Teema on suletud

Auto ostmine autolaenuga
#1
Car 

Tahan osta uut autot aga peaks selleks autolaenu võtma. Pole ise varem autolaenu võtnud ning ei tea milleks end valmistada, seega on mul paar küsimust. Taotleksin ise laenu umbes 6000 euro väärtuses ja palka saan keskmiselt 2000 eurot. Siin - (siin oli reklaam) ka ära märgitud, et mul peab olema piisavalt hea maksevõime ning positiivne krediidireiting, et intress liiga kõrgeks ei osutuks. Kas minu praeguse sissetulekuga on võimalik ka saada soodsamaid tingimusi? 

Palun jagage oma kogemusi selle teema alal, vahet pole kas negatiivne või positiivne! Igasugune abi ja nõu on hea.  Smile
#2

Alustan kaugemalt. 2001-majalaen 15 aastaks. 2006 sai taotletud maja remondiks laenu suurendamist ja selle eest sai ostetud salongist tutikas auto. Kusjuures samal ajal langes ka laenu intress äärmiselt madalale. Muidugi oli suhe pangaga enne majalaenu veatu, ei ühtki jama. Siis oli äkki veelüht autot vaja ja sai liisingusse võetud. 2008 või 9 paiku oli masu ja väljaostetud auto sai maha müüdud, selle rahaga sai teise liising ära makstud. Lihtsalt hirm hakkas omal, et mis kõik juhtuma hakkab. Kolmas tutikas 2019 aastal sai pool autorahast sugulase käest ja teine pool oli omal, niiöelda protsendita laen ja see sai ka aasta-poolteisega makstud. Ja autod pole mul kunagi olnud poosetamiseks, ikka Hruštšovi öeldu järgi: olgu neli ratast ja katus pea kohal, mille tagajärjel sündis kuulus sapakas. Esialgu uue ostu plaani pole kuigi siin mingid elektrikärude hinnad on juba rahakotile kombineeritavad. Ei usu veel neisse, las ajalugu tõestab neid. Paneks nad 20 aastat ilma aku töövõime languseta, ehk paneks mõtlema.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#3

(16-05-2023, 12:54 PM)Puksik Kirjutas:  Tahan osta uut autot aga peaks selleks autolaenu võtma. Pole ise varem autolaenu võtnud ning ei tea milleks end valmistada, seega on mul paar küsimust. Taotleksin ise laenu umbes 6000 euro väärtuses ja palka saan keskmiselt 2000 eurot. Siin - XYZ ka ära märgitud, et mul peab olema piisavalt hea maksevõime ning positiivne krediidireiting, et intress liiga kõrgeks ei osutuks. Kas minu praeguse sissetulekuga on võimalik ka saada soodsamaid tingimusi? 

Palun jagage oma kogemusi selle teema alal, vahet pole kas negatiivne või positiivne! Igasugune abi ja nõu on hea.  Smile

6K maksvat autot laenuga ei osteta.
2K palgaga tõmbad püksirihma koomale ja ostad poole aasta pärast masina korraga välja.
Ja ostad 5K maksva auto ja tonni jätad eos remondi, hoolduse, rehvijooksu jms jaoks.

Sinu plaani juures on liiga suur risk, et auto väärtus võrdsustub kaaluhinnaga oluliselt varem kui laenujääk.

Kui on vaja KOHE liikuda, ostad suvalise allatonni roima Kuusakoski garantiiga ja liikled sellega kuni soovitud masina raha koos.
#4

Spämmeriga vestlemine ei ole mõistlik.
#5

(16-05-2023, 13:36 PM)olevtoom Kirjutas:  Spämmeriga vestlemine ei ole mõistlik.
nii lihtne ongi. Regamine ja postitus tehtud lihtsa eesmärgiga migit laenukontorit reklaamida.
Reklaam eemaldatud ja teema kinni.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne