KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 4)

Tänase temperatuuriga läheb päris palju kütet selle metallihulga kuumaksajamiseks. Gaasipõletiga võib hooletusest mõne liigse augu tekitadaWink

Kui mootori käima saab, siis võib proovida summutist tuleva heitgaasi soojusega kütta, aga siis peaks ülekande muud küljed ära katma. Päevaga võiks päris soojaks saadaWink

Lohistada ei kannata? Praeguse ilmaga ei peaks sellest suurt häda sündima.

Tõsta ei jaksa? Pole ju eriti suur tänaste riistade jaoks.
Vasta

Ei oma sellest bobikust erilist ettekujutust aga kas külgülekandel piisavalt siledat pinda pole kuhu elektripliit toetada?
Väiksema koguse metalli/õli võiks nii soojaks saada küll.

Eeldusel muidugi et see asi piisavalt süütematerjali ei kanna, et lõkkeks kätte läheb...

Või diiselpuhur kõhu alla suunata ja kuuma õhu väljapääs sobivate vahenditega piirata?
Vasta

Tsitaat:bobik
Kas see on bobcat? Või pobeda gaz 20

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(22-12-2021, 00:05 AM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:bobik
Kas see on bobcat? Või pobeda gaz 20

Pobedal vist külgülekandeid polnud?
Vasta

Diiselpuhur ja mingi tekk või puhvaika ümber. Tõsta kannatab bobcati kindlasti, aga oleneb kui kaugelt kraana tulema peab. Rendist puhur tuua võib soodsam olla.
Vasta

Lohistamise välistaks jh.pärast pojad taga.
Diisel puhur endal ka olemas aga diisel seal sees hapuks läinud ja kehva teist sellest anumast kätte saada. Seisnud oma 2-3aastat ja ei sütti.tuleb vast bensiini lisaks panna. Et miski süttimine tekkiks ? Eks to nüüd ole see koht,kus ei tasu igast mitte vajalike vahended koju seisma osta.lihtsam rendist võtta. Kui poolpäeva üritada teist tööle saada lõpuks õhta käes ja tolku miskit. elektripliiti,toda üherautsest kahjuks endal pole.tuleb muretseda.kooliajal sai klassivenna bmw nii tööle aetud.endale kohe meelde tuld.eks kannan ette kuidas to "varajane kevad " õnnestub Smile
Vasta

Diisel hapuks puhuri jaoks??? Ennem ikke puhuril viga küljes. Mul oli ca 13 a periood, kui elamises polnud diiselmasinaid ja 90-ndate algul jossi paagist varutud sadakond liitrit diislit said selle seismise järel edukalt ära tarbitud mootoris, põhjasetet kasutasin lõkkesüütamiseks aga mootoriküttele sai igaks petteks õli juurde.
Muidugi kui seal paagis on "roheline" biolisandiga solk, siis see lisand tekitab klombid, mis ka lehtri sõelast läbi ei lähe.
Vasta

(21-12-2021, 21:12 PM)martvl Kirjutas:  ... vaja oleks ühe bobiku külgülekanne ülesse soendada...
Puudub samuti täpsem ettekujutus objektist, aga kas annaks penoplastist vms materjalist veidi avaram kast ümber teha ja miski elektripuhur kasti suunata? Miski väljumisava ka, kui liiga tihe sai. Ma vanas garaažis vee sisendit hoidsin sedasi plussis väikese küttekehaga. Paar tahvlit 10 cm peno ja veidi lõikumist oli.
Vasta

Kui kaugele siis vaja vedada on, et lumega lohistades poegima hakkab? Sellel aparaadil on ju lohisemine koormuse all täiesti normaalne tööprotsessi osa - ta nii ainult keerabki ju.
Vasta

(22-12-2021, 10:59 AM)Mahno Kirjutas:  Kui kaugele siis vaja vedada on, et lumega lohistades poegima hakkab? Sellel aparaadil on ju lohisemine koormuse all täiesti normaalne tööprotsessi osa - ta nii ainult keerabki ju.

Ma seda pidasingi silmas, et bobikulised on lohisema mõeldud.

Samuti seda, et paljud põllumeeste teleskoobid teevad lühikese poomiga viiele tonnile tuule alla. Vaevalt see köks rohkem kaalub. Tasub lähiümbrusest uurida.
Vasta

Vahi kuradit, jää on transmissiooni sisse läind Smile Ma soovitaks ka jõumeetodil lohistades või tõstes selle aparaadi sooja vedada. Terve mõistus võiks ka abiks olla. Puhurite ja pliitidega jändad kevadeni. See diiselpuhur vbl. veel ehk jõuab raua nii soojaks ajada, et jää ära sulab.
Vasta

Mul aastaid tagasi, kui veel noor ja roheline olin..... juhtus selline asi, et külmas Sassu käigukast ära. Muudmoodi üles ei sulanud, kui tegin lõkke alla. 
Veel oli lauajupi ümber mähitud kalts, mille naftaga  märjaks tegin ja siis kuni lõpliku põlemiseni sussutasin sellega traktori kõhu all... Big Grin 
Aega ikka läks pool päeva ja paar ämbrit vett tuli ikka välja.
Vasta

pisikestele liikuritele saab nn. telgi peale tõmmata. telgi kütad seest soojaks,nagu välisauna Wink
Vasta

Uuri youtubest, kunagi vaatasin kus venes käredate külmadega rekkad seisavad teel. Brigada uhh lendab kohale autole nagu kardin ümber ning sadula juurest peale ka. Siis paar puhurit sinna alla puhkuma. Genekas selleks kaasas. Seal videos oli isegi hind aga ei mäleta. Vene osus natuke vajalik kuid pildis kõik olemas.
Vasta

Kui haruldane zim piduritule klaas võiks olla? https://www.okidoki.ee/item/gaz-12-zim-t.../10601760/ samasugune,terve ja korralik.Täna raplas ühe vanema kortermaja pööningul koperdasin otsa,tundsin muidugi leiu kohe ära ja tegin ka mäne foto.
Vasta

(22-12-2021, 08:54 AM)margus61 Kirjutas:  
(21-12-2021, 21:12 PM)martvl Kirjutas:  ... vaja oleks ühe bobiku külgülekanne ülesse soendada...
Puudub samuti täpsem ettekujutus objektist, aga kas annaks penoplastist vms materjalist veidi avaram kast ümber teha ja miski elektripuhur kasti suunata? Miski väljumisava ka, kui liiga tihe sai. Ma vanas garaažis vee sisendit hoidsin sedasi plussis väikese küttekehaga. Paar tahvlit 10 cm peno ja veidi lõikumist oli.
Kui on tegemist bobcat-iga tüüpi masinaga siis on jääs terve masina külg.Sellel on hüdromootor keskel ja ratastele on ajam suure rullpuks tüüpi ketiga. Ilmselt on jääs terve see keti karter või on kinni hüdromootor.
Vasta

Meie külmad ninnu-nännu.Tšuksid lahendavad asja nii https://www.youtube.com/watch?v=gN5rSOEKeH4&t=282
Vasta

Ma ei tormaks suure jõu ja tulega kallale. Manitouga  üles tõsta ja ~tuppa~ sooja viia. Karta on et jää lükkas midagi sees kõveraks. RS 09 kunagi roolivõlli pidi vihmavesi puges käigukasti. Lükkas jõuvõtu vahevõlli alumiiniumpuki niipalju kohalt, et kevadel lülitushammasratas hambuma ei mahtunud ja too alumine karp õli enam ei pidanud.
Mure ka. Mu ulakad jõmpsikad tegid selle aasta viimase vembu- Norra oksjonilt saatsid laaduri Ford L455. Rehvid siledad, imeaku õhuke, aga meeter pikk (plaadipakid pikupidi) voolu ei pea. Vaja manuaali ja tollimõõdus laagrite kataloogi. Juhatage mind
kohale, kus need allalaaditavad oleks. ülihea vene keeles, inglist olen 60 aastat tagasi ainult aasta õppinud. Aga translater aitab ka muukeelse väljatrükitavaks teha.
Vasta

(22-12-2021, 08:32 AM)honkomees Kirjutas:  Diisel hapuks puhuri jaoks??? Ennem ikke puhuril viga küljes. Mul oli ca 13 a periood, kui elamises polnud diiselmasinaid ja 90-ndate algul jossi paagist varutud sadakond liitrit diislit said selle seismise järel edukalt ära tarbitud mootoris, põhjasetet kasutasin lõkkesüütamiseks aga mootoriküttele sai igaks petteks õli juurde.
Muidugi kui seal paagis on "roheline" biolisandiga solk, siis see lisand tekitab klombid, mis ka lehtri sõelast läbi ei lähe.
[quote pid='531008' dateline='1640151137']
Tankla eriotstarbelina küte sääl sees oli.eriti kehv,veel see ,et kätte toda säält paagist ka ei saa kõike.tankimis avast niipalju välja kui sai.klimpis jama sealt tuli.saagide ja niiduki vana küttega loputasin sisu ära.filter vahele ja tööle.Külgülekanne kujutab endast puhtalt hunnik hammasrattaid,kus keskel veomootor.kest malmist.puhuriga väga ligi ei saanud.kuid enamus jamast sai kätte sealt seest.10l õli ja 8 vett. Vett veel sees.Homme plaan to vana õli kuumaks ajada,ning  sisse to peaks ehk laagrite ümbruses oleva jää ära sulatama.ja pääks liikuma saama.ehk saab ikka sooja ruumi hoolduseks ära.ju siis tuleb põhjust otsima hakkata,kuidas sinna vesi sai.sest teise poolega säärast jama pole. Õlid sai muidugi suvelõpupoole mõlemasse uued.

[/quote]
Vasta

ksf. tai annab kindlasti head nõu. Nr. Profiiilis olemas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne