Lailint T-74 Rakvere Kuusakoskis
#1

FB-sse ilmus pilt, kus Rakvere Kuusakoski platsile oli ilmunud laiade lintidega T-74. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, et pidurdada traktori sulatusse minemisest? Oleks ise ka mönedest juppidest huvitatud, aga köige parem oleks, kui keegi selle sealt ära päästaks.
Vasta
#2

(13-05-2021, 14:44 PM)taguja Kirjutas:  FB-sse ilmus pilt, kus Rakvere Kuusakoski platsile oli ilmunud laiade lintidega T-74. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, et pidurdada traktori sulatusse minemisest? Oleks ise ka mönedest juppidest huvitatud, aga köige parem oleks, kui keegi selle sealt ära päästaks.
Helista sinna, juhataja on päris mõistlik mees. Tasuta muidugi ei saa midagi
Vasta
#3

(13-05-2021, 15:00 PM)Raudpats Kirjutas:  
(13-05-2021, 14:44 PM)taguja Kirjutas:  FB-sse ilmus pilt, kus Rakvere Kuusakoski platsile oli ilmunud laiade lintidega T-74. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, et pidurdada traktori sulatusse minemisest? Oleks ise ka mönedest juppidest huvitatud, aga köige parem oleks, kui keegi selle sealt ära päästaks.
Helista sinna, juhataja on päris mõistlik mees. Tasuta muidugi ei saa midagi

Ei taibanud juhataja numbrit küsida, ehk saadaksite?  Sekretär ei teadnud asjast midagi, aga seda ruttas teatama, et platsile ei lubata vööraid.
Vasta
#4

(13-05-2021, 15:07 PM)taguja Kirjutas:  
(13-05-2021, 15:00 PM)Raudpats Kirjutas:  
(13-05-2021, 14:44 PM)taguja Kirjutas:  FB-sse ilmus pilt, kus Rakvere Kuusakoski platsile oli ilmunud laiade lintidega T-74. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, et pidurdada traktori sulatusse minemisest? Oleks ise ka mönedest juppidest huvitatud, aga köige parem oleks, kui keegi selle sealt ära päästaks.
Helista sinna, juhataja on päris mõistlik mees. Tasuta muidugi ei saa midagi

Ei taibanud juhataja numbrit küsida, ehk saadaksite?  Sekretär ei teadnud asjast midagi, aga seda ruttas teatama, et platsile ei lubata vööraid.
ei ole mul seda numbrit, paar aastat tagasi ajasin temaga mingeid asju, kõik läks hästi. Nime ka ei mäleta.
Vasta
#5

(13-05-2021, 15:07 PM)taguja Kirjutas:  Ei taibanud juhataja numbrit küsida, ehk saadaksite?
https://www.kuusakoski.com/et/estonia/#/...taktandmed

(ja kui ilmtingimata "juhatajat" vaja, siis saab ju sealt küsida)
Vasta
#6

Sellest, et mõnelt platsilt saab tänu kenale mõistvale pealikule mõne asja ka välja viia, ei tohiks siin avalikult tuututada. Seintel on kõrvad...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

(13-05-2021, 23:32 PM)Marko Kirjutas:  Sellest, et mõnelt platsilt saab tänu kenale mõistvale pealikule mõne asja ka välja viia, ei tohiks siin avalikult tuututada. Seintel on kõrvad...
Ma ei tea kas kuulsin valesti, aga üsna kõrgel tasemel räägitakse ja propageeritakse taaskasutust. Kui see nüüd vale on, siis poleks ju mõtet igal pool meedias pasundada. Paljudel juhtudel olen ka ise põrkunud vasta müüri, kui olen üritanud käituda keskkonnateadlikult ja säästlikult. 
Teemasse ka: Küsija suu peale ei lööda. Eesti vanasõna. Ka Rakveres elavad inimesed. Big Grin
Vasta
#8

Kõik õige, aga rauaplatsilt millegi väljaviimine on seaduserikkumine. Olgu see või 19mm pronksist kuuskant...........

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

(13-05-2021, 23:46 PM)Marko Kirjutas:  Kõik õige, aga rauaplatsilt millegi väljaviimine on seaduserikkumine. Olgu see või 19mm pronksist kuuskant...........
Täielik lollus. Nagu ma juba mainisin,  siis pole mõtet taaskasutamisest kuskil Eesti riigi piires rääkida. Niigi on see muutunud sõnakõlksuks.
Prügimägedele ja metallihunnikutesse sattunud kunstiväärtuste vasta ei tunne ilmselt huvi isegi muinsuskaitseamet.
Traktori päästjast ja abilisest võib siis ju lausa kurjategija saada. Big Grin
Vasta
#10

Teemakangelane. Pilt kopeeritud FB-st. https://www.facebook.com/photo?fbid=4346...9113879671    
Vasta
#11

Rasakari  no palju siis saadi mingi 1500 vast. Pisar tuleb silma kui vaatad kuidas komplektsed  masinad hävitatakse . Krt ma annaks ennem  mõnele  tasuta  töötegemiseks ära kui metalli .Omakandiski  üks rajakas  2sellist metalliks lõigand A eks osad näevadki asjades ainult raha. Tegelt võiks nad ennem ikka kusagil soovis kuulutada  ehk kellegil on soovi?
Vasta
#12

(14-05-2021, 07:21 AM)Tainas Kirjutas:  Rasakari  no palju siis saadi mingi 1500 vast. Pisar tuleb silma kui vaatad kuidas komplektsed  masinad hävitatakse . Krt ma annaks ennem  mõnele  tasuta  töötegemiseks ära kui metalli .Omakandiski  üks rajakas  2sellist metalliks lõigand A eks osad näevadki asjades ainult raha. Tegelt võiks nad ennem ikka kusagil soovis kuulutada  ehk kellegil on soovi?
Siis ma võin omad elektrimootorid südamerahuga ära viia Cool ma foorumis juba korra pakkusin, huvi null.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#13

huvitav kas see võib olla toodud Viitna-Kadrina teeäärsest talust. Sealne rögiseja liikus ka vahetevahel aga ainult metsapoole ehk viidi lõplikult ära
Vasta
#14

(13-05-2021, 23:32 PM)Marko Kirjutas:  Sellest, et mõnelt platsilt saab tänu kenale mõistvale pealikule mõne asja ka välja viia, ei tohiks siin avalikult tuututada. Seintel on kõrvad...
Ei maksa igas asjas tonti näha ja midagi kriminaalset otsida. Mina temaga suhtlesin mitte tema tööga seotult, platsilt midagi välja ei viinud ja midagi kriminaalset ei sooritanud. Sellele vaatamata kinnitan, et tegemist oli igati toreda mehega. Kui sellist seisukohta siin foorumis avaldada ei tohi, siis on paras jama muidugi. Peaks näiteks kasutajate reitingud ka ära kaotama, muidu äkki salakõrv kuuleb, kes on hea mees ja kes mitte. Elada tuleb oma elu nii, et ei peaks iga uksekella helina peale nööri otsima tormama. Valikute küsimus muidugi.
Vasta
#15

(14-05-2021, 07:21 AM)Tainas Kirjutas:  Rasakari  no palju siis saadi mingi 1500 vast. Pisar tuleb silma kui vaatad kuidas komplektsed  masinad hävitatakse . Krt ma annaks ennem  mõnele  tasuta  töötegemiseks ära kui metalli .Omakandiski  üks rajakas  2sellist metalliks lõigand A eks osad näevadki asjades ainult raha. Tegelt võiks nad ennem ikka kusagil soovis kuulutada  ehk kellegil on soovi?

Oot, mis siin nii eripärast ja unikaalset on, et kohe pisar silma tuleb? Neid laia lindiga roomajaid peaks olema ju piisavalt veel järel.

Ise võid oma varaga teha, mida tahad, aga kust tuleb mõte hakata teistele ette kirjutama nende tegemisi?

Rauamehed määravad täna asjade vähima hinna ja sellega tuleb arvestada.
Vasta
#16

No ei ole selliseid kuskil näha olnud. Neid on ikka vähem alles, kui arvatakse. Ja tavaliselt juhtub nii, et kõige levinumaid asju järsku enam ei olegi alles.
Vasta
#17

(14-05-2021, 07:21 AM)Tainas Kirjutas:  Tegelt võiks nad ennem ikka kusagil soovis kuulutada  ehk kellegil on soovi?
Häda on selles, et need kes tahaksid, need ei saa teada, et selline asi üldse müügis või kuskil seismas. Paljud lehti ei loe, mööda ei sõida jne.

Toon näiteks ühe defitsiitse traktoriosa nagu T-16M sumbutaja. Poes pole ja paljud küsivad. Paneb siis keegi tore mees Ostasse üles ja uskumatu- keegi ei taha. Big Grin

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction...=155353832

Nii on ka paljude teiste asjadega. Lihtsalt info ei jõua õige inimeseni. Õnn on, et meil siin selline tore koht, kus paljud tehnikahuvilised koondunud, kes asja jagavad, levitavad, päästavad jne. Abiks ikka.
Vasta
#18

Kuna raua hind tõusis ja tõuseb veel siis ilmselt ei hakka keegi enam pakkuma midagi vaid kõik otse konteinerisse. Kahju on tõesti sellest masinast, sest ilmselt on seal ka vanema malli SMD-14 koos pulkadega aga teha pole nüüd enam midagi.
Vasta
#19

(14-05-2021, 09:41 AM)Sm.Samajev Kirjutas:  Kuna raua hind tõusis ja tõuseb veel siis ilmselt ei hakka keegi enam pakkuma midagi vaid kõik otse konteinerisse. Kahju on tõesti sellest masinast, sest ilmselt on seal ka vanema malli SMD-14 koos pulkadega aga teha pole nüüd enam midagi.
Jah. Kahjuks vanatehnikamehed ei suuda konkureerida kokkuostjatega.

Aga ikkagi tasuks mõelda sellele, et kui tervet ei jõua, võtke pool. Toungue  Ehk tahaks öelda- päästke hinnalisemad osad.
Vasta
#20

Tõsi aga kuusakoskist midagi jäätmetena sulle välja ei müüda. Kõik,mis platsile tuuakse on seaduse järgi jääde ja sellega on rida nõudeid. Eks ma saan ka firmast aru, mingi aeg oli seal teatud omavoli tekkinud ja kui firma vahetas juhti siis löödi kord majja. Kui ma õigesti mäletan selle samuse TA-6 bussiga,mis ka ära päästeti tekkis hiljem probleem. Ja probleem tekkis sellest,et keegi lobises suure suuga välja ,kuidas see platsilt ära saadi. Edasi algatati ametlik menetlus ülemuse suhtes,kes lubas sellel seal toimuda. Ütleme,et siit moraal: ära raiu kätt,mis sind toitis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne