KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 4)

Maeitea millega te neid põrandaid lihvite a ühe lindiga mingi 20 m2 laseb ilusti ära. Seina ääred kettaga (1-2 tk) ja valmis.
Iga töö jaoks on ikka oma riist  Toungue
Vasta

(12-11-2022, 19:42 PM)klemm Kirjutas:  Maeitea millega te neid põrandaid lihvite a ühe lindiga mingi 20 m2 laseb ilusti ära. Seina ääred kettaga (1-2 tk) ja valmis.
Iga töö jaoks on ikka oma riist  Toungue
Jutt käib värvieemaldusest.
Vasta

(12-11-2022, 19:55 PM)hobiautod Kirjutas:  
(12-11-2022, 19:42 PM)klemm Kirjutas:  Maeitea millega te neid põrandaid lihvite a ühe lindiga mingi 20 m2 laseb ilusti ära. Seina ääred kettaga (1-2 tk) ja valmis.
Iga töö jaoks on ikka oma riist  Toungue
Jutt käib värvieemaldusest.
sellest ma ju räägingi Big Grin
Vasta

Vist 2007 paiku võtsin Cramost suure lintlihvija, andis teist koos kaasaga kolmandale korrusele vedada...
Formaldehüüdlakiga vana laudpõrand; kõigepealt lasin ühe vana, vist Läti ekstsentriklihvija kärssama, siis proovisin
enda Metabot ja lõpuks läksin renti. Natuke üle 20 m2 laki eemaldamiseks kulus vist 2 linti kui mäletan, lihvijal oli suur
kartulikoti laadne lihvtolmu koguja küljes. Hiljem lasin seinaservad suure, ka rendist võetud kettaga.
Õnneks ei mätsinud, kõik tuli maha mis mühises, ainult õige kaliibriga relva oli vaja.

Bauhofi teema jätkuks teatan, et Viljandi poest müüdi vale mõõduga kummikott. Nägin kurja vaeva, et seda
pidama saada, sest 80 mm. augule mõeldud koti äärik lihtsalt ei ole piisav 95 mm augu katmiseks. Poes seletasin
"teadmamehele", et millisele paar aastat tagasi Bauhofist ostetud odavale veeautomaadile kotti vaja on. Sama
veeautomaat on siiani müügil, kastid olid paar riiulivahet eemal maas. "Teadmamees" oli väga optimistlik ning rääkis,
et kõik kotid sobivad, vaja ainult liitreid vaadata, muu sobib.

Muuseas, samalt töötajalt küsisin ka 80l püstise paagi kummikoti kohta, selle peale vastati, et kott on ju sees?!
Aitüma Bauhof, teie juures on alati lõbus aega veeta...
Vasta

Seda Bauhoffi teemat jätkaks küsimusega, et miks ikkagi nii?
Tuttav vastas. Palk pole teab mis asi aga töökoormus ja lisaükesanded mis sulle kaela laotakse on üle mõistuse. Seda raha mis seal pakutakse on võimalik mujalt tunduvalt lihtsamalt hankida. 
Edasi pole vist mõtet heietada, iga üks mõtleb ise järje välja.....

Aquila captas non muscas.
Vasta

Tsitaat:Palk pole teab mis asi aga töökoormus ja lisaükesanded mis sulle kaela laotakse on üle mõistuse. Seda raha mis seal pakutakse on võimalik mujalt tunduvalt lihtsamalt hankida.
Kinnitan, on veel jäänud selliseid kohti, kus reaalse 3h x5 tööpäeva x4 nädalat eest saab kuu lõpus kätte keskmiselt 9 sotti. Mõnesse kohta pole kapitalismus veel kohale jõudnud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Bauhofi puhul ajas viimati natuke närvi see, et riiulitel väljas on neil sellesama "profiklubi" hinnad. 
No ei hakka mina sealt naljapoest viie soti eest kuus kaupa ostma.  
Palju selliseid inimesi üldse on kes seda teevad, ikka firmade teema kui üldse. 
Varem olid nähtaval ikka "meistriklubi" ehk lihtinimese hinnad.
Vasta

ma väga Bauhofis ei käi, kuna on ka mõstlikumaid poode.
Siiski suvel oli musta mulda vaja ja see näis seal odavam olevat, kui mujal.
Kuna mul on mõlemad kontod, siis ütlesin kassas, et maksan sellega, mis odavam tuleb.
Ta ütles, et vahet pole, allahindlus on mõlemil üks Rolleyes
Vasta

(14-11-2022, 10:41 AM)Peeter2 Kirjutas:  Bauhofi puhul ajas viimati natuke närvi see, et riiulitel väljas on neil sellesama "profiklubi" hinnad. 
No ei hakka mina sealt naljapoest viie soti eest kuus kaupa ostma.  
Palju selliseid inimesi üldse on kes seda teevad, ikka firmade teema kui üldse. 

Võiks tingimused ikkagi korralikult läbi lugeda, enne kui sarjama kukub : )

Programmis püsimiseks tuleb osta 500 eest poolaasta jooksul. Arvestades seda, et BH on hetkel lähim pood ja profiklubi liikmelisus annab kaugemate ja odavamate poodide tavahinnad välja, siis on asjal täitsa jumet. Või vähemalt vähem jooksmist.
Vasta

(13-11-2022, 10:44 AM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Palk pole teab mis asi aga töökoormus ja lisaükesanded mis sulle kaela laotakse on üle mõistuse. Seda raha mis seal pakutakse on võimalik mujalt tunduvalt lihtsamalt hankida.
Kinnitan, on veel jäänud selliseid kohti, kus reaalse 3h x5 tööpäeva x4 nädalat eest saab kuu lõpus kätte keskmiselt 9 sotti. Mõnesse kohta pole kapitalismus veel kohale jõudnud.


Sekundeerin - mul on lihtsalt see eelis veel juures, et ma võin vajadusel pikki päevi tehes oma tunnid kokku saada 4 - 5 päevaga. Ja ülejäänud 3 saan kodus omi asju teha... Tavaliselt organiseerin asjad nii, et iga nädal 1 - 2 mõistliku pikkusega tööpäeva. Jääb aega ka enda toimetusi töö kõrvalt ajada kui Tallinnas käin.

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta

Kruntvärv ei taha klaasiliimil ära kuivada. On juba kolmandat päeva jätkuvalt nakkuv, vastu hõõrudes määrib.
Kogemusi kellelgi, kuidas see ära lahendada?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(15-11-2022, 10:49 AM)isandpauk Kirjutas:  Kruntvärv ei taha klaasiliimil ära kuivada. On juba kolmandat päeva jätkuvalt nakkuv, vastu hõõrudes määrib.
Kogemusi kellelgi, kuidas see ära lahendada?
Lahustikalts ilmselt, IR lampi ei hakka nii pika kuivamise peale soovitamagi.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Klaasiliimi enda krundiga tee üle.
Vasta

(15-11-2022, 12:17 PM)hobiautod Kirjutas:  Klaasiliimi enda krundiga tee üle.

Ja ongi olemas selline asi nagu "klaasiliimi krunt". Tänan vihje eest.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Minupaha, arvasin, et mureks on mittekuivav värv.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Krunt ostetud ja peale kantud. Haises see soust ikka päris jubedalt. Vahepeal on CRV tagapiduriklotsid ja parempoolne rattalaager vahetatud. Viimane peaks olema siis see põhjus, miks tagant mingi undamine tuli.
Tagasild tuli vahepeal päevakorda, kuna väidetavalt oli see rattalaager juba vahetatud.. aga ei olnud.
Ja nüüd jääme ootama uudiseid Poolast ja Natost.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Kas keegi teab, et kuidas on vahet teha sügaval kriimul ja mõral metallis? Mingit spreid kasutada vms olen kuulnud.
Vasta

[Pilt: safe-luup-gold-edition-xl-3x.jpg]

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

(16-11-2022, 17:53 PM)WAG Kirjutas:  Kas keegi teab, et kuidas on vahet teha sügaval kriimul ja mõral metallis? Mingit spreid kasutada vms olen kuulnud.
Ultraheli pidavat lennunduses kasutatama. Ja loote + siseorganite uuringutel.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(16-11-2022, 20:51 PM)aavu Kirjutas:  
(16-11-2022, 17:53 PM)WAG Kirjutas:  Kas keegi teab, et kuidas on vahet teha sügaval kriimul ja mõral metallis? Mingit spreid kasutada vms olen kuulnud.
Ultraheli pidavat lennunduses kasutatama. Ja loote + siseorganite uuringutel.

Mulle tundub mõrade ja spreidega kokku sobivat pigem UV valgus, mitte ultraheli aga võibolla on need lihtsalt äsja sisse hingatud lahustiaurud, mis räägivad.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne