Berlingo otsib detektiivi
#61

Tänan kõiki , kes abiks olid .
Vasta
#62

Järgmine mure Audi ga , Audi 80 B4 , kadusid kojamehed ja suunad , tuled on korras , ohutuled ka vilguvad , kaitsmed "helistasin" läbi , kaitsmed korras , kas nüüd jääb rool maha ja lülitite kallale või ?
Vasta
#63

(11-02-2024, 16:18 PM)edvard Kirjutas:  Järgmine mure Audi ga , Audi 80 B4 , kadusid kojamehed ja suunad , tuled on korras , ohutuled ka vilguvad , kaitsmed "helistasin" läbi , kaitsmed korras , kas nüüd jääb rool maha ja lülitite kallale või ?
 Kuidas kaitsmeid läbi helistasid? Suunatuled ja kojamehed on erinevate lülitite all, aga sama kaitsme all, nr15 25A. Kas kaitsmeni tuleb 12v
Vasta
#64

Kui lülitad sisse suunatule ja kojamehed ning siis vaikselt keerad süütelukku edasi-tagasi.
Kas vahepeal hakkavad tööle?

Mõni väidab, et viga võib olla süüteluku põhjas - google.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#65

B3 80 mäletan ,tegi ka süüteluku põhi sellist nalja,kui mälu ei peta,kadusid salongi vent ja kojamehed

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#66

Kuidas helistasin ? Testriga , üks ots kaitsme ühele otsale ja teine teisele , võtsin kaitsme pesast välja , kuna nägemine alati vist ei näita kaitsme korrasolekut , kontrolllamp oleks vast tõhusam , salongiventikas töötab , starter töötab  , kummaline et esmalt surid kojamehed ja umbes viie minuti pärast suunatuled . Kellaploki valgus ka töötab .
 Sel Audil on kaitsmeploki kaas tühi , seal pole kaitsmete kirjeldusi ega releede kirjeldusi , kui keegi aitaks pildiga , oleks kergem "nööri mööda" minna , audil on plussjuhe vist pruun .
Vasta
#67

Mõnel testril on piiksu asend ka.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#68

Võibolla väga umbluu pakkumine, aga Opelil põhjustas signaali rike kojameeste mitte töötamist. Kas olid ühe kaitsme all vms, aga igatahes mõjutas.
Vasta
#69

Piiksutasin ka , mõju puudus .
Vasta
#70

Kas klaasipesu vett pritsib?
Kaitse nr 15 on suunatuled, kojamehed ja klaasipesu.
Pead hakkama minema mööda juhet kontrolllambiga.

https://fuseandrelay.com/audi/90-80-b4.html

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#71

Klaasipesu ei toimi , homme ilm vast leebem , tegelen edasi . Salongis on releede plokk , mu võõrkeele oskus jääb napiks , mida juhitakse läbi relee nr. 5 ?
Vasta
#72

Autoelektrikud kontrollivad proovilambiga kaitsmeid ja vooolu liikumist.Piiks annab märku,et MINGI ühndus on,aga kas ka piisav?Lambike aga süttib kui õige vool olemas...
Vasta
#73

Tere.
 Vaatamata "meeste ilmale" võtsin end kokku , tegin H4 autopirniga kaitsmele koormuskatse ja oli haige kaitse teada , seesama nr. 15  , piiksutamine nagu võib järeldada on selline  , mis ei koorma võrreldavalt kojameeste mootoriga .

 Tänan kõiki kes jõu ja nõuga abiks olid .
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne