Tagadi Restauraatorite päev 03.10.2021
#21

See adminnimine on siin tõesti väga vildakas, kui ütled midagi õiget, aga teravat, siis kohe bannitakse, sest Eestis toimuvaid õudusi tuleb eufemiseerida ja teha head nägu. Samas pea iga teema juures ilmub mingisugune foorumikasutaja kass ja sõna otseses mõttes ejakuleerib teemasse mittepuutuva verbaalse kõhulahtisuse. Aga ei mingit banni. Vastupidi, sekundeerivad samasugused nürimeelsed labasused.

Laadale kahjuks ei jõudnud, kevadel plaan seda viga parandada.
Vasta
#22

Siin läks foorumi suunamudiminiseks - see on õigem teema ja ristame kardaane (sest mõõgad on ju liig teravad!) seal:
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=52422&pid=527193#pid527193

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#23

Tere,harva loen mida kirjutate ja veel harvemalt kirjutan-olin juures kui yks korraldaja Urmas vastas
yhe tuttava(Silver OSmile kysimusele ,miks seekord osavõtt 5 €-seekord on see peaaegu tasuta järgmine kord on 10 € ? Ilmselt sellisel juhul tehke seda yritust isekeskis !
Tänan !
Vasta
#24

Võta heaks, aga eks ta ole veidi raske juhus jah, kui Urmase huumorile pihta ei saa...
Vasta
#25

(07-10-2021, 21:55 PM)kram123 Kirjutas:  Tere,harva loen mida kirjutate ja veel harvemalt kirjutan-olin juures kui yks korraldaja Urmas vastas
yhe tuttava(Silver OSmile kysimusele ,miks seekord osavõtt 5 €-seekord on see peaaegu tasuta järgmine kord on 10 € ? Ilmselt sellisel juhul tehke seda yritust isekeskis !
Tänan !
Huumor on üks omapärane nähtus - kõik ei oska seda teha ja kõik ei saa sellest aru. Eriti vilets kombinatsioon on selline, kus huumor ise ei ole õnnestunud ning kuulaja on ka teistsuguse huumorimeelega. Küsi igaks juhuks Sulverilt üle, kuidas tema seda mõistis. 

Taaskord kõrvaltvaatava targutajana, kuid ise vanatehnikaürituste korraldajana juhin tähelepanu mõnele aspektile. 

1. Sellise ürituse korraldamine algab koha leidmisest ja kasutustingimuste kokkuleppimisest - plats ei ole tasuta ning maaomanik tahab sellelt teenida võimalikult palju. Ümberkaudsed elanikud, kohalik omavalitsus ja riik nõuab mitmete eeltingimuste täitmist ja vastutuse võtmist kahjude eest.
2. Kehtivad seadused nõuavad hulka kooskõlastusi ning tingimuste täitmist - alates liikluse ja parkimise korraldamisest ja lõpetades tualettide, heakorra ning turvalisuse tagamiseni. Kõik need toimingud nõuavad inimeste tööd ning ka rahalist ressurssi. 
3. Hinnad teenustele on tõusnud oluliselt võrreldes eelneva ca 10 aastaga, mis on olnud sama piletihind. Mõned hinnad lausa kordades. 
4. Külastajad on muutunud nõudlikumaks, mistõttu peab ka korraldus olema parem - see omakorda tähendab rohkem liikluskorraldusvahendeid, rohkem inimesi külastajaid abistamas ja suunamas. 
5. Kulud ürituse korraldamiseks ei sõltu sellest, kui palju külastajaid tuleb. Iga kohapeal käinu nägi ise, et vähem oli nii müüjaid kui külastajaid. See aga tähendab seda, et kulude katmiseks on vähem ressurssi. Ma julgeks isegi pakkuda, et ürituse piletitulu ei pruukinudvaatamata kõrgemale piletihinnale  olla seekord suurem kui eelmistel aastatel.
6. Uuenenud nõuded nii üldisele turvalisusele kui ka COVID-ga seotud kontrollile ei olnud enam jõukohased ühele väikesele MTÜ-le, kelle liikmetel selliste tegevuste kogemus on madal. Seetõttu nägin mina väravates palgatud professionaale. Mis omakorda oli kahtlemata oluline kulu. 

Minule teadaolevalt on Tagadi Restauraatorite Päev olnud Unic-Motol varasematel aastatel rahaliselt plussmärgiga üritus, kuid seda üksnes seetõttu, et mitukümmend klubi liiget ja nende sõbrad-sugulased on olnud nõus tasuta osalema ettevalmistamises (mis teatud küsimustes kestab kuid enne üritust), kohapeal ürituse ajal ning lõpuks ka kogu tekkinud segaduse koristamisel. MTÜ on kogunenud kasumit aga kasutanud selleks, et korraldada klubi ühisüritusi mõistliku ja kulusid mittekatva osalustasuga (seejuures alla omahinna ka neile harrastajatele, kes ei ole klubi liikmed või kes oma vabatahtlikku panust ei ole pannud ühisesse tegevusse) ning andnud tasuta välja klubi ajakirja Tempo. Klubi toetab rahaliselt ka mitmeid muid vanatehnikaalaseid tegevusi. 

Kui keegi prooviks sellist üritust teha 2-eurose piletiga kommertsüritusena, siis suure tõenäosusega jääks ta kahjumisse. 

Lõpetuseks - elame turumajanduses, kus tasuta lõunaid ei ole. Ma siiralt loodan, et need tublid mehed ja naised, kes ärkasid enne päikesetõusu või isegi ööbisid ebamugavalt autos laadaplatsil, ei võta esitatud kriitikat südamesse ja on nõus ka tulevikus seda vajalikku ning tänuväärset üritust vedama. 

Mulle näidati just vabatahtlike klubiliikmete nimekirja, kes tasu saamata aitasid kaasa. Selles oli 31 nime - aitäh ja tehke jälle. Virisejatest palju rohkem on tänulikke külastajaid ja müüjaid. Kui keegi soovib head ja odavat asja, siis tuleb tal soetada kaks asja. 

Aitäh!

PS kui ksf! kram123 alguses aru ei saanud - Urmas tegi nalja. Kuigi naljad võivad mõnikord ka tõeks minna meist sõltumatutel põhjustel
Vasta
#26

(07-10-2021, 21:55 PM)kram123 Kirjutas:  Tere,harva loen mida kirjutate ja veel harvemalt kirjutan-olin juures kui yks korraldaja Urmas vastas
yhe tuttava(Silver OSmile kysimusele ,miks seekord osavõtt 5 €-seekord on see peaaegu tasuta järgmine kord on 10 € ? Ilmselt sellisel juhul tehke seda yritust isekeskis !
Tänan !
Hästi läks kui 5€-ga asi piirdus. Ma pidin väravas 10€ välja käima, sest naine oli kaasas  Big Grin ja benssu läks kah kohale/ tagsisõiduks veel vähemnalt 5€ eest ... Hea et Viljandist ei tulnud.
Krõbekilude eest küsiti kah "räime" hinda  Big Grin
Vasta
#27

Tulin platsile karova testivärsvst ja kuulin kui ees öldi kellegile et nemad ei tea midigi klubiliikme soodustusest ma andsin ka viieka sest teadsin et ma pole seeaasta midagi klubi heaks teinud,nüüd omal ka parem tunne.Kes virisevad neile et olge õnnelikud et see laat üldse sai seeaasta toimuda.
Vasta
#28

Arumaeisaa kas tehakse nalja või on tõsi taga selle 5€ piletiraha taganutmisega?  Mida te selle  viie euriga ära teete? Käite paremini riides?

Aquila captas non muscas.
Vasta
#29

Ma viimati laadale sattusin, oli taevas sinisem ja rohi rohelisem ja inimesed olid kaa õnnelikumad. Siis maksis kll pilet 2 rubla ja isegi siis vinguti, et nii kallis...
Vasta
#30

Kogu aeg on kõik kallis ja kui oleks muidu, peaks veel poole tagasi saama. Big Grin 

Ehk annaks ka praegu midagi väiksemat aktsiooni ilma rahata korraldada, mis sest, et aeg ja olud on muutunud. Iseasi, kas me tahame.

Tervitused kõigile korraldajatele!

T.
Vasta
#31

(09-10-2021, 10:54 AM)urmet48 Kirjutas:  Ma viimati laadale sattusin, oli taevas sinisem ja rohi rohelisem ja inimesed olid kaa õnnelikumad. Siis maksis kll pilet 2 rubla ja isegi siis vinguti, et nii kallis...
See võis siis olla tõenäoliselt "euro hinda ei tõsta" ajal 2011 kevadel kui hind oli üle talve 2010 sügise 10 krooni pealt tõusnud hirmkalli 2 euro peale.
Vasta
#32

(09-10-2021, 14:04 PM)mossepower Kirjutas:  
(09-10-2021, 10:54 AM)urmet48 Kirjutas:  Ma viimati laadale sattusin, oli taevas sinisem ja rohi rohelisem ja inimesed olid kaa õnnelikumad. Siis maksis kll pilet 2 rubla ja isegi siis vinguti, et nii kallis...
See võis siis olla tõenäoliselt "euro hinda ei tõsta" ajal 2011 kevadel kui hind oli üle talve 2010 sügise 10 krooni pealt tõusnud hirmkalli 2 euro peale.
Pigem aastal 2015 Toungue Aga tookord oli nö. koorekiht juba võetud, kui mina jõudsin. Sain saagiks kellukese, millest tegin koju uksekella  Big Grin
Vasta
#33

Lihtsalt info mõttes ka mõned teiste riikide vanatehnikalaatade hinnad. Praegu sõidame tagasi Brno laadalt, mis toimus 16. oktoobril (https://www.motortechna.cz), piletihind oli 160 Tšehhi krooni ehk ca 6,40 eurot + parkimine 100 krooni ehk ca 4 eurot. Septembri keskel olnud Lodži laadal (https://www.motoweteranbazar.com) oli ühe päeva pilet 15 zlotti ehk ca 3,50 eurot, kahe päeva pilet 20 zlotti ehk ca 4,50 eurot ning parkimine samuti 20 zlotti. Kui Lodži laat on Tagadist tõesti suurem, siis Brno oma oli umbes sama suur. 
Arvan, et kui on tõesti huvi olemas, siis mõni euro siia-sinna on küll viimane asi, mis takistab üritustel osalemast :-)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne