KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 4)

Ära nikuvad jah selle võimaluse, et maksan naabrionule traktori kasutamise eest kankuga natuuras. 
Maksu-tolliamet tahtvat, et kõik jookseks neile onlainis ekraanidele, a selle korraldamine hakkavat tanklatele ülejõu käima.
Vasta

(10-12-2021, 11:12 AM)qwerty009 Kirjutas:  Maal traktor T-25 ning diiselgenekas. Siiamaani olen ostnud tavadiislit, kuid tekkis küsimus, et kas saaksin ka sinist soetada tanklast?
St pole kunagi sinist ostnud, kas lihtsalt lähed ja tangid kankusse või on selleks mingit "luba vaja". Traktor asfaldil kunagi ei sõida, ainult enda maal.

Kasutasin ka traktoril korra sinist ja enam ei viitsi. Kulub teda mul vähe, samas väikse hinnavahe tõttu ostmise õigustamiseks oli mõistlik osta suurema nõuga. Siis tuli talv ja see suvine sinine läks kenasti supiks kätte. Lasin kõik kütuse välja ja kasutasin lõkke süütamiseks.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(10-12-2021, 12:21 PM)Janka Kirjutas:  Viskad ID-kaardi letti ja ostad nagu iga teist kütust.
Paari päeva eest sai just niimoodi 50 liitrit soetatud. Pole kellegi asi, mida ma sellega teen. Kallan maha, annan heina niitmas käivale tegelasele või soristan rahumeeli isikliku auto paaki. Käitlemine on ju kõik omal vastutusel.
Lisaks küsitakse kas läheb kalandusse või põllumajanusse.
Vasta

(10-12-2021, 13:37 PM)isandpauk Kirjutas:  
(10-12-2021, 11:12 AM)qwerty009 Kirjutas:  Maal traktor T-25 ning diiselgenekas. Siiamaani olen ostnud tavadiislit, kuid tekkis küsimus, et kas saaksin ka sinist soetada tanklast?
St pole kunagi sinist ostnud, kas lihtsalt lähed ja tangid kankusse või on selleks mingit "luba vaja". Traktor asfaldil kunagi ei sõida, ainult enda maal.

Kasutasin ka traktoril korra sinist ja enam ei viitsi. Kulub teda mul vähe, samas väikse hinnavahe tõttu ostmise õigustamiseks oli mõistlik osta suurema nõuga. Siis tuli talv ja see suvine sinine läks kenasti supiks kätte. Lasin kõik kütuse välja ja kasutasin lõkke süütamiseks.
No osta siis talvist.Ma ka käin ja ostan suurem kogus korraga ja just talvel kuna talvisega töötad igal ajal muretult...
Vasta

Vaatasin, et kust seda sinist siis osta saaks. Lähiümbruses tundub, et ainult Olerex pakub. Nende pakutu peaks vist biodiislit sisaldama mis ei kannata kauem säilitamist.
Kuna mul kogused väikesed, siis tundub olema kergem valget tankida.
Vasta

(10-12-2021, 16:23 PM)muska71 Kirjutas:  
(10-12-2021, 13:37 PM)isandpauk Kirjutas:  
(10-12-2021, 11:12 AM)qwerty009 Kirjutas:  Maal traktor T-25 ning diiselgenekas. Siiamaani olen ostnud tavadiislit, kuid tekkis küsimus, et kas saaksin ka sinist soetada tanklast?
St pole kunagi sinist ostnud, kas lihtsalt lähed ja tangid kankusse või on selleks mingit "luba vaja". Traktor asfaldil kunagi ei sõida, ainult enda maal.

Kasutasin ka traktoril korra sinist ja enam ei viitsi. Kulub teda mul vähe, samas väikse hinnavahe tõttu ostmise õigustamiseks oli mõistlik osta suurema nõuga. Siis tuli talv ja see suvine sinine läks kenasti supiks kätte. Lasin kõik kütuse välja ja kasutasin lõkke süütamiseks.
No osta siis talvist.Ma ka käin ja ostan suurem kogus korraga ja just talvel kuna talvisega töötad igal ajal muretult...
 Variant on ka juba sügisel igaks juhuks antigeeli paaki valada ning ega valge suvine diisel külmakindlam pole.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

(10-12-2021, 18:45 PM)qwerty009 Kirjutas:  Vaatasin, et kust seda sinist siis osta saaks. Lähiümbruses tundub, et ainult Olerex pakub. Nende pakutu peaks vist biodiislit sisaldama mis ei kannata kauem säilitamist.
Kuna mul kogused väikesed, siis tundub olema kergem valget tankida.
Olereks jah müüb,aga paar aastat seismist ei teinud küll midagi.
Vasta

Probleemiks peugeot expert 2014 süütelukk,lambist hakkas streikima ja lihtsalt ei taha enam vahel keerata lasta võtit.Võti süütelukus ja nigu sein ees ja ei lase pöörata võtit.Käisin ka pakiautos kurtmas ja 1 varjant lasta määret nt 40wd sisse,aga see pidi loterii olema kuna võib aidata ja võib ka täitsa kinni kiiluda...Uus lukk kulla hinnaga ja defka ka.Kas saan õieti aru,et lukk kinnitub poldiga mille pea meenutab neeti ja pildil must täpp peal(alumine pilt)?Poldi saan kätte kui meisli või kärniga toksides välja keerab?Saaks luku kätte siis ka roolilukk lahti ja saab rahulikult määrida ja uurida süütelukku.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Auto lukusepad tegelevad selliste probleemidega. Näiteks Aardla Lukuproffilt olen abi saanud.
Vasta

Kas sellel poldil kullinokad ei hakka külge? Kui ligi saab. Kui seal poldipeal veidikenegi silindrilist serva on, siis äkki õnnestub? WD40-ga ma vist ise ei prooviks, aga äkki enda autol olen raskemaks muutunud süütelukul kasutanud teflonmääret, see ei võta sodi külge. Mul süütelukk muidugi sellise koha peal, kus sodi külgehakkamine ka lihtsam- kahe istme vahel.
Vasta

Kullinokkadega õnnestus tõesti alt polt välja keerata,aga poldi peal mingi tift mis mis ka pildil näha,mis nipiga tift sisse suruda?Lukk muidu juba loksub ja pealt kruvikaga pressides ja rusikaga koputades sisse ei lähe.Kui kuskil karuperses metsatalus lukk kinni kiilub siis pole lukuabiga ilmselt miskit teha,seega ennetavalt üritan toimetada.Seda enam et enamus asju saab autol ise reanimeerida kui tahtmist on.Samal bussil kiilusid kojamehe hoovastik kinni ja hoovastikku erali ei müüda ja koos mootoriga 180.-,ostsin uue ja elustasin hiljem ka vana ära.
Vasta

Äkki saab siit mingeid juhtnööre?
Vasta

Suurimad tänud ja lukk käes.Ma ka guugeldasin aga vale sõnaga,ma panin otsinguks expert luku eemaldus ja mitte midagi ei andnud.
Vasta

Mis alternatiivid on gaz autotõstukile ette saada mõistlikud laiad maastikurehvid? Kas sinna sobib alla E niiduki velg? 
Ehk on kellelgi kogemusi? 
Plaanin siin palgitööde jaoks maastikusuutlikku tõstukit ja kuna suurt pappi pole ning on hakanud meeldima gaz51 kabiiniga vana tõstuk. Paneks talle mõistlikud rehvid alla ja kõpitseks elule, et hea kasutada on. Kuna pidevalt ja palju tõsta vaja pole, siis esialgu ajaks asja ära. Palju kulutada ei taha ja esialgne suurim kulutus oleks vast uute rehvide näol.
Vasta

E velg istus ZIL'i stupitsa otsa nagu valatud.

Aquila captas non muscas.
Vasta

(11-12-2021, 19:42 PM)Daff Kirjutas:  E velg istus ZIL'i stupitsa otsa nagu valatud.
Zil väetisekülvikutel olid jah kaarrehvid all,aga kaasiku tõstukil ilmselt ka kaasiku sild all.
Vasta

(11-12-2021, 19:42 PM)Daff Kirjutas:  E velg istus ZIL'i stupitsa otsa nagu valatud.
Zil väetisekülvikutel olid jah kaarrehvid all,aga kaasiku tõstukil ilmselt ka kaasiku sild all.
Vasta

(11-12-2021, 19:56 PM)muska71 Kirjutas:  
(11-12-2021, 19:42 PM)Daff Kirjutas:  E velg istus ZIL'i stupitsa otsa nagu valatud.
Zil väetisekülvikutel olid jah kaarrehvid all,aga kaasiku tõstukil ilmselt ka kaasiku sild all.
Vene ajal oli ikka zil-i sild veosillaks.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(11-12-2021, 17:27 PM)maisalup Kirjutas:  Mis alternatiivid on gaz autotõstukile ette saada mõistlikud laiad maastikurehvid? Kas sinna sobib alla E niiduki velg? 
Ehk on kellelgi kogemusi? 
Plaanin siin palgitööde jaoks maastikusuutlikku tõstukit ja kuna suurt pappi pole ning on hakanud meeldima gaz51 kabiiniga vana tõstuk. Paneks talle mõistlikud rehvid alla ja kõpitseks elule, et hea kasutada on. Kuna pidevalt ja palju tõsta vaja pole, siis esialgu ajaks asja ära. Palju kulutada ei taha ja esialgne suurim kulutus oleks vast uute rehvide näol.
Selle masina maastikusuutlikus sõltub pigem taga rehvidest. Originaal tagaraskusega ei liigu ka heade esirehvidega.
Vasta

(11-12-2021, 21:42 PM)aavu Kirjutas:  
(11-12-2021, 19:56 PM)muska71 Kirjutas:  
(11-12-2021, 19:42 PM)Daff Kirjutas:  E velg istus ZIL'i stupitsa otsa nagu valatud.
Zil väetisekülvikutel olid jah kaarrehvid all,aga kaasiku tõstukil ilmselt ka kaasiku sild all.
Vene ajal oli ikka zil-i sild veosillaks.

Kui "GAZ-51 kabiiniga" tõstuki all mõeldi näituseks isand Luige LZA-4045 taolist asja, siis sel olla tõesti ZILi rummud all:
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=64503&pid=511366#pid511366.

Millele istuvat E esiratas külge.

Tagaotsaga pead siis ka tegelema, et see maakera peal püsiks...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne