KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 4)

Kus Poolas kroomimas käiakse? Firmasi mitmeid, kuid kus head tööd tehakse?. Võib ka PS märku anda.
Vasta

On olnud probleeme, aga ainult veneaegse reduktoriga. Tänapäevane ja lääne toodanguga probleeme pole. Gaasi tn. saadud tihenditega olen pidama saanud, aga õige see asi pole, ise olen arvanud, et ju reduktor vigane.
Vasta

(23-01-2023, 21:25 PM)Külahull Kirjutas:  Kus Poolas kroomimas käiakse? Firmasi mitmeid, kuid kus head tööd tehakse?. Võib ka PS märku anda.

Tegijaid ja kohti on suures Poolas palju. Näiteks siin on käidud ja rahule jäädud  https://www.motochrom.pl/en/
Vasta

(24-01-2023, 14:34 PM)wax Kirjutas:  
(23-01-2023, 21:25 PM)Külahull Kirjutas:  Kus Poolas kroomimas käiakse? Firmasi mitmeid, kuid kus head tööd tehakse?. Võib ka PS märku anda.

Tegijaid ja kohti on suures Poolas palju. Näiteks siin on käidud ja rahule jäädud  https://www.motochrom.pl/en/
Tänud.
Vasta

Oleks tarvis 80mm kolvile surverõngaid paksusega 2.5mm. Ehk oskate soovitada kust leida?
Vasta

Kreekamaalt äkki? https://www.dlastore.com/

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

(26-01-2023, 00:26 AM)13piisab Kirjutas:  Kreekamaalt äkki? https://www.dlastore.com/
Kas kellelgi on sealt tellimisega kogemusi?
Vasta

Jah - gruppenil.
Vasta

Sai tellitud, tulid ilusti kohale. Toimivad. Midagi halba ei oska öelda. Alguses natuke pelgasin, et kas on reaalne need kätte ka saada või mis aga kõik oli lõpuks ok.
Vasta

Ma ostsin endale garaazi sellise nahkpõlle, nagu lehe kõige alumises ääres on.

https://parem.ee/tugi/tooted.php?grupp=9...aja-riided

Poes ei mõelnud ka, tseki viskasin minema ja põlle pagassi. Garaazis aga avastasin, et raibe määrib. Sellist valget tolmu või pudi. Kõik, mis vastu läheb, on üleni valge tolmuga koos kohe. See nahk oleks nagu selline.

Mis valesti on? Viskan minema või pean midagi tegema sellega, mida ma ei tea? Määrima, pesema vms?
Vasta

(27-01-2023, 16:48 PM)ivo86 Kirjutas:   See nahk oleks nagu selline.

Mis valesti on? Viskan minema või pean midagi tegema sellega, mida ma ei tea? Määrima, pesema vms?

Juhendit lugesid? Vaevalt küll. See ei ole pestav ju.

https://parem.ee/tugi/tekstid.php?sisu=1...itaja-poll

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(27-01-2023, 17:19 PM)Marko Kirjutas:  
(27-01-2023, 16:48 PM)ivo86 Kirjutas:   See nahk oleks nagu selline.

Mis valesti on? Viskan minema või pean midagi tegema sellega, mida ma ei tea? Määrima, pesema vms?

Juhendit lugesid? Vaevalt küll. See ei ole pestav ju.

https://parem.ee/tugi/tekstid.php?sisu=1...itaja-poll
 
Lugesin lugesin, rohkem pidasin selle all silmas tõesti pigem seda, et äkki kellelgi sarnane jama olnud ja millegagi immutanud või leotanud.
Üks härra helistas ja jagas nõu ka, eks paistab.

Ma üdini vihane ei ole ka, oleks ise võinud teda ju poes rohkem hõõruda ka. Ja noh kallis ka ei ole. Lihtsalt ma pole eriline keevitaja, rohkem hobinokitseja ja mõtlen siin, et kas on mingi standard liigutus, mille ma ise vahele jätsin ja peabki nii olema, või on pask põll sattunud.
Vasta

Küllap on seda tulekindlust lihtsalt natuke üleliia saanud sellele põllele, muud midagi. Pesus need omadused kaovad.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Mina ostsin sellise põlle pea aasta tagasi stokkerist ja pole mingeid probleeme...
Vasta

Sarnasest heledast nahast sõrmikud, miskseid keevitamise tarbeks Magazinist ikka ostnud olen, eraldavad täpselt samamoodi alguses ebemeid. Ainult aeg parandab olukorda. Pead rohkem kasutama või mingil moel poolvägisi seda põlle kulutama. 
Tulekindlusega on nagu on. Ta ikka rohkem sädemete eest kaitseks mõeldud, aga kui liiga kauaks sädemejoa peale suunad, tõmbub kipra nagu nahk ikka. 
Pesema ei hakkaks. Võib peale kuivamist plekiks muutuda. Pigem võiks kogu selle liigse "tulekindluse" maha harjata.
Vasta

Samasuguse põlle omanik ja pool aastat tarvitanud. Algselt oli ebemeid, abikaasa on rahul, et enam ei pea põlenud riideid lappima. Alguses keevitasin-käiasin, nüüd on ka puutööd tehes ees, nii harjunud. Kinnituse palusin vaid emandal teha paremale puusale, mugavam(eelmise aasta parim ost minul). Eks ta harjumuse asi ole, vennaraas suvel autot keevitades oli ka hädas Smile

Ega ta ülikonnale pealeviskamiseks parim pole, tööriiet ei tee ammu enam valgeks(algul olid sellised ilmingud), õliste asjadega töötades pole kasutanud.
Vasta

(27-01-2023, 22:11 PM)Janka Kirjutas:   Pead rohkem kasutama või mingil moel poolvägisi seda põlle kulutama. 
 Pigem võiks kogu selle liigse "tulekindluse" maha harjata.
Kas vaibaklopperiga töötlus aitaks?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(22-01-2023, 23:39 PM)Marko Kirjutas:  Kuhugi mujale ei osanud kirjutada, panen siia. Kas kellelgi veel on olnud probleemi tänapäevase propaaniballooni tihendiga? Täna oli teine või isegi kolmas kord mõne aasta sees kui avastasin, et reduktorit saab näpuga liigutada. Tundub üsna ohtlik kui plastrõngas mõne kuuga nii palju lössi vajub, et sisuliselt enam ei tihenda. See on ometi selline koht, kus peaks sajaprotsendiline ohutus tagatud olema.
Eks ma küsin ballooni müüjalt ka muidugi, et mida nad kaasa panevad, aga lisainfo oleks teretulnud.
Mul euro balloonid kasutusel ühel kiirguril. 15 aastat tagasi gaasikontorist üteldi et kui reduktori pool kummitihend all siis pole vaja plastrõngast panna ja piisab käega kinni keeramisest. Igaks petteks olen ballooni vahetades võtmega veerand tiiru üle keeranud iga kord ja kontrollinud tikuga ega ei leki ja seni on pidanud. Pean uurima Lindest või kuskil kas saab uut kummitihendit või peab midagi muud tegema.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

Hommikul süttis põlema täiesti lambist paraban pikendusjuhe,pistik oli seinas ja vool sees,aga ühtegi tarbijat taga polnud ja isegi ühegi tarbija pistikut ei olnud pikendusega ühendatud.Pikendusest alles kärsanud kaablipundar ja toruraam millel paraban kinnitub.Kohe kõrval oli akulaadija plekist korpusega,selle ühel küljel oli ka värv maha koorunud ja toitejuhtmest alles vaid traadikiud...Ka laadija sees mähise termo kaitsmest dioodsilla termokaitsmesse mineval juhtmel isolatsioon kuumusest sulanud ja plastikust korpuse osad sulanud.Seisis see kupatus katuse all küüni akna laual sademete eest varjul.Millest võis alguse saada süttimine?
Vasta

(28-01-2023, 10:43 AM)hillar2 Kirjutas:  
(22-01-2023, 23:39 PM)Marko Kirjutas:  Kuhugi mujale ei osanud kirjutada, panen siia. Kas kellelgi veel on olnud probleemi tänapäevase propaaniballooni tihendiga? Täna oli teine või isegi kolmas kord mõne aasta sees kui avastasin, et reduktorit saab näpuga liigutada. Tundub üsna ohtlik kui plastrõngas mõne kuuga nii palju lössi vajub, et sisuliselt enam ei tihenda. See on ometi selline koht, kus peaks sajaprotsendiline ohutus tagatud olema.
Eks ma küsin ballooni müüjalt ka muidugi, et mida nad kaasa panevad, aga lisainfo oleks teretulnud.
Mul euro balloonid kasutusel ühel kiirguril. 15 aastat tagasi gaasikontorist üteldi et kui reduktori pool kummitihend all siis pole vaja plastrõngast panna ja piisab käega kinni keeramisest. Igaks petteks olen ballooni vahetades võtmega veerand tiiru üle keeranud iga kord ja kontrollinud tikuga ega ei leki ja seni on pidanud. Pean uurima Lindest või kuskil kas saab uut kummitihendit või peab midagi muud tegema.


Sarnased kummitihendid olid ja on ka sellel kuulsal autojuhtide "pommil" ehk pliidil.Need tihendid pidasid väga hästi kui neid üle ei keeranud. Kergelt ligi ja toimis.
Kui kindluse mõttes jõuga kinni keerasid oli varsti susin taga. 
Aeg ajalt tegid tihendi võiga kokku siis pidas ilmatuma aja vastu.

Aquila captas non muscas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne