Anker Sichelrad 1935
#1

Olen müümas Anker Sichelrad (sirpkahvliga) meestekat, valm.1935. Kontakt lauri.toldsepp@gmail.com
Vasta
#2

Siin on ratas ka pildil
Vasta
#3

Halloooo!
Mina küll oma kehva nägemisega eriti midagi pildilt aru ei saa... Aga Lauri Anker oli ka meil Türil näitusel "Teistmoodi Jalgratas" ja ma mäletasin, et mul on mõned pildid kusagil, paraku olen jäädvustanud ainult detaile, aga jalgratas on ilus, restaureeritud, rohke galvaanikaga, panen siiski ühe pildi meeleoluks

[Pilt: qgw-2i-1abf.jpg]
Vasta
#4

Tegelikult on veel pilte siin ja seal....

   
Vasta
#5

Kui midagi müüakse siis võiks ikka veidi vaeva näha sellega (kirjeldus, pildid jne.) ning kus on hind??

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#6

(19-08-2021, 08:19 AM)Walter Kirjutas:  Kui midagi müüakse siis võiks ikka veidi vaeva näha sellega (kirjeldus, pildid jne.) ning kus on hind??

Halloooo!
Pagan võtaks, nähakse ju vaeva! Rohkem kui 1 pilt pandud, ka kirjeldus on olemas, ole ainult mees ja loe -

".....aga jalgratas on ilus, restaureeritud, rohke galvaanikaga, ...."

ja hinna lisamine pole siiski siin foorumis kohustuslik, kuigi seda on lehekülgede kaupa mämmutatud arutada.
Kõigele lisaks, ksf! Walter, Sinu nimekaim elab minu teada Soome Vabariigis ja seal on majandusformatsiooniks kõrgelt arenenud sotsialism ning rahal ja hindadel on hoopis teine olemus ja mõte. Ja ksf! Atman ei ole eriline karaasiehitamise, pensopilaa parandamise ega ka põllumajandustehnika huviline, sestap ta seda foorumit rohkem, kui 2 x aastas ei taha külastada...nagu näha, pole ta ka enam vanade jalgrataste huviline, kuigi omal ajal tegi tublit taastamistööd ja lõi kaasa ka soome vanajalgratturite ühingus ja kirjutas ka nende ajakirjas jutukesi...
Ja kui oled "tõsine huviline", siis kuugelda, Lauri, kuugelda ja Sa saad nii kirjeldusi, pilte kui ka hindu (kui hästi läheb)!
Vasta
#7

(19-08-2021, 08:19 AM)Walter Kirjutas:  Kui midagi müüakse siis võiks ikka veidi vaeva näha sellega (kirjeldus, pildid jne.) ning kus on hind??

Kuigi usun, et ksf!-l Walteril  on sama tõsine huvi Ankerit osta nagu Jorh Adniel Kiirel  oli Tootsi koera Pitsu soetamisega, siiski lisan siia kohusetundliku foorumlasena, et kolmandate isikute kaudu olen kuulnud midagi ca 700.- € kohta. Aga need on ainult külajutud, kuigi pärit otse Talina linnast....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne