "tsiteeri" aktiveeritud. Need postitused, millel mu eelmise postituse manuse hüüumärgi-kohas on samasugune sissesõidu keelu märk, rebitakse postitusse kaasa ja reastatakse järjest eraldi tsitaatidena.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#5

(11-03-2021, 12:27 PM)13piisab Kirjutas:  tsiteerimiseks on kaks nuppu. Pigem tasub tsiteerimisel kasutada "vasta"-nuppu (manusel tähistatud kui "1"): teisega (manusel "!") saab aktiveerida mitu postitust, et neid koos ja järjest tsiteerida. Diesel sai ilmselt mingi postituse all olevale "tsiteeri"-nupule pihta ja siis kraapis siis kõrvatagust, miks tuleb kaasa asi, mida ei taha kaasa. Foorumisoft pole süüdi - süüdi on vana hea "ise tegin" Wink
Muidu aga tubli, et ikka vaatad üle, mis postitus välja tuleb.
...
Väga hea tulemuse saab, kui vastata tsiteerimisega ja seejärel kui oled enda texti kirja pannud ja postitanud, postitus uuesti avada (kiire muutmine) eespoolt ebavajalikud tsiteeringud eemaldada. Lihtvaates on erinevate tsitaatide vahed märksa lihtsamalt leitavad (kantsulgude vahel "quote=" või "/quote", siis ilma jutumärkideta) (parandatud :-))
Vasta
#6

(11-03-2021, 13:00 PM)maaks Kirjutas:  ... (kantsulgude vahel "guote=" või "/guote", siis ilma jutumärkideta)
Ain't see g on tegelikult q Wink.
Vasta
#7

See tsitaatide eemaldamine on üks kole asi siin foorumis. Ja seda eriti mobiili pealt postitades. Kõigepealt võiks tarkvara selle kohapeal korda teha ja siis hakata seda inimestele soovitama. Kõige tüüpilisem probleem tundub see, et kui koos tsitaadiga kustutada ära ka posituse autori nimi (või siis reavahetus nende kahe vahel vms), siis tulemuseks on see, et oma kirjutatud jutt läheb 100% kaotsi aga tsitaadid on kõik hopsti tagasi. Selle vältimiseks ma teen tavaliselt oma kirjutatud tekstist copy enne postitamist ning vaatan eelvaatest, kas jäi alles, või läks nihu. Aga telefoni peal seda teha... no ma ei tea. Pigem jätan kõik tsitaadid alles.
Vasta
#8

Näide. Kuidas oli sisestuskast:

   

Ja kuidas tuli tulemus:

   

Ehk siis mu sisestatud tekst "test" kadus ning algne tsitaat oli tagasi. Mul seetõttu mitmed postitused kaotsi läinud mida uuesti pole viitsinud kirjutada. Tehke see kõigepealt korda ja siis räägime edasi sellest, et masstsiteerimist ei tehtaks.
Vasta
#9

(11-03-2021, 14:16 PM)olli Kirjutas:  Näide. Kuidas oli sisestuskast:



Ja kuidas tuli tulemus:



Ehk siis mu sisestatud tekst "test" kadus ning algne tsitaat oli tagasi. Mul seetõttu mitmed postitused kaotsi läinud mida uuesti pole viitsinud kirjutada. Tehke see kõigepealt korda ja siis räägime edasi sellest, et masstsiteerimist ei tehtaks.
sama mure - mu sisestatud tekst kadus ning algne tsitaat oli tagasi. Mul seetõttu mitmed postitused kaotsi läinud mida uuesti pole viitsinud kirjutada. 
Vasta
#10

test

Mul jäi küll ainult sõna test aga enne postitust käsib parandada vead, tekst liiga lühike. Mis tegin: sõna teat ette t tähest vasakule panin kursori või mis see hiire nool on, ja siis vajutasin kustuta nuppu, hoidsin all kuni kõik kustus ja alles jäi sõna test.

Võibolla te kirjutate liiga kõrgele, eelmise tsitaadi sisse, sest pikema tsitaadi korral peab kerima alla ja seal on ikka väga kitsas vaba riba kuhu kirjutada.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#11

See "väga kitsas" vaba riba läheb kirjutades järjest laiemaks ju.
Tekstide teise kasti liikumise vastu on hea rohi tühja rea jätmise näol olemas.  Ma muidugi ainult arvutiga toimetan, nutikaekraanil võivad need asjad natuke teistmoodi olla ja väiksus võtab ülevaatlikkuse ära.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#12

tsitaadid alles.
[/quote]

Test

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#13

[quote="olli" pid='516483' dateline='1615460999']
See tsitaatide eemaldamine on üks kole asi siin foorumis. Ja

Test

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#14

[quote" pid='516483' dateline='1615460999']
See tsitaatide eemaldamine on üks kole asi siin foorumis. Ja seda eriti mobiili pealt postitades. Kõigepealt võiks tarkvara selle kohapeal korda teha ja siis hakata seda inimestele soovitama. Kõige tüüpilisem probleem tundub see, et kui koos tsitaadiga kustutada ära ka posituse autori nimi (või siis reavahetus nende kahe vahel vms), siis tulemuseks on see, et oma kirjutatud jutt läheb 100% kaotsi aga tsitaadid on kõik hopsti tagasi. Selle vältimiseks ma teen tavaliselt oma kirjutatud tekstist copy enne postitamist ning vaatan eelvaatest, kas jäi alles, või läks nihu. Aga telefoni peal seda teha... no ma ei tea. Pigem jätan kõik tsitaadid alles.
[/quote]

Test

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#15

Puust ja punaseks: VIDEO
Vasta
#16

Videost on viga näha ju. Kustutada võib ainult teksti! Isegi kasutajanimega korraks samale reale sattunud kursor rikub kogu redigeerimise ära, nullib tehtud töö.
Ilma tekstita, ainult kasutajanimega tsitaadid kaovad automaagiliselt.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#17

(11-03-2021, 12:27 PM)13piisab Kirjutas:  üldine tsiteerimisloogika: vähem on parem. ... On olnud ka niii, et tsiteeritav eelmine postitus sisaldab veel endale eelneva tsitaati jne -

On olnud ka teemasid kus on kaks posti ja teises on tsiteeritud esimest posti tervenisti.

Ärge ehitage neid kastipesasid, targemad teevad seda veel koos piltide ja videotega ja veel targemad tsiteerivad seda kõik omakorda.
Toimetage oma poste ja noppige välja vajalik, et teistel ka mõnus oleks, mitte pohuilt "tsiteeri" igalepoole.
Vasta
#18

(11-03-2021, 18:07 PM)Marko Kirjutas:  Videost on viga näha ju. Kustutada võib ainult teksti! Isegi kasutajanimega korraks samale reale sattunud kursor rikub kogu redigeerimise ära, nullib tehtud töö.
Ilma tekstita, ainult kasutajanimega tsitaadid kaovad automaagiliselt.

Tarkvara viga, just nimelt. Seda, et kasutaja sisestatud tekst ära kaob, ei saa küll kuidagi "rumala" tihendi süüks ajada. Ja sellest pole ka midagi imestada, et inimestel korralik trots tsitaatide kustutamise vastu tekkinud.
Vasta
#19

(11-03-2021, 18:52 PM)13piisab Kirjutas:  
(11-03-2021, 18:52 PM)13piisab Kirjutas:  
(11-03-2021, 14:46 PM)honkomees Kirjutas:  
(11-03-2021, 14:16 PM)olli Kirjutas:  Näide. Kuidas oli sisestuskast:



Ja kuidas tuli tulemus:
sama mure - mu sisestatud tekst  kadus ning algne tsitaat oli tagasi.
test

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#20

näed - pilt räägib kohe asjast. Ksf olli tooli ja kuvari vahel on sätitud postitamisaken ilusaks värviliseks.

manuspildi sammudega seda MyCode riba linnukest maha võttes saab kuvamiseks lollikindla kantsulg-koodi.

mis loom see ilus värviline on, ei teagi. Aga paistab, et see ei toimi ses osas, et ei luba tsitaadi osi valikuliselt kustutada.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne