Projekt "Kivipurustaja"
#1

Võib kustutada.
Vasta
#2

Kas laagripukid teed õppimise eesmärgil ise? Varsonist jms. oleks ilmselt saanud vajaliku kandevõimega asjad sama hinnaga või isegi odavamalt.

Saeterast on muidugi kahju. Kuigi just video sabaots on väga vajalik igasugu unistajate maa peale toomiseks. Kui seal veel aeg jookseks, kaua pulga läbikulutamiseks läks...

Palju sobilik tera üldse maksab?
Vasta
#3

Tegelikult oleks huvitav näha ka mingeid osi planeerimise protsessist, mingeid eskiise, mõtteid, miks just nii jne.
Vasta
#4

Umbes 5 aastat tagasi sai alas-kuulist uuritud samal eesmärgil ja siis olid 2 suuremat laagripukki koos rull-laagritega umbes 1500-2000 euri.
Vasta
#5

Mul toksib kuradike õla peal juba teist päeva - pane liuglaagrid! Loomulikult pole ma neid asju läbi arvutanud.

Edit: kirjaviga

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

Ilmselt pead ka hooratta lisama. Aga eks sa tead seda ju tegelikult.
Vasta
#7

Kui on plaan laagrikorpusele jalad alla keevitada siis võib jätta selle tegemata.
Sellest korpusest geomeetria mõttes ei jää midagi järgi, läheb loperguseks nagu seakeeks.
Kui laagrikorpus läheb kinnitamisele poltidega otspinna vastu siis tuleks masina korpusesse
ette näha pesa kuhu laagrikorpus täpselt sisse läheb, et poltidelt koormus lõikele maha saada.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta
#8

Sellest korpusest geomeetria mõttes ei jää midagi järgi, läheb loperguseks nagu seakeeks.
tohohh. Smile ehk ikka oskustes asi
Vasta
#9

Pigem on asi selles kui kõver asi kellegi jaoks seakeeks on  Smile Eks piisavalt suure haamriga saab ikka laagrid sisse pärast.
Vasta
#10

(20-06-2021, 22:33 PM)linnuke Kirjutas:   läheb loperguseks nagu seakeeks.
tohohh. 

Ilmselgelt on mõeldud seda, et keevitatud jala puhul oleks pidanud viimase treimise pärast keevitamist tegema. Peaks tegema. Keevitusoskusega pole siin vähimatki seost. 
Donn on tark mees, küllap tal on plaan valmis.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#11

(21-06-2021, 08:29 AM)donn Kirjutas:  Big Grin Ja hoorattad tulevad, aga väikse eelarvega ehituse puhul pean terasest plaadi asemel autoratastega leppima.  Toungue

Minu metallihunnik on ka veel endiselt alles Big Grin

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#12

(21-06-2021, 08:29 AM)donn Kirjutas:  Big Grin Ja hoorattad tulevad, aga väikse eelarvega ehituse puhul pean terasest plaadi asemel autoratastega leppima.  Toungue

Kas valad rehvid betooni täis? viskan ka paar mõtet õhku - kaks suurema traktori hooratast või rattad mõne maamootori jäänustest.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#13

Praegu juba kibekiire heina-aeg... Ma saan aru küll, et tore on kõike ise teha, tegelt võiks vahest ka mõne teiste poolt loodu ümber ehitada. Kas lihtsam poleks kohe kaks asja ühes- heinad tehtud ja kivid purustatud?

https://www.kuldnebors.ee/search/polluma..._ids=10831

Big Grin
Vasta
#14

hoorattaid peaks saama ka ju metalli kokkuostust,praegu need ju traktoreid täis...
Vasta
#15

Hoorattaks võiks ehk sobida mõni vana lindi veotähik? Nn. Jossi oma ehk vms. 
Massi võiks seal ju olla.
Vasta
#16

Mina olen puulõhkuja juures belarussi hooratast.Oleks isegi üks pakkuda.
Vasta
#17

Palju liikuva plaadi töökäiguks on planeeritud, ehk siis väntvõlli tõus või nuka kõrgus nagu sa seda nimetad?
Vasta
#18

Saagimisest nii palju, et algus oli hea, siis kui tera veel enamvähem oli. Samas on ju teda juba aktiivselt päris pikalt kasutatud ka. Lõpp läks retsimise tõttu käest ära. Oma viga muidugi. Sestap ka eneseiroonia. Tera hind kohalikult ostes on kergelt öeldes krõbe. Aliexpressist seevastu 30-80 USD.

Need kettad peaksivad olema teritatavad.
Võiks olla sobilik seade terituseks
https://www.kuldnebors.ee/search/tooriis...ge_size=25

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta
#19

Mu sael on nii, et ega seal tera juures midagi teritada ei ole. Seni kuni hambad alles on, seni ta lõikab. Aga aja jooksul panevad need hambad sealt lendu või lööb päris suure tüki hambast välja. Aga palju oleneb operaatorist. Eks aja jooksul on nii palju targemaks saadud, et 2. ja 3. tera juba hulka kauem kestnud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#20

Kindlasti saab plehkupannud hammaste asemele uued joota. Veneaegseid treiteraplaate liigub veel.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne