Ew103 ehk 103külgkorvi
#1

Neljandat korda toimub 20-21.08.2021a külgkorviga miotorrataste kokkutulek,kogunemisega Paides. Seejärel paraadsõit Taiksesse kus toimuvad erinevad mõõduvõtud,saab süüa ja juua ning õhtut lõbustab Sullivan.
Peatselt tuleb välja täpne ajakava.

Küsimuste korral: 5047352
Vasta
#2

FB -st pildimaterjali ka!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#3

Halloooooo!
Homme siis sõidavad künadega tsiklid Türi vallas ringi! Siia foorumisse pole keegi rohkem vaevunud märku andma, ilmselt käib kogu möll veisspukis jms kohtades, aga kust kohast siis garaažiehitejad ja truspasaagide mehed inffi saavad?  Sad
Ja Konsumi juures mehed ka arutasid täna, et kas need korvipoisid sealt ka homme läbi sõidavad, siis teaks enne asjad ära osta, muidu äkki läheb trügimiseks ja pikad järjekorrad ning äkiste ostetakse tsiklimeeste poolt pood leivast-piimast tühjaks???  Rolleyes
Vasta
#4

Infopuuduses vaevlevatele ksf!-dele teadmiseks, et Kalevi Konsumi juurest läbi ei sõidetud (põhiraskuse kandis Grossi Äri), kuigi ma päris kindel ka ei ole. Sest Türi Kultuurimaja juures loendati kokku 62 masinat ja ma ei imestaks, kui ülejäänud 41 võrri passiksid siia maani Konsumi juures ja ootaksid starti...  Sad Ise fikseerisin Paides ca 6 ksf!-i, vb oli neid seal ka rohkem, ega mina ju kedagi ei tunne.
Moraal - kui ikka Eesti suurimas ehitus- ja mootorsaefoorumis kihutustööd ei tee, siis asi masse kaasa ei rebi!
Lisaks kummastas ka tõsiasi, et sel aastal kõige pruunima IŽ-i eriauhinda välja ei antud. Ja tagasiteel, Näljakülas enne Konsumit, jooksis mingi kassirääbu otse kõige pruunima IŽ-i eest läbi, ksf! Illi123 tallas pidurit kuis jõudis, õnneks ei olnud must kass ja kõik jäid terveks, püksid kuivavad, varsti tõmban jälle jalga ja kiirustan Konsumi manu olukorda täpsustama.
Vasta
#5

159 fotot...
https://www.facebook.com/pg/jarvamaa/photos/?tab=album&album_id=10159745730123343&ref=page_internal

Ah-jaa... tuli veel meelde üks üritusel kuuldud nali, mille rääkis Eesti Jalgrattamuuseumi töötaja Vilja.
Käis tema isa möödunud aastal ka seda külgkorvi sõitu vaatamas ja koju tulles rääkis - kõik olid EMMID! Veidi aja pärast tuli üritus vaatamast ka ksf! Valdo, Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja, ning konstanteeris - mitte ühtegi EMMI ei olnud!
Mis Te selle peale kostate?
Vasta
#6

(23-08-2021, 09:07 AM)kass Kirjutas:  Ah-jaa... tuli veel meelde üks üritusel kuuldud nali, mille rääkis Eesti Jalgrattamuuseumi töötaja Vilja.
Käis tema isa möödunud aastal ka seda külgkorvi sõitu vaatamas ja koju tulles rääkis - kõik olid EMMID! Veidi aja pärast tuli üritus vaatamast ka ksf! Valdo, Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja, ning konstanteeris - mitte ühtegi EMMI ei olnud!
Mis Te selle peale kostate?
kas väljendiga EMM tähendati antud kontekstis ehk mingit vulgaarsemat sõna mis trükimusta ei kannata?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#7

(24-08-2021, 09:05 AM)Walter Kirjutas:  
(23-08-2021, 09:07 AM)kass Kirjutas:  Ah-jaa... tuli veel meelde üks üritusel kuuldud nali, mille rääkis Eesti Jalgrattamuuseumi töötaja Vilja.
Käis tema isa möödunud aastal ka seda külgkorvi sõitu vaatamas ja koju tulles rääkis - kõik olid EMMID! Veidi aja pärast tuli üritus vaatamast ka ksf! Valdo, Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja, ning konstanteeris - mitte ühtegi EMMI ei olnud!
Mis Te selle peale kostate?
kas väljendiga EMM tähendati antud kontekstis ehk mingit vulgaarsemat sõna mis trükimusta ei kannata?

Lõuna pool eestis on EMM täiesti kasutusel olev sõna kuigi murdesõnastikus teda pole. Saab tsensuurselt anda ebatsensuurse hinnangu.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#8

Jah, muidugi! Jah, muidugi ma tean, et igas auditooriumis leidub grupp huumorilembe, kes tervitab kõiki nn pissi-, kaka- ja nokunalju müriseva naeruga, lihtsalt vahel kipun seda unustama.
Ja Laurile, kui Unic - Moto klubi tegusale liikmele oleksin pidanud kõne all oleva teksti (mida julgesin oma piiratuses naljaks tituleerida) pikemalt ja selgemalt välja kirjutama, proovin siis uuesti...
Tuleb isa külgkorvidega mootorrattaste kokkutulekut ja sõitu vaatamast ja ütleb tütrele : "Kõik olid emmid!" Ei midagi, tütar toimetab edasi, ei pahanda, ei punasta, ei imesta. Veidi aja pärast tuleb sama üritust vaatamas käinud Valdo ka tagasi. Valdo on küberneetik, insener, eesti teede- ja mõisaajaloo uurija, Eesti Jalgrattamuuseumi looja, Eesti Muuseuminõukogu liige, Valgetähe medali ja ja paljude omavalitsuste teenetemärkide kavaler, Anija valla aukodanik, keskkooli kuldmedaliga  ja kõrgkooli Cum laude lõpetanu, jne (täpsemalt lugege Wikipediast) ning ka A-M foorumi moderaator. 
Niisiis, Valdo tuleb tagasi, astub tuppa ja konstanteerib nukralt : "Mitte ühtegi külgkorviga mootorrattast M-72 ei olnud!" (Kusjuures Valdo, kui insener ja hobiajaloolane pidas tegelikult silmas, et ei olnud ühtegi mootorrattamudelit M-72, M-72M, M-72N ega ka K750 esindatud).
 Ma ei ole kindel, et suutsin nüüd edasi anda selle sõnumi, mida ma tahtsin eelnevalt lugejatele edastada. Siin on mitmeid nüansse ja varjundeid, aga põhipuänt on selles, et tavainimese jaoks on kõik külgkorviga "oposiit mootoriga" nõukogude raskemootorrattad "emmid" (nagu ka kõik roomikutega sõjaväe soomusmasinad on nede silmis tankid). Aga spetsialisti jaoks on "emm" ainult M-72 ja K750, sest neil on lenksuheeblid "teist pidi"  Toungue , unicmotolase jaoks aga on kõik need "emmid" muidugi ühed fallosed kõik!  Rolleyes
Vasta
#9

Kui ma olin nii umbes 5-10 aastane, siis minu naabruses elas üks vanem mees, kes oma korviga Emmi kutsus Kespanniks. Väikse lapse jaoks oli see väga huvitav nimi. Koolis ma õppisin inglise keelt ja alles umbes nii umbes 20 aastat hiljem jõudis minuni teadmine, et saksa keeles ongi külgkorv gespann
Vasta
#10

Ühelt vanaproualt küsiti, et kuidas ta siit kodu saab?
"Ah, vanamees tuleb mootorvanniga järele!" kõlas vastus.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#11

Ma rikuks siin teie allavöönaljade ja muu pläma ajamist ning küsiks, mitu külgkorviga mootorratast üritusel lõpuks kokku loendati?
Vasta
#12

(24-08-2021, 15:16 PM)Illimar Kirjutas:  Ma rikuks siin teie allavöönaljade ja muu pläma ajamist ning küsiks, mitu külgkorviga mootorratast üritusel lõpuks kokku loendati?

Lõpuks ei lugenud enam keegi midagi, aga igaks juhuks loe postitust nr. 4. Üldse on mõistlik asju lugeda ja hinnata Türil, sest algul ei pruugi saada vedama ja lõpp vajub ka tavaliselt ära!
Ja see siin pole mitte niisama "...pläma ajamine", see on puhas müügitöö! Kuigi keegi pole palunud seda teha ja üritusel ka kergelt "best before" möödas!
Vasta
#13

Priit luges igaks juhuks kaks korda üle ja sai 124
Vasta
#14

(24-08-2021, 16:57 PM)Raudpats Kirjutas:  Priit luges igaks juhuks kaks korda üle ja sai 124

Sad Minu pärimise peale vastas üks üritusele väga lähedal olev inimene, et miski 70
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne