KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 4)

Tjah, sellel see tagumine ots ju nii paganama raske ja rehvid ka nii kitsad, et see ei kannata ju üldse mitte mingisugust pehmemapoolsetki maakera. Sellest pole ju ka tolku, kui esiotsa teed hirmsasti kraapivaks, aga tagaots püherdab seal taga täiesti omaette- ei püsi pinnal, suunda ei muuda, aga künnab mehemoodi.
Vasta

(11-12-2021, 22:57 PM)v6sa Kirjutas:  
(11-12-2021, 21:42 PM)aavu Kirjutas:  
(11-12-2021, 19:56 PM)muska71 Kirjutas:  
(11-12-2021, 19:42 PM)Daff Kirjutas:  E velg istus ZIL'i stupitsa otsa nagu valatud.
Zil väetisekülvikutel olid jah kaarrehvid all,aga kaasiku tõstukil ilmselt ka kaasiku sild all.
Vene ajal oli ikka zil-i sild veosillaks.

Kui "GAZ-51 kabiiniga" tõstuki all mõeldi näituseks isand Luige LZA-4045 taolist asja, siis sel olla tõesti ZILi rummud all:
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=64503&pid=511366#pid511366.

Millele istuvat E esiratas külge.

Tagaotsaga pead siis ka tegelema, et see maakera peal püsiks...
Jep, see sama tõstuk.
Pole plaanis sellega offroadi sõitma hakata... 
Lihtsalt et see oleks suuteline maastikul liikuma ka väikese vihmasajuga või kevadel ja telvel. Mitte ei hakka sellega kuskil segi keeratud raielankidel liikuma.. 
Tagaosa suhtes kogun mõtteid...
Vasta

Tsitaat:oleks suuteline maastikul liikuma ka väikese vihmasajuga
Vihmaga ainult asfaldi või tugeva kruusa masin. Muru ei kannata tagumiku raskuse pärast.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Kas keegi teab, mis metallist need nikeldatud dušisegistid valmistatud on? Kas neid liimida ka annab ja mis marki liimi seal kasutada tuleks?
Vasta

Kaalumaja on neid valgevase pähe vastu võtnud.
Liimimiseks 2 komponentne epo.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

(12-12-2021, 17:23 PM)basspolska Kirjutas:  Kas keegi teab, mis metallist need nikeldatud dušisegistid valmistatud on? Kas neid liimida ka annab ja mis marki liimi seal kasutada tuleks?

Nagu juba öeldud, epo on kõige parem valik. Omalt poolt lisaks et mida pikem kuivamisaeg, seda parem tulemus kipub jääma. Eriti metalli liimimise puhul.
Vasta

(12-12-2021, 17:23 PM)basspolska Kirjutas:  Kas keegi teab, mis metallist need nikeldatud dušisegistid valmistatud on? Kas neid liimida ka annab ja mis marki liimi seal kasutada tuleks?
Mis see uus segisti siis maksaks sinna, et sellise asja liimimise peale üldse mõtlema peab hakkama? 
Dušisegisti Baltic Aqua M A-7/35ZK Shower Mixer - Krauta.ee (k-rauta.ee) maksab näiteks 20€ Ma endal kodus neid asju, mis vett kinni peavad hoidma küll ei liimiks. Kindlustus on küll tehtud, aga ...
Vasta

(14-12-2021, 15:59 PM)maaks Kirjutas:  
(12-12-2021, 17:23 PM)basspolska Kirjutas:  Kas keegi teab, mis metallist need nikeldatud dušisegistid valmistatud on? Kas neid liimida ka annab ja mis marki liimi seal kasutada tuleks?
Mis see uus segisti siis maksaks sinna, et sellise asja liimimise peale üldse mõtlema peab hakkama? 
Dušisegisti Baltic Aqua M A-7/35ZK Shower Mixer - Krauta.ee (k-rauta.ee) maksab näiteks 20€ Ma endal kodus neid asju, mis vett kinni peavad hoidma küll ei liimiks. Kindlustus on küll tehtud, aga ...
Su lingil on 16€ maksev segisti, vt punast hinda.

Pähkliajude hirm
Vasta

Isegi 3 € tunnis naabrimehele ilma maksudeta kraavi visates on ikkagi mõistlikum see segisti poest uus osta, kui et midagi liimima hakata. Mis moodi sa seda messingit ikka liimid.
Vasta

Käkitegu - 
Matistad, tatistad, mökerdad, kuivatad, uputad ja ongi käkk valmis.

Siis padavai poodi uue järgi kuni abikaasal shampoon pähe ära kuivab.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Tahaks ilmade soojenedes vihmavee äravooluga tegeleda, selle käigus tuleks paigaldada ka selliseid maapealseid äravoolurenne:
[Pilt: 433378_D1.jpg]
https://www.bauhof.ee/et/veesusteemid/re...-1m-433378
Vaatan aga sellele asjale peale ning mitte ei mõista, kuidas seda asja talvel lõhki ei suru ülevalt, kui see jääd täis on. Ning jääd täis läheb ta 100% kuna sõidan sealt autoga pidevalt üle ning see surutakse lund täis mis külmumis/sulamis tsüklitega jääks ühel hetkel saab. Materjaliks komposiitbetoon ning painduma see ju ei anna. Alt osas on ilus koonus mis lükkaks paisuva jää lihtsalt suunaga ülesse, kuid ülaosas on paar cm osa ilma koonuseta ning sealt tunduks asja lõhki suruvat?
Oskab keegi kommenteerida?
Vasta

mul kasutusel sama asi ,aga plastikust ja asub küüni ukse ees.Kuna autoga küüni ei mahu siismautoga üle ei sõida,suvel haagisega küll ja vajadusel ka traktoriga.Pealmine rest on nats katki muidu tundub terve olema.Sinna saab ju sulatuskaabli sisse panna .
Vasta

Plastikust rest ilmselgelt jää tõttu katki ei lähe, kuid see on oma tugevuselt täielik vorst, mul on seal kordi päevas ülesõitmist see ei peaks kuidagi vastu.
Talvel õue ei plaaniks kütma hakata, eriti tänaste elektrihindade juures.
Vasta

Mul on risti läbi küüni drenaaz toru maasees,et kevadine sulavesi küüni ei uputaks.Ka katuselt tuleb kena ports vett ja seetõttu saigi ukse ette räästa alla renn pandud ja kaabel sees.Juhe läheb seina alles siis kui üritus ja toru drenaazi on külmunud ja uputama hakkab.Piisab kui hetkeks juhe seina saab kaabli ümbrus sulab sutsu ja vesi hakkab voolama ja voolav vesi sulatab juba ise edasi üsna jõudsalt.
Vasta

On ju poroloonitaolised materjalid, mis vett ei ima. Näiteks veetorude soojusisolatsiooniks. Paned selle sinna paisumise kompenseerimiseks ja las jäätub-sulab-jäätub kevadeni.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Mis toimub? On minu arvutis viirus või foorumis viirus?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(15-12-2021, 10:23 AM)aavu Kirjutas:  Mis toimub? On minu arvutis viirus või foorumis viirus?

Kirjelda probleemi ka kui juba küsid!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(15-12-2021, 09:14 AM)qwerty009 Kirjutas:  Tahaks ilmade soojenedes vihmavee äravooluga tegeleda, selle käigus tuleks paigaldada ka selliseid maapealseid äravoolurenne:
[Pilt: 433378_D1.jpg]
https://www.bauhof.ee/et/veesusteemid/re...-1m-433378
Vaatan aga sellele asjale peale ning mitte ei mõista, kuidas seda asja talvel lõhki ei suru ülevalt, kui see jääd täis on. Ning jääd täis läheb ta 100% kuna sõidan sealt autoga pidevalt üle ning see surutakse lund täis mis külmumis/sulamis tsüklitega jääks ühel hetkel saab. Materjaliks komposiitbetoon ning painduma see ju ei anna. Alt osas on ilus koonus mis lükkaks paisuva jää lihtsalt suunaga ülesse, kuid ülaosas on paar cm osa ilma koonuseta ning sealt tunduks asja lõhki suruvat?
Oskab keegi kommenteerida?
Selle asjanduse võiks segu sisse valada ka välitingimustes. Nagu kõnnitee äärekivi näiteks. Armatuur alla koos valubetooniga ja küljed ka seguga üles ääreni. Mina teeks nii. Kui äravool töötab, siis peaks asi nii palju küll sula ajal tühjenema, et ei suru midagi katki. Mul omal sai vahetult garaaži välisuste juurde aga sissepoole betoonpõrandasse täpselt see sama toode valatud. Puhastama peab aeg- ajalt ikka, see on selge.
Vasta

(15-12-2021, 11:15 AM)Marko Kirjutas:  
(15-12-2021, 10:23 AM)aavu Kirjutas:  Mis toimub? On minu arvutis viirus või foorumis viirus?

Kirjelda probleemi ka kui juba küsid!
Osa foorumlaste nime alla on täna ilmunud värvilised ruudud kahe esitähega tema nimest. Mis toimub? pildilt ju paistab.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Ju on foorumi softi uuendatud ning sellega tuli sihuke "äge" featuur kaasa. Ma enda oma (esimene avatar 20 aasta jooksul siin foorumis muide) modisin veidi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne