M: Oltcit Club 12TRS
#1

Müügiks pakkuda vähelevinud Citroeni kiiksuga ida-eurooplane Oltcit Club 12TRS aastast 1994. Siia toodud Saksast. Viimasel ajal pikalt seisnud. Kõik Citroeni kiiksud olemas: kummaline armatuurlaud, õhkjahutusega 1,3ne 4 silindriline boksermootor ja torsioonvedrustus ka ees. Kere üllatavalt hästi k.a põhja alt säilinud. Väga silma häiriv oli vaid kapotipealne laki koorumine. Vajaks ka põhjalikku pesu Sõitmiseks vajab kindlasti korrastamiseks aga elementaarne mehaaniline tehnika. Sõidu ajal ees midagi koliseb - arvan et roolisüsteemist, kütusepaagist väljuva toru juurest lekib. Aku ja kütuse tagades on käivitub ja liikuv eksemplar. Kaasa ka paar kasti autoga seotud varuosasi. Küll on karburaator ja minu teada ka piduri peasilinder asendatud nõukogude toodanguga. Eks lisatud on minu arvates liigset elektroonikat kõlarite ja autotelefoni näol mille mina välja viskaksin, aga see loomulikult uue omaniku otsus.
Suurimaks mureks praegu on, et keegi pahalane lõhkus ära parema tagaakna klaasi. Eks asenduse leidmine võib olla väljakutse, aga samas  tegemist sirge klaasiga ja võimalik oleks ka uus lõigata.
Ise hetkel taastama ei jõua ja ei tahaks et autot täiendavalt rüüstataks. Eks maailmaski neid vähe ja Eestiski aprillilõpu seisuga vaid ühe käe sõrmedest piisaks. Romula poole mu hing ka ei täi vaadata ning võiks leida hoolitseva peremehe kes millegi kallal nokitseda tahaks.
Asub Tallinnas Ülemistel. Dokumendid on uued ja minu nimel. Sellega poleks muret, aga sooviks loovutamisel e-Maanteeametis uue omaniku märkida et valduse üleminek oleks fikseeritud.
Hinnasoov: 600 €
Vaatamiseks/soetamiseks PS või telefon 5299175


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                           
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne