KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 4)

Kas kellelgi hevo tehnika tagakopp on kasutuses? Kas on hea? Mõtlen sellist: https://hevo.ee/toode/tagakopp-luugiga/ ja 120cm laia pisikesele jaapanlasele.
Vasta

Pika teraga tiigersaega saab kõige lähemalt betoonile. Peab proovima milline tera kõige paremini võtab. Oma kogemustest võin kiita tööriistamarketi Milwaukee terasid.
Vasta

(12-04-2021, 18:34 PM)Mahno Kirjutas:  Kas kellelgi hevo tehnika tagakopp on kasutuses? Kas on hea? Mõtlen sellist: https://hevo.ee/toode/tagakopp-luugiga/ ja 120cm laia pisikesele jaapanlasele.

Defineeri "hea".

Hevo asjad on viisakalt valmistatud. Need on tugevusarvutuse tulemused ehk suurt varu ei ole: kahekordset koormust ilmselt ei talu.

Muidu kasutada näikse kannatavat - mul paaril tuttaval on ja nad on rahul. Eriti kallutusega.
Vasta

Olgu, defineerin.

Kuna külge läheb 600-700kg kaaluvale isekile, siis ilmselt väga suurt jõudu ei õnnestu rakendada. Kuna isiklik masin, siis meelega lõhkumise huvi pole, aga esialgne kuju võiks sihtotstarbelisel kasutamisel ikkagi säilida. Vajadusel läheb nina peale natuke raskust vastukaaluks.

Kallutamine on oluline, kuna mulla ja kruusa teisaldamine on üks peamine eesmärk. Vaja on et kallutaks maha, et saaks kopa ilma nikastamata algasendisse tagasi ja et riivi vabastamine ei nõuaks looma jõudu (ehk mõistusega inimene peab olema kopa geomeetria läbi mõelnud).

Võrdluseks teise masina küljes on transkapitali poolt müüdav kopp, mis on pommikindel olnud, kuid sellel kontoril 120cm laia praegu pakkuda ei ole ja oodata tuleks vähemalt mai lõpuni.

Võib-olla ei jätan ma midagi arvestamata, aga jaapanlasel, kus originaalis aisasid alla suruda ei saa, ei näe ma kopa hüdrol ka mingit mõtet ja võiks piisata gravitatsioonist.
Vasta

(12-04-2021, 18:34 PM)Mahno Kirjutas:  Kas kellelgi hevo tehnika tagakopp on kasutuses? Kas on hea? Mõtlen sellist: https://hevo.ee/toode/tagakopp-luugiga/ ja 120cm laia pisikesele jaapanlasele.
170cm kasutusel, kui nüüd mõõduga ei eksi. Nagu kusagil teemas selle kohta kirjutasin, siis lukustamine alati väga hästi ei toimi ja "päästik" vedelavõitu materjalist, nöörist vale nurga alla tõmmates on kohe lookas. Kühvel ise viisakalt tehtud ja kannatab liigse muretsemiseta hunnikusse sisse sõita. Luuki ei oska igatseda, saab niigi piisava koorma peale, et kipub esiotsa kergitama. Halgude või pakkude pikemal transpordil küllap mugav.
Vasta

Olemasoleval kopal ei ole originaalluuk ja see on pooltel juhtudel pigem ees kui kasuks. Puiste vedamisel siiski aitab puhtust pidada ja küttepuude veol on ka üsna mugav.
Vasta

Iseki seda mõistusega pruukides banaaniks ei saa.

Kallutamise lingi eluiga aitab pikendada pinge vähendamine otsa maha toetadesWink Määrimisega seal palju ei päästa.
Vasta

Mul naabrimehel sama klubi  taoline russi taga. Punnib liiva kruusa ja eelmine suvi ajas purustatud asfalti laiali. Sirge ja kallutab tänaseni.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Mismoodi sellel see kallutamise mehhanism tehtud on? Fotodel täpselt ei paista, aga tundub, et vertikaalne riiv, mis käib läbi kopa kõrva? Ja siis see püsti olev roigas on oma olemuselt kang, mis riivi kõrvast kallutamiseks välja tõmbab? Transkapitali omal on kallutamiseks paksust rauast "haak", mis nöörist tõmmates vabaneb.
Vasta

Viltune polt avas.

[Pilt: Tagakopp-luugiga-4-scaled.jpg]

Ehk jah, riiv. Mida kõver "sõrg" üles tirib.

Töötab hästi väikesel koormusel. Aga kuhjaga mullakoppade vabastamisel wägiwallaga ilmselt kulutab endale "automaatvabastuse " lõpuksWink
Vasta

Tänud, teist oli järjekordselt abi. Traktori suurus paneb omaniku lollusele üsna tõhusalt piirid peale ja ma arvan, et see kopp sobib mulle küll.
Vasta

(12-04-2021, 17:10 PM)juri73 Kirjutas:  
(12-04-2021, 16:53 PM)Meelis2 Kirjutas:  Rauasaest loobun aga rellakaga olen nii teinud et põrand märjaks ja ämber sinna kuhupoole sädemed lendavad

Ole ettevaatlik, relaka sädemed süütavad ca 6-8 meetri kauguselt ja alles paar tundi hiljem. Nähtud-kustutatud

Tean seda
[/quote]
5-6 tundi pärast tuletööd tuleks ka valvata objekti.
Vasta

Ma olen 2 Hevo tagakühvlit ostnud. T40Am taga kestavad imeliselt.
Ise vean põhiliselt puid seal, aga saab ka kruusa nahutatud.
Väga rahul Big Grin
Vasta

väike kont närimiseks.
kärul vaja ülevaatus teha ja tuled viletsad.
udu pole üldse enam küljes ja numbrikad ka kehvad ja üldse jama.
juhtmed ka "pihta saanud" välimusega.
läksin poodi ja ostsin valmis juhtmepundi. ühes otsas 7pin pistik auto külge ja teisel pool mõlemal harul 5pin pistikud tulede külge panemiseks. ja tuled ka. samad 5pin teised pooled kenasti küljes ja hõõgpirnid ka sees. igati viisakad asjad kõik.
enne käru külge aretamist proovisin niisama. pimedus. mitte miski ei toimi. ainult üks suunatuli ühe korra vilksatas.
sai ühendusi suditud korduvalt ja tulemusi polnud.
proovisn veel maha võtmata vana sisteemi. kärul tuled kenasti põlevad. proovin jälle uut ja ikka pimedus.
mass on juhtmega nagu peab. seega kere külge panemine ei puhu pilli.
võtsin multimeetri ja piiksu asendis proovisin, kas juhtmepundi ühest otsast teise mingit ühendust ikka on ja kõigile auto külge minevatele otstele on tagumistes pistikutes üks või mitu piiksu olemas. seega juhtmed terved ja mingitmoodi ühendatud ka. olgu nad kuitahes valesti ühendet, siis miskit võiks ju ikka põleda, aga pimedus on püsiv.
rohkem ma täna kaevata ei viitsinud, eks mõni päe uurin edasi, aga avalikkus võiks nüüd pakkumisi teha, kuhu särts kaob või vihjeid anda.
Vasta

Asenda "piiks" aku ja hõõglambiga! Siis alles järeldusi tegema....

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kaks küsimust.

Kas auto pesas olev kereühendus (klemm 3 ehk 31: https://www.respo.ee/et/pistiku-skeem/7-...tiku-skeem) on ikka takistuseta? Kui vana haagise tuled põlevad ka konksust lahti olevana, siis sellega on ilmselt korras.

Kas juhtmeköidise "miinus" on ikka pirnipesade ühises harus?
Vasta

Tsitaat:ühes otsas 7pin pistik auto külge 
Võibolla on kusagil tehtud oma aretusi, näiteks auto pistikupesas on massijuhe pandud vale klemmi alla. Vähe usutav, et sama viga uues komplektis aga kontrollida võib. Ja veel, nüüd on autodel küljes mingid juhtplokid LED tulede ühendamiseks, võibolla hõõgpirnidega ei toimi.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Kui muidu ei saa siis mõõda auto pistiku klemmid üle vastavalt skeemile.
Ja vastupidiselt haagise juhtmed ja tuled lase 12V ga läbi.
Pakun et häda on ehk nendes tulede pistikutes.
Vasta

Siin foorumis ka kindlasti kõvad kasvuhoonegurud .
Mõtlen sellist, mis poest ostetav, mitte ise tehtav.
Osad on torust, teised nagu kipskarkassi baasil.  Viidake mõnele, mida kindlasti vältida ja millist soovitate.
Ainult omad kogemused, pilte oskan ise ka vaadata. Kel on head inffi?
Tänan
Vasta

mitu-mitu aastat tagasi sai sugulastel paigaldatud odavaim võimalik hiinlane.
no see kipsikarkassi sarnane. ei istunud need jupid sugugi kokku. asi oli igast otsast vildakas.
hiina polükarbonaat oli ka pigem nagu vettinud lainepapp. ühesõnaga masendav saast.
aga kokku me ta saime. polte-mutreid-kruve pidi oma varudest lisama.
pakkusime asja elueaks päevi või nädalaid, heal juhul üht suve.
tegelikult seisab siiani ja töötab kasvuhoonena iga aastaselt. oluliselt rohkem lääbakile
pole vajunud. polükarbonaat ka terve, ainult sammaldunud juba üksjagu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne