Mis paagiga on tegu?
#1

Tere! 
Kunagi sai ostetud üks sapakas ja omanik käskis garaaži võimalikult tühjaks teha. Nüüd paar aastat hiljem hakkasin sorteerima asju mida endal vaja ja millele leiaks uue omaniku, kuid selle paagi/anumaga jäin ma hätta. Mis masinale see kuuluda võiks?
Ainukene kiri mis leidsin on kraani peal "ппб-1"

[Pilt: 179636610_240532377848457_545389954883657254_n.jpg]
[Pilt: 182133080_887341848510227_6566982902755036484_n.jpg]
Vasta
#2

Kas mõne käivitusmootori või mopeedi paak võiks olla?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

Vabandust, valisin valed lingid, nüüd peaks pildile vajutades suuremad pildid tulema! Smile
Vasta
#4

Pakuks, et tegemist sapaka ahju paagiga.
Vasta
#5

(03-05-2021, 09:38 AM)Brrr Kirjutas:  Pakuks, et tegemist sapaka ahju paagiga.
Pole ühelgi sapakal sellist küll kunagi ise näinud. Ehk on viiteid/allikaid väitele?
Vasta
#6

Kui nüüd peakski olema tegu mõne kütusepaagiga, siis mina ei saa aru, milleks on vajalikud need kaks "ülevoolu toruotsa" külje peal?
Vasta
#7

(03-05-2021, 16:05 PM)samodelkin Kirjutas:  Kui nüüd peakski olema tegu mõne kütusepaagiga, siis mina ei saa aru, milleks on vajalikud need kaks "ülevoolu toruotsa" külje peal?
Need võivad olla mingid konstruktsiooni elemendid ja ei pruugi paagi sisuga ühenduses olla.
Võib vabalt olla ka mõne trakatsi käivitusmootori paak või mõne mobiilse generaatori oma.
Vasta
#8

(03-05-2021, 10:00 AM)mossepower Kirjutas:  Pole ühelgi sapakal sellist küll kunagi ise näinud. Ehk on viiteid/allikaid väitele?
 Ega viiteid ei olegi. Ühisosa garaaž, sapakas, samasugune paak, mis oli sapaka ahjude kõrval. Sapakas oli käsijuhtimisega.            
Vasta
#9

Sapaka ahi sai bensu ikka suurest paagist. Olen mitut näinud ja ise sõitnud, ka käsijuhitavaga, millel magnetsidur. 65, 68 ja 69. 

Midagi taolist on tõesti sapakale pandud aga ilmselt jahutusvedeliku jaoks: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pil..._missing=1

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#10

Kui kellelgi on sellist paaki vaja siis võib pakkuda mulle mingi hinna postkasti. Asub hetkel Tartus.
Vasta
#11

Nende stutside vajadust teab keevitaja või siis töö tellija.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne