KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 4)

Neid isetekkelisi pildikesi näen mina ja ilmselt ka kõik teised, seega pole vaja karta!
Paraku on nii, et ainus info softi uuenduste kohta on aastatetagune mälukilluke, kus Svenson kirjutab, et uuendab jaanipäeval ja uuel aastal. Sellega peame leppima kahjuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kas keegi teab soovitada autoremondikohta kuhu viia üks vanem voyager millel vaja palju töid teha( keretööd, veermik, veidi mootoriruumis ka)
Asi ei pea saama päevaga tehtud, küll aga kevadeks tahaks auto ilusti korda saada. Ehk siis pädev koht mis oskab ja viitsib sellise suuremahulise töö ette võtta. Asukoht võiks jääda Läänemaa-Harjumaa-Raplamaa-Pärnumaa kanti.
Vasta

On kellelgi infot, kas too €uropark saab nüüd registrist auto omaniku infot kätte? Nii nad igatahes ähvardavad...
Vasta

Saavad. Parkimis trahvile lisandub 10 eurot. Kiri saadetakse ilusasti koju postkasti.
Vasta

Ühisteenustel lisandus 16 EUR. Aega läks 7 kuud enne kui email tuli. Originaal paberit polnud ma saanud. Ja kui email tuli, oli vaiete esitamise tähtaeg muidugi juba 6,5 kuud tagasi täis saanud. Big Grin
Vasta

No vaide esitamise aeg võiks ikka sellest ajast lugema hakkama, kui sa said teada või pidid teada saama otsusest.
Vasta

Otsus on tavaliselt klaasilükkaja vahele pistetud, kilekotis ja puha.
Vasta

No kui lugeda esialgset kirja, siis seal väideti, et originaalpaberit polnud.
Vasta

Ei olnud jah kojamehe vahel midagi. Kukkus tookord kogemata nii välja, et sõitsin kontrolöri nina alt minema. Toimetas seal mitme auto kallal korraga ja midagi ütlema ei tulnud. Arvasin et ju mulle siis ei teinud. Aga nähtavasti pildid olid juba tehtud selle ajaga kui paar minutit ära käisin. Ning vormistas tagantjärele ära. Kusjuures parkimiskell oli olemas ja parkisin enda arvates täitsa viisakalt kahe auto vahel olevasse vabasse kohta. Aga nähtavasti olevat kõik kolm pika rivi äärmist autot pargitud joonitud alast väljapoole. Mitte et need jooned seal ülejäänud parkla osas väga värsked ja arusaadavad oleks olnud. Aga noh, arvata võib et tolle parkla lemmik koht kontrolörile. Kui olen hiljem käinud siis suht alati on needsamad 3 "kohta" parkimiseks kasutusel.
Vasta

Krt, ma hakkan nüüd Tallingradis igal pool kellaga parkima, kunagi ei saa aru, kus seda vaja on, kus mitte. Oleks kella välja pannud, siis oleks tasuta pääsenud, nüüd 15min – 30.- öirot! Vaielda pole mõtet, oma tähelepanematus!
Nad on hakanud Kadaka Svelleri ümbrust ka tasapisi vallutama...
Vasta

(17-12-2021, 16:45 PM)olli Kirjutas:  Ühisteenustel lisandus 16 EUR. Aega läks 7 kuud enne kui email tuli. Originaal paberit polnud ma saanud. Ja kui email tuli, oli vaiete esitamise tähtaeg muidugi juba 6,5 kuud tagasi täis saanud. Big Grin

Soovitan konsulteerida juristiga. Kui suudad ära tõestada, et originaali pole olnud (kas sellel kojamehe vahele pandaval lipikul üldse mingi juriidiline mõju on?), siis enam kui 6 kuu vanune trahv peaks olema kehtetu. Säädus nõuab sõiduki omanikult 6 kuu ulatuses tagasiulatuvalt infot sõiduki kasutajate kohta, s.t. kui omanik ei taha vastutada sõidukiga sooritatud rikkumiste eest, peab ta ise teadma, kes on sõidukit kasutanud. Kui rikkumine on enam kui 6 kuud vana, siis on trahv umbisikuline.
Vasta

(15-12-2021, 12:35 PM)Marko Kirjutas:  Neid isetekkelisi pildikesi näen mina ja ilmselt ka kõik teised, seega pole vaja karta!
Paraku on nii, et ainus info softi uuenduste kohta on aastatetagune mälukilluke, kus Svenson kirjutab, et uuendab jaanipäeval ja uuel aastal. Sellega peame leppima kahjuks.
A miks minul ja Sinul ja veel mõnel foorumlasel on säilinud algne versioon - mitte näit värviline MA või KR? Millest see võib sõltuda - vaktsineerimisest?
Ei noh - on kuis on aga mulle meeldib siiski vabadus ja ootame uue aasta ära  Wink
Vasta

(18-12-2021, 02:49 AM)krossifänn Kirjutas:  A miks minul ja Sinul ja veel mõnel foorumlasel on säilinud algne versioon - mitte näit värviline MA või KR? Millest see võib sõltuda - vaktsineerimisest?
Ei noh - on kuis on aga mulle meeldib siiski vabadus ja ootame uue aasta ära  Wink

Siiamaani on vaatlus näidanud, et kasti on löödud ilma pildita tüübid. Kuidas sina sellest pääsesid, ei oska arvata. Küllap Svenson millaski räägib.
Kuluaarides sahistatakse, et tal on veel ühtteist pajatada meile kõigile...

EDIT: kohendasin sõnastust

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Parkimistrahvide kohta : Tuttaval kohtutäitur arestis pangaarve ja põhjus muidugi maksmata parkimistrahvid , lugu ise järgmine : Keegi "nutikas" isik kelle auto seisis kuskil Tallinna tasulises parkimisalas kruvis autolt registrimärgid maha , sõiduki armatuurlauale kleepis paberi millele oli vildikaga kirjutatud mu tuttava auto reg. number , autod olid ühte värvi Ford Mondeod ja nii need uhisteenuste kontrollijad selle pabernumbri järgi viivistasu otsuseid määrasid . Kõndis mu tuttav siis linnavalitsusse vaiet esitama , sealt saadeti loomulikult pikalt , laialt ja libedalt . auto mark sama , värv sama jne .
 Järgnes pöördumine kohtusse , seal nüüdseks suusad saanud T. Rüütelmaa ka üritas midagi , aga kohus määras paikvaatluse parkimistasu maksmata seisva sõiduki asukohas , tuttav tuli kohale oma Mondeoga , trahvid tühistati , konto vabastati aresti alt aga palju aega ja närve kulus .
Vasta

Kuidagi sümpaatsem kui Joel Ostrati blingbling fancy creembrülee videod. Repertuaar räimedest konjakini ?

https://www.youtube.com/c/T%C3%B5nuPeit/videos
Vasta

(18-12-2021, 20:05 PM)Mart69x Kirjutas:  Kuidagi sümpaatsem kui Joel Ostrati blingbling fancy creembrülee videod. Repertuaar räimedest konjakini.

https://www.youtube.com/c/T%C3%B5nuPeit/videos
mis küsimus on?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(18-12-2021, 20:20 PM)Marko Kirjutas:  
(18-12-2021, 20:05 PM)Mart69x Kirjutas:  Kuidagi sümpaatsem kui Joel Ostrati blingbling fancy creembrülee videod. Repertuaar räimedest konjakini.

https://www.youtube.com/c/T%C3%B5nuPeit/videos
mis küsimus on?
sry. Parandasin vea
Vasta

Korrastan hobi korras ühte tööstuslikku käia ning mustast plastikust valgusti tahaks väljavahetamist. 
On sellist kuskilt uuena või uueväärsena võimalik soetada? Praegune deformeerunud ning kriimustatud. Viimases hädas võiks proovida poleerida millegiga - pole plastiku poleerimisega eelnevalt kokku puutunud.
[Pilt: 20211220-133803.jpg] [Pilt: 20211220-133756.jpg] [Pilt: 20211220-133737.jpg]
Vasta

Siin igast häädemõtetega mehi.mure järgmine.vaja oleks ühe bobiku külgülekanne ülesse soendada,et ta omaljalal sooja garaazi hoolduseks saaks.täpselt poolkülgülekannet on jääs.ilmselgelt alumine pool.väljalaske punnist miskit välja voolama ei hakka.gaasipõletiga sai päev otsa sussitatud kuid ei old väga tolku 4x gaasiballooni.lõket alla tegema ei mahu. Vb miski veekeedu spiraal panna õlisisse ?
Vasta

(21-12-2021, 21:12 PM)martvl Kirjutas:  Siin igast häädemõtetega mehi.mure järgmine.vaja oleks ühe bobiku külgülekanne ülesse soendada,et ta omaljalal sooja garaazi hoolduseks saaks.täpselt poolkülgülekannet on jääs.ilmselgelt alumine pool.väljalaske punnist miskit välja voolama ei hakka.gaasipõletiga sai päev otsa sussitatud kuid ei old väga tolku 4x gaasiballooni.lõket alla tegema ei mahu. Vb miski veekeedu spiraal panna õlisisse ?

Spiraali metallkorpuses asja sisse pigem ei topiks, kui just statsionaarselt kinni ei saa panna enne voolu sisselaskmist.
Palju seal ülekande sees vaba ruumi on? Kui nagunii hooldusesse läheb, siis võiks näiteks korralikult kuumaks aetud vana mootorõli peale valada?

Ei suuda praegu visualiseerida, milline see ülekanne välja näeb, sellest ka võibolla loll soovitus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne