KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 4)

see on foto ja siin on kõik ok
Vasta

(07-12-2021, 08:18 AM)vant Kirjutas:   või tagurpidi konna peale ajada Smile Sellest ideest saaks nüüd ühtlasi aretada arutelu rooliluku kõlbulikusest esirataste pukseerimise jaoks fikseerimisest Smile

Nõrganärvilised võivad rooliluku dubleerida nöörijupiga roolikodarast istme seljatoeni. Tagurpidi konnatamisel on see häda, et esisilla kokkujooksust saab lahkujooks, mis rehvidele üldse ei sobi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(07-12-2021, 01:03 AM)alfredo Kirjutas:  Kust 180cm veidi ülekaaluline meesterahvas omale normaalse väljanägemisega igapäeva või vabaaja talvekombeka(mitte töökombe) leiaks? Ehituspoed tulid nagu esimesena pähe ja said osaliselt läbikäidud, midagi mõistlikku kahjuks silma ei hakanud. Ei taha mitte signaalvärvides või 1980 aasta stiilis moeröögatust, sobiks ka täitsa tavalised mudelid, milliseid  igal teisel eelkooliealisel lapsel seljas näeb, aga vastavalt suuremat numbrit. On ehk keegi kuskil miskit näinud?
Mina 195 pikk ja olen kombesi kevadel alega ostnud nt k-rauta.Muidu tööjopesi ja kindad ja muu selline varustus kõik otse maaletoojalt kintar.ee,mullu talvel ostsin uued tööjoped sealt.
Vasta

(08-12-2021, 10:08 AM)muska71 Kirjutas:  Mina 195 pikk ja olen kombesi kevadel alega ostnud nt k-rauta.Muidu tööjopesi ja kindad ja muu selline varustus kõik otse maaletoojalt kintar.ee,mullu talvel ostsin uued tööjoped sealt.

Jah, tundub et müüjaid on palju ja kaupa on palju, aga see ei tähenda vajaliku asja soetamise võimalikkust. Kuskil neis loendamatuis asutusis peaks kindlasti ka minu nägemuses olev, paraja suurusega vabaajakombe konutama, lihtsalt pole seda kohta veel üles leidnud.
Töökombekaid, mis seniajani ka vaba aja funktsiooni on täitnud, olen viimase kümne aasta jooksul soetanud espakist. Enam neid ei pakuta kahjuks. Ja vana ei lähe ammugi korralikult puhtaks. Peab jääma kodu ümber toimetamiseks. Seega on paariline vaja leida, millega poleks väga piinlik kasvõi korra poest läbi hüpata või lapsele lasteaeda järgi minna või koeraga jalutamiseks. Mis muidugi poode läbi kammides silma hakkas, et pakkumises oli kas signaalvärvides või vaid musti ja sinist värvi tooteid. Tagasihoidlikult nähtust midagi arvates on disainerite fantaasia väga-väga piiratud. Tänapäeval võiks värvivalik veidi laiem olla täitsa vabalt. Ja üdist kaubavaliku suhet hinnates, kombekad vs.püksid-jopid, saab hästi aru enda fossiliseerumisest : )
Vasta

nagu siin juba öeldi vaba aja riideid saab vaba aja riiete poest
tööriideid tööriide poest

vaba aja poed on nt. kalastuspoed, jahinduspoed, matkapoed, sporditarvete poed kui räägime kombedest.
kui ilumeel kannatab siis leiab ka tööriiete poest midagi aga siis mitte odavamast otsast.
Vasta

(08-12-2021, 11:21 AM)MeelisV Kirjutas:  nagu siin juba öeldi vaba aja riideid saab vaba aja riiete poest
tööriideid tööriide poest

vaba aja poed on nt. kalastuspoed, jahinduspoed, matkapoed, sporditarvete poed kui räägime kombedest.
kui ilumeel kannatab siis leiab ka tööriiete poest midagi aga siis mitte odavamast otsast.
Mina jälle vastupidi eelistan signaalvärvis ja helkuritega riideid, nt koeraga metsas ning teedel jalutamiseks, et auto mind näeks ja alla ei ajaks ning kui peaks midagi juhtuma a la jala välja väänanud, siis mind ka kergemini üles leitaks ... aga kohmaka vanurina ikka eraldi püksid-jope, kuna kombet on naa keeruline selga ja seljast ajada, käed ei paindu jm hädad, lisaks ihuhädadega toimetamine talvel metsas vilets. Aga enamik neid signaalvärvides tööriideid on nagu plekist, mina tahan selliseid mõnusaid, pehmeid ja mitte eriti pakse. Jahipoest saab tõesti rohelisi või laigulisi aga sobivate hinnad on väga vihased. Viimati olen leidnud üsna mõnusa oranži helkuritega talvejope Handymannist ja ühe rohelise hästi paksu ja sooja komplekti (jope ja püksid) samast kohast mitu aastat tagasi. Viimasega olen ka 3 tundi lahtises pukis - 20 kraadiga siga passinud ja polnud hullu.
Üks sihuke Stokkerist soetatud "nimega" seljas kange töökomplekt seisab kapis, tundub soe olevat aga no ei ole mõnus kanda.
Vasta

Soomes neid asju kamaluga. Haalari otsingusse ja tuleb.
Imax ja  Sinisalo on odava otsa asjad.
Kui aga tahta midagi eriti edevat, mis naabrite pilgud põrmustaks ja kasutusel oleva küünelaki või konkreetset värvi mütsitutiga ka hästi kokku sobiks, siis kelkkahaalari otsingusse ja pritsib väga ilusaid, praktilisi, aga samas kalleid asju peale.

Näh, leidsin selle kah kätte, mida ise kasutan. Ei maksa midagi, aga -27-ga Lapimaal kelgu seljas kannatab kärnatada küll - https://www.kalastuskauppa24.fi/tuote/im...kihaalari/
Vasta

Janka, suur tänu asjaliku viite eest. Leidsin mõne sekundiga omale vajaliku asja kelkkahaalari otsinguga. Õnneks ei ole neil pakkuda õiget numbrit. Õnneks seepärast, et küsitud hind ületab võimaliku eelarve kordades, mistõttu peaksid lapsed pikki aastaid ilma piprakookide ja kingitusteta jääma. Aga hea teada, et vabas maailmas ei ole jäädud vaid musta värvi kombekate peale, kuigi suurustega on sealgi pu-pu.
Vasta

https://merxu.com/et/offer/metallist-kae...438c8d91a/ 

Ülal on ainuke link, mis pakub metallist käepidet lumelabidale, küll vist koos varrega. Ja lisatud pildil lõppenud oksion, millelt leidsin ka vajalikud asjad, et näidata, mida meil enam ei toodeta. Ökonoomne on toota plastist käepidemeid, mis paari tõstega purunevad ja tehase kasum muudkui kasvab, sest ostetakse uus labidas koos uue käepidemega. Eks räägin noorema generatsiooniga, ehk tellivad mulle sealt lingilt. Ise ei oska.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Aavu  Selline labidavarre käepide nagu antud lingil, ei ole sama mis sinu lisatud pildil, see tundub olema see tänapäevane kahepoolne kahe neediga. Ei oska täpselt seletada, aga alumine osa pole mitte toru, vaid kaks C tähte.
Vasta

(08-12-2021, 22:26 PM)aavu Kirjutas:  Ülal on ainuke link,

+2
https://www.decora.ee/15086-labidavars-metall
https://www.autokaubad24.ee/et/tooted/ai...pide-900mm
Vasta

(08-12-2021, 22:40 PM)Inri Kirjutas:  Aavu  Selline labidavarre käepide nagu antud lingil, ei ole sama mis sinu lisatud pildil, see tundub olema see tänapäevane kahepoolne kahe neediga. Ei oska täpselt seletada, aga alumine osa pole mitte toru, vaid kaks C tähte.
Paari lõdvikuklambriga asi parandatav
(08-12-2021, 23:14 PM)Raivo Kirjutas:  
(08-12-2021, 22:26 PM)aavu Kirjutas:  Ülal on ainuke link,

+2
https://www.decora.ee/15086-labidavars-metall
https://www.autokaubad24.ee/et/tooted/ai...pide-900mm
Aitähh! Näe, ei oska otsida, saab ligemalt ka.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(08-12-2021, 22:26 PM)aavu Kirjutas:  https://merxu.com/et/offer/metallist-kae...438c8d91a/ 

Ülal on ainuke link, mis pakub metallist käepidet lumelabidale, küll vist koos varrega. Ja lisatud pildil lõppenud oksion, millelt leidsin ka vajalikud asjad, et näidata, mida meil enam ei toodeta. Ökonoomne on toota plastist käepidemeid, mis paari tõstega purunevad ja tehase kasum muudkui kasvab, sest ostetakse uus labidas koos uue käepidemega. Eks räägin noorema generatsiooniga, ehk tellivad mulle sealt lingilt. Ise ei oska.
See on Hiina plekk. Veel kehvem, kui Hiina plastmass.
Osta Fiskarsi labidas, sel kestab ka käepide.
Vasta

(10-12-2021, 08:12 AM)pannkook Kirjutas:  
(08-12-2021, 22:26 PM)aavu Kirjutas:  https://merxu.com/et/offer/metallist-kae...438c8d91a/ 

Ülal on ainuke link, mis pakub metallist käepidet lumelabidale, küll vist koos varrega. Ja lisatud pildil lõppenud oksion, millelt leidsin ka vajalikud asjad, et näidata, mida meil enam ei toodeta. Ökonoomne on toota plastist käepidemeid, mis paari tõstega purunevad ja tehase kasum muudkui kasvab, sest ostetakse uus labidas koos uue käepidemega. Eks räägin noorema generatsiooniga, ehk tellivad mulle sealt lingilt. Ise ei oska.
See on Hiina plekk. Veel kehvem, kui Hiina plastmass.
Osta Fiskarsi labidas, sel kestab ka käepide.
Olen ka seda meelt,et Fiskarsi asja soovitada.Mul juba aastaid labidad kühvel ja mitmesugused rehad.
Tõesti head ja kiidan.Pole veel lagunema saanud.Labida hind oli bauofis sooduka ajal miski 12 eur.
Vasta

Mul oli Fiskarsi alumiiniumist labides, kerge ja prouale meeldis, aga proua õde väänas selle pooleks.
Poes pole sellist enam silma jäänud, jo võeti tootmisest maha Toungue 
Muruluud, millel müüja ca 20a tagasi demonstratiivselt peal tallus on siiani töökorras.
Vasta

(10-12-2021, 10:44 AM)Raivo Kirjutas:  Mul oli Fiskarsi alumiiniumist labides, kerge ja prouale meeldis, aga proua õde väänas selle pooleks.
Poes pole sellist enam silma jäänud, jo võeti tootmisest maha Toungue 
Muruluud, millel müüja ca 20a tagasi demonstratiivselt peal tallus on siiani töökorras.
Mu labidad miski raualine .Al pole kohanud-
Kuid muruluua piidest on kaasa ikka jagu saanud.
Ilmselt vale nurga all maandus või parkis halvasti,võta sa nüüd kinni.Wink
Vasta

Maal traktor T-25 ning diiselgenekas. Siiamaani olen ostnud tavadiislit, kuid tekkis küsimus, et kas saaksin ka sinist soetada tanklast?
St pole kunagi sinist ostnud, kas lihtsalt lähed ja tangid kankusse või on selleks mingit "luba vaja". Traktor asfaldil kunagi ei sõida, ainult enda maal.
Vasta

Viskad ID-kaardi letti ja ostad nagu iga teist kütust.
Paari päeva eest sai just niimoodi 50 liitrit soetatud. Pole kellegi asi, mida ma sellega teen. Kallan maha, annan heina niitmas käivale tegelasele või soristan rahumeeli isikliku auto paaki. Käitlemine on ju kõik omal vastutusel.
Vasta

Mingipäev tankis üks vanem härra sinist kanistritesse. Vanema diisel universaal volvoga oli. 
Tolli buss sõitis ligi. Võeti kütuseproov paagist ja mindi sõbralikult laiali.
Vasta

(10-12-2021, 12:21 PM)Janka Kirjutas:  Viskad ID-kaardi letti ja ostad nagu iga teist kütust.
Paari päeva eest sai just niimoodi 50 liitrit soetatud. Pole kellegi asi, mida ma sellega teen. Kallan maha, annan heina niitmas käivale tegelasele või soristan rahumeeli isikliku auto paaki. Käitlemine on ju kõik omal vastutusel.

Lugesin kuskilt artiklist, et 2023 kaob see võimalus ära ja müüvad vaid registreeritud põllumajandajale või kalakasvatajale. Mistõttu väheneb ka tanklate soov sedavärvi kütust pakkuda, kuna enamik suuri tarbijaid ei käi kanistriga tanklast toomas. Mingi info kohaselt ollakse juba ketitanklates otsi koomale tõmbamas selle müügiga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne