Tagumine vasak poritiib tuvastamiseks
#1

Milliselt saksa autolt pärineb?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

Saksa Moskvitš 401?
Vasta
#3

See jupp võib vabalt ka poole suurema auto küljest olla Sad
Kivid aias on täitsa kalibreerimata.
Ärge mingil juhul mõõte andke! Ärge teist poolt näidake! Osa esemest heina sees, pole probleemi, küll targad teavad, mis seal peidus on.

Meelega olen õel, ninnunännu ei toimi kahjuks, kurb on vaadata.

Pildid tehakse võimalikult neutraalsel taustal, kasvõi tikutoos kõrval, ere päike on äärmiselt vastik lisand, millest peab hoiduma.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

Halloo!
Marko jutt on muidugi õige, mõõdud, selged pildid mitmest küljest... Aga identifitseerimiseks on abiks ka see, kui asju tuntakse ja teatakse. Võib selle porika juurde 10 tikutopsi ja 12 välgimihklit panna, kui lugeja ikka ei tea, millega tegu, siis see ei aita! Kui keegi väga tahab, siis taustaks on veneaegne traataed, ksf! Markol on kindlasti mingi rull või näidis olemas ja ütleb võrgusilma mõõdu  Toungue .
Postituse motiveeris tõsiasi, et Marko, Sul on Magura hoovad ka veel identifitseerimata, aga juba identifiseerid autode poritiibu. Ja veel, eelmine positus kannab negatiivset vaibi, aga siin foorumis on kombeks olla positiivne, no nagu meie ksf! Mlsluigega oleme!  Cool
Vasta
#5

Aitäh vastuse eest! Ma oleksin sulle ommuku peaaegu hea mälu eest kiitust avaldanud (pruun kondensaator) paraku jääb nüüd ära.
Seda aeda oli VÄHEMALT 3 erineva silmaga tolajal muide...
Hoobadest kahjuks ei tea ka moodsad identimisvahendid midagi, aga nüüd leiavad need vähemalt hoovad üles, mitte pingid  Big Grin Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

No jha kui inimestel silmamõõtu pole..siis ei aita ka tollipulk. Pigem lootsin kommentaare inimestelt kes selliseid sõiduautosid näinud ja annavad margi vihjeid. Õnneks esimene vastaja pakkus välja. Otsides aga leidsin Opel Kadett K38 kaheukselise versiooni mis mälu järgi võiski olla.
Vasta
#7

(15-09-2021, 21:24 PM)Marko Kirjutas:  Aitäh vastuse eest! Ma oleksin sulle ommuku peaaegu hea mälu eest kiitust avaldanud (pruun kondensaator) paraku jääb nüüd ära.
Seda aeda oli VÄHEMALT 3 erineva silmaga tolajal muide...
Hoobadest kahjuks ei tea ka moodsad identimisvahendid midagi, aga nüüd leiavad need vähemalt hoovad üles, mitte pingid  Big Grin Big Grin

Tänan tänamast! Mingit kiitust on mul Sinult  suht lootusetu oodata, "peaaegu" on enim, mida saada võib.  Wink
Aga võrgusilma mõõdud võin ka pildi järgi välja pakkuda, Tuuleonu pärast hindab, kas läks täppi või on tõesti nii raske teema, 3 eri varianti jne...
Vasta
#8

Tere rasket ja halli hommikut!
Targem annab järele, sestap kirjutan edasi. Markol oli muidugi õigus (nagu alati), põgusal vaatlusel ja mikromeetriga toimetades fikseerisin oma residentsi ümbert 3 erineva silmaga nõukogude teadlaste poolt leiutatud ja väljatöötatud traatvõrku -  3,5 x 3,5 cm, 4,5 x 4,5 cm ja 6 x 6 cm. Nii et mul on kasutada klassikalised 3 vastusevarianti, kuigi nagu Marko eelnevalt viitas, neid mõõte võib olla veelgi. Näiteks valmistasid paljud hakkajad mehed mingil ajal ise sellist tüüpi aiavõrku, nii endale, kui ka müügiks.
Igatahes ma pakun, et esimesel pildil olev võrkaed on 4,5 x 4,5 cm silmaga ja näitan Markole keelt!  Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne