Veepumba laager
#21

Kui laagrit ei saa, siis on ikka joonist vaja ju...
Rein sehkendab Lada võllile õhtuks pikenduse otsa ja paneb ommuku posti.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#22

Mul oli vaja lumepuhurile tollmõõdus laagrit ja sisesaalel veel kiilusoon ja laagrikorpuseks plekk.Org laagrit ei viitsinud otsida ja tavaline meil saada olev laager läks loosi,treial treis puksi võllile ja võru ümber välissaale ja pisut keevitust ja oligi tollmõõdus laager asendatud meetremõõdus laagriga.Kanaada puhur norlett oli.
Vasta
#23

sarnane seis oli mul oma hiina trakatsi siduri suvelaagriga, enamik meie müüjaid teatasid et sellist mõõtu ei eksisteeri ilma peal. Üks müüja viitsis otsida ja nentis, et sellist imeasja toodavad 2 tehast maailmas ja mõlemad Hiinas ning nendega nad suhelda ei soovi ... ise ka ei suutnud Hiina poodidest seda leida ja jäigi treiali abiga ning vahepuksidega tsutt suuremale mõõdule ning skf-laagrile üleminek ainsaks variandiks.
Vasta
#24

Hetkel vist õnnestus lahendus leida. Internetis veel omajagu ringi kaevandades leidsin, et Inglismaal pakutakse just täpselt selliste olukordade lahendamiseks mõeldud universaalset laagrit, millel on mõlemad võlli otsad jäetud pikemaks ning mille saab pingis siis ise vastavalt tarvilikule mõõdule parajaks lõigata. Kui kellelgi samalaadse probleemiga pistmist tuleb, siis kood laagril on FPS61, tootjaks RVH. Hind koos transa ja maksudega kõige soodsam ei tule, ca 40 Eurot, aga lõppkokkuvõttes ilmselt siiski kõige lihtsam lahendus. 

Tihendiga läks selles suhtes hästi, et Türgis üks Jeepi entusiast pakub 3.5 Euri eest AMC pumpadele sobivaid tihendeid. Olen ka enne temaga erinevate varuosade koha pealt suhelnud ning korraga meenus, et kuna ka Jeep oli oma hiilgeaaegadel AMC toodang, siis võiks pulli pärast temalt ka küsida. Tuli välja, et tal on paar levinud mõõtu täitsa laos olemas ning leidsime sobiva.

Tänud igal juhul kaasamõtlejatele!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne