[poolita] Projekt "Kivipurustaja"
#21

(30-08-2021, 13:03 PM)mlsluik Kirjutas:  ...Nüüd mõned mõtted selle teema lõpetuseks minupoolt...

Lugupeetav, Teie ei lõpeta siin midagi, Teie ei ole siiamaani aru saanud, et Teie ei ole oma kodus, aga olete foorumis külaline.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta
#22

Mõtetu trolli toita, selle kirjade ja hala laviiniga ei viitsi keegi tegeleda, aga mine ja küsi ise mis kodanikud teist arvavad. Pealekaebaja ei ole, kodanik teab ise kellega tal kanad kitkuda on.

Ja see teine väide on korralik jalgatulistamine omale, olen siin vägagi kodus...   Rolleyes Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#23

Selge, Teie mlsluik, olete provokaator ja kelgunöör, aga mitte mees.

Matemaatika ja mehaanika, see on puhas rassism, diskrimineerimine ja valgete ülemvõim
Vasta
#24

Huraa, lõpuks jõudis kohale et mulle meeldib inimesi provotseerida. Seda pole muidugi ka kunagi varjata proovinud, pigem vastupidi,  vaimselt pinget peal hoides tuleb välja inimeste tõeline pale ja ilusad fasaadid langevad mille taha üritatakse peituda. 
Nööri kohta ei oska midagi kosta, pigem käivitusnöör vast kui valida saaks. Nagu näha sai saag korralikult käima tõmmatud, seega  mission complete. Tulebki siit auru välja lasta, maru õhku täis kõik. Vahest ikka mõtled et mehed, kui vanad te olete õige et sellist jura suust välja ajate. Ainult mingit jama toodate ja  siis solvute ise hoopis perssepraoni kui keegi peaks samaga vastama... 

Tõesti, mis teatrit teeme?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#25

Korralik draamateater  Big Grin Big Grin
[Pilt: giphy.gif?cid=ecf05e47l3rmxc8ustyu2028wh...y.gif&ct=g]
Vasta
#26

Nööri otsite? Mulle just üks sõber tõi täitsa suure kera. Sealt jaguks paljudele. Big Grin 

T.
Vasta
#27

Kui juba nöörist räägitakse.. Ma olen köit otsinud. Sellist päris laevaköit. No et pihku võttes on ikka tunda et midagi on. Enam-vähem puhas võiks ka olla. Mingi 10-15 meetrit. Äkki kellelgi on üle? Big Grin
Vasta
#28

(30-08-2021, 21:04 PM)olli Kirjutas:  Kui juba nöörist räägitakse.. Ma olen köit otsinud. Sellist päris laevaköit. No et pihku võttes on ikka tunda et midagi on. Enam-vähem puhas võiks ka olla. Mingi 10-15 meetrit. Äkki kellelgi on üle? Big Grin
Krt. Minu nöör on sihuke valge, peenike, lapik ja õhuke. Hea libe. Ehk siis täitsa ohutu. Big Grin
Vasta
#29

Küla jaanitulel läheb Neeme Järvi lõõtsamehe juurde ja ütleb, et ülemine Do võiks puhtam olla. Seepeale saadab lõõtsamees ta sinna kus päike ei paista ning pakib oma asjad ja jalutab minema. Kumb siis süüdi on, kas Järvi (ülemine Do oli tõesti lohakalt välja mängitud) või lõõtsamees (kes ei tea nootidest eriti midagi, hakkas kuulmise järgi isa kõrvalt mängima ja on senini edukalt pisut vindist rahvast tantsitanud)? Vahet ju ei ole, pidu on ikka rikutud. See, et peale seda nii lõõtsamehe, kui ka Järvi pooldajad omavahel kaklema lähevad, ei too enam pidu tagasi vaid pigem rikub ka järgmise jaanitule. 

Asju saab teha erinevalt, küsimus on eesmärgis. Eelmise lehe video on pärit "Imeliste oskuste" kanalist. Panin selle siia sest ma ei näinud seal ühtegi mõõteriista. Seda, kas laager sobib kontrolliti laagri endaga. Ja need mehed seal muldpõrandale ei teinud asju sugugi mitte oma lõbuks vaid müügiks. Sellises kohas on juba teemaks, kaua see pump ka reaalselt töötab. Don aga teeb asju omale ja müüb protsessist videoid - ta on meelelahutaja. Top Gear ei ole ka auto saade, tegu on meelelahutusega läbi autode. Kahtlen, kas praegused saatejuhid teavad mis kepsu saalegi on, rääkimata seal lubatud tolerantsidest. Ometigi teenivad need mehed suuremaid summasid ühelt episoodilt, kui mõni mees mootoreid remontides kogu elu jooksul. Kellegi ei tule pähe minna neid õpetama mootoriehitust ja küsida, mille eest nad raha saavad.
Vasta
#30

Oli kunagi juhus näha pealt ühe V8 mootori remonti, kui nii võib öelda. 30 aastat tagasi ostis üks mu tuttav endale Seebivanni , vist oli 5,7 mootoriga, bensukas. Muidu tore buss, aga õlirõhk oli suhteliselt olematu. Poiss õppis TEMT-is ja seal mingi tark tegelane uuris väntvõlli ja peale põhjalikke mõõtmisi tegi otsuse - võll maha ja lihvimisse, remontmõõdus raam- ja kepsusaaled vaja panna. Vändal suuremaid defekte ei olnud, lihtsalt ühtlane kulumine. Poisil raha ei olnud selle töö jaoks. Meil siis üks vanakoolimees uuris ka seda mootorit ja nii suurt remonti ette ei võtnud. Raamsaaled läksid sisse uued nominaalmõõdus ja need vahetati ilma vänta välja võtmata, see ei ole mingi raketiteadus. Uusi kepsusaalesid aga ei olnud kusagilt võtta. Kepsukaelad lihviti kuigipalju nahkrihmaga ja saaledele pandi alla üks kiht rasvapaberit ja nii see mootor kokku pandi. Tühikäigul enam õlirõhu tuli põlema ei hakanud ja võis rahulikult edasi sõita. Ja sõidetigi umbes aasta, siis müüdi auto maha. Jutu mõte on selles, et vaatamata täpsele mõõtmisele ei olnud remondi osas tehtud otsus pädev. Ametlikus esinduses jällegi sellist remonti ei oleks keegi teinud. Mõnikord on kogemustest rohkem kasu, kui täpsest mõõteriistast. Ja oma õpingute ajast mäletan õpetaja selgitusi vea otsimise teemadel: on olemas kaks meetodit -  katse-eksituse meetod ja teaduslik katse-eksituse meetod (метод тыка, метод научного тыка). Nende meetodite erinevus seisneb selles, et ühel juhul on katse läbiviija tudeng ja teisel juhul pedagoog. Donn kasutab katse-eksituse meetodit ja M.R. eelistab teaduslikku varianti.
Vasta
#31

(30-08-2021, 19:45 PM)mlsluik Kirjutas:  Huraa, lõpuks jõudis kohale et mulle meeldib inimesi provotseerida ...
   
Vasta
#32

(31-08-2021, 07:53 AM)sugraM Kirjutas:  ...

Asju saab teha erinevalt, küsimus on eesmärgis. Eelmise lehe video on pärit "Imeliste oskuste" kanalist. Panin selle siia sest ma ei näinud seal ühtegi mõõteriista. Seda, kas laager sobib kontrolliti laagri endaga. Ja need mehed seal muldpõrandale ei teinud asju sugugi mitte oma lõbuks vaid müügiks. Sellises kohas on juba teemaks, kaua see pump ka reaalselt töötab. Don aga teeb asju omale ja müüb protsessist videoid - ta on meelelahutaja. Top Gear ei ole ka auto saade, tegu on meelelahutusega läbi autode. Kahtlen, kas praegused saatejuhid teavad mis kepsu saalegi on, rääkimata seal lubatud tolerantsidest. Ometigi teenivad need mehed suuremaid summasid ühelt episoodilt, kui mõni mees mootoreid remontides kogu elu jooksul. Kellegi ei tule pähe minna neid õpetama mootoriehitust ja küsida, mille eest nad raha saavad.

Valikute küsimus, kas me tahame olla laagriga istumise sobivust kontrollivad külamehed või esimese korraga õige istuga pesa valmis lõikavad meistrid. Tundub, et häälekam osa nõuab rahvapäraseid võtteid. Mis pole vabal maal eraalgatuslikult toimuvas foorumis üldse kuidagi paha.

Aeg näitab, kui õige valitud suund on.

Maailmamajandusele on katse ja eksituse meetod kindlasti tulusam -  rohkem untsuläinud asju. Ma sügavalt kahtlen, et isand sugraMi viidatud tegelane esimesest koostust alati kõik suutis realiseerida. Ka Bernhard Schmidt , kuigi jumalast antud kordumatu anne, lihvis alguses asju utiili.
Vasta
#33

(31-08-2021, 09:33 AM)Raudpats Kirjutas:  ... Ja oma õpingute ajast mäletan õpetaja selgitusi vea otsimise teemadel: on olemas kaks meetodit -  katse-eksituse meetod ja teaduslik katse-eksituse meetod (метод тыка, метод научного тыка)....
метод научного тыка on kõige teaduslikum meetod üleüldse
Vasta
#34

Kõik oleneb sellest, mida mul vaja on. Kui ma tahan meelelahutust, siis ma vaatad Don-i. Isegi see, kui ta selle masina pilbasteks laseb ja peale seda ära remondib, on ju vaatemäng. Tihti pole huvitav mitte lõpptulemus, vaid tee kuidas sinna jõutakse. Kui ma aga tahan endale väikest isiklikku allveelaeva, siis ma koputan M.R. uksele, sest 100 m vee all avastada, et laagri võlli ist ei ole õige, siis on nagu natuke hilja. Rallis pealtvaatajad tahavad ka näha lakse ja Tänak seda, et masin ühes tükis püsib. 

Üldiselt ei juhtu seda, et Järvi dirigeerib külasimmanil ja kohalik lõõtsamees annab Estonias kontserti, siin aga saavad mõlemad kokku. 

Õpetamine on oskus. Hea on õpetada inimest, kellel on sama huvi ja kes on motiveeritud. Õpetamaks inimest, kes ei taha, et teda õpetatakse vajab delikaatsust ja oskust kuidas õpilaseni jõuda nii, et see kohale jõuaks ilma konflikti tekitamata.  

Mina vaataks isiklikult huviga ka M.R. youtube kanalit imetlusega aga vaevalt, et see väga populaarseks muutuks meelelahutuslikus mõttes. 
Vasta
#35

+1, nimekaim.
Mõlemal nauditav lugemine - vaatamine.
Vasta
#36

Ma ei julge oma niiduki pilti pannagi. Hea, et videot ei ole teinud sellest.  
Jõuülekanne on tehtud muruniiduki reduktorist, lehma jooginõu kronsteinist, kätte juhtunud kõvadest poltidest ning roostestorust ja tundmatu vene päritolu leevendusmuhvist Big Grin
Ei mingeid iste ja lõtkud on loomingulised
Vasta
#37

(31-08-2021, 20:07 PM)maisalup Kirjutas:  Ma ei julge oma niiduki pilti pannagi. Hea, et videot ei ole teinud sellest.  
Jõuülekanne on tehtud muruniiduki reduktorist, lehma jooginõu kronsteinist, kätte juhtunud kõvadest poltidest ning roostestorust ja tundmatu vene päritolu leevendusmuhvist Big Grin
Ei mingeid iste ja lõtkud on loomingulised
[quote pid='525644' dateline='1630429649']
Vaatamine on iseenesest põnev, vahest hakkab närvidele käima küll see nn targutamine kui on nägemus asjast kuid kõik püüavad selgeks teha, et oled valel teel. Samas on see hea, annab võimaluse järgi mõelda ja võibolla mõni kord ka mõne lolluse ära hoida...
[/quote]
Vasta
#38

(31-08-2021, 20:07 PM)maisalup Kirjutas:  Ma ei julge oma niiduki pilti pannagi. Hea, et videot ei ole teinud sellest.  
Jõuülekanne on tehtud muruniiduki reduktorist, lehma jooginõu kronsteinist, kätte juhtunud kõvadest poltidest ning roostestorust ja tundmatu vene päritolu leevendusmuhvist Big Grin
Ei mingeid iste ja lõtkud on loomingulised
Minu arvates sobiksid sellised sitast saia tegemise projektid siia foorumisse vägagi hästi, vaatan alati selliseid toimetamisi suure huvi ja austusega, kui kusagilt jupp rauda ahjust pääseb ja uue elu saab.
Mäletan veel enda esimesi postitusi siin foorumis, kui värvirulli varrest, kätekuivati mootorist ja vanast ventikast trimmeri kokku voolisin, väga kõvasti mööda pead ei antudki. 
Herr Donni ja herr M.R-i projektid on selle kõrval kümneid kordi suurem kaliiber. Mina võtan mõlema ees mütsi maha. Võtame rahulikult ja valame mõlema terviseks.
Ja veel Kiisule lihtsalt pai ja Luigele jõudu, enda tegemiste eksponeerimiseks heas mõttes.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#39

(31-08-2021, 11:17 AM)sugraM Kirjutas:  Kõik oleneb sellest, mida mul vaja on. Kui ma tahan meelelahutust, siis ma vaatad Don-i. Isegi see, kui ta selle masina pilbasteks laseb ja peale seda ära remondib, on ju vaatemäng. Tihti pole huvitav mitte lõpptulemus, vaid tee kuidas sinna jõutakse. Kui ma aga tahan endale väikest isiklikku allveelaeva, siis ma koputan M.R. uksele, sest 100 m vee all avastada, et laagri võlli ist ei ole õige, siis on nagu natuke hilja. Rallis pealtvaatajad tahavad ka näha lakse ja Tänak seda, et masin ühes tükis püsib. 

Üldiselt ei juhtu seda, et Järvi dirigeerib külasimmanil ja kohalik lõõtsamees annab Estonias kontserti, siin aga saavad mõlemad kokku. 

Õpetamine on oskus. Hea on õpetada inimest, kellel on sama huvi ja kes on motiveeritud. Õpetamaks inimest, kes ei taha, et teda õpetatakse vajab delikaatsust ja oskust kuidas õpilaseni jõuda nii, et see kohale jõuaks ilma konflikti tekitamata.  

Mina vaataks isiklikult huviga ka M.R. youtube kanalit imetlusega aga vaevalt, et see väga populaarseks muutuks meelelahutuslikus mõttes. 

Nii on.
https://youtu.be/6dKf1TrDJxk
2,86 miljonit vaatamist. Lõtkude kallal targutamisega sellist vaatajaskonna numbrit nähtavasti ei saavutata.
Vasta
#40

(30-08-2021, 20:09 PM)iisak Kirjutas:  
(30-08-2021, 19:50 PM)JaakH Kirjutas:  Donnile, pane samas vaimus edasi. Kisajaid on palju. Näidaku omi projekte? Anna minna....

M.R. projekte võib vabalt igaüks siin foorumis sirvida.

M.R. projekte tahaks sarnaselt Donni omadele ikka Youtube´is näha, need paar fotot ei anna projektist veel korraliku ülevaadet.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne