Tuvastada: vana ketiratas
#1

Hi! 

Millise tootja valikusse võis kuuluda pildil olev ketiratas?

60 hammast, läbimõõt 31 cm.

A.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Tere!
Vastan esimesena...
Stoewer Greif
https://forum.automoto.ee/showthread.php...ewer+greif
Vasta
#3

Kõrvalt on sosistatud ka nimesid Mars ja Nürnberg.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Sellepärast tunduski tuttav, et stoeweri pilt oli kuskilt meelde jäänud. Stoeweri raam ka olemas ja olen huvitatud nagu ka ps kirjutasin
Vasta
#5

(13-04-2024, 14:13 PM)Aspelund Kirjutas:  Kõrvalt on sosistatud ka nimesid Mars ja Nürnberg.

On tore, et inimestel on huvi ja tahtmine sosistada! On ju teatud osal inimkonnast loomupärane tung lahendada müsteeriumeid ja muid universumi saladusi! Niisamuti jagunevad ka kehakultuurlased, osadele on tähtis tulemus, teistele aga osavõtt. Küllap oled isegi kogenud näiteks U-M facebooki lehel sama fenomeni, kes pakub julgemalt, kes kõhklevamalt mingit suvalist "tõde". See "Nürmberg" tundub mulle ikka väga naljaka pakkumisena, aga ega mina ka ei tea ja mis see minu asi....
Moraal - halb on, kui keegi ei reageeri, aga hea ei ole ka see, kui keegi puusalt tulistab, ilma et omaks ettevalmistust ja oskusi, kuigi postitada oskab ja tahab...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne