Projekt plekiväänamispink.
#1

Sai omale siis lõpuks käepärastest materjalidest plekiväänamispink meisterdatud. Video on nähtav youtubes https://youtu.be/Cd3rQbzOtN4
Vasta
#2

Kas selg kummargil koogutades ära ei väsi?
Vasta
#3

(17-09-2021, 21:31 PM)Janka Kirjutas:  Kas selg kummargil koogutades ära ei väsi?
 See pole vabriku pinkidel palju parem (kui üldse), suurem probleem on lukustus/kinnisurumis heeblite pärast mõlema külje poole trampimine. Samas ka see pole suur probleem kuna pink on lühike, ning nii saab vast üksi paremini töötada-paned ühe poole "lukku" ja uitad teisele poole ja paned seal pleki paika/märki. Aga muidu kõva töö. Aeg-ajalt millegi painutamiseks hea masin.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#4

No ma ei tea...
Konkreetselt selle pingi taga olen askeldanud oma 176cm pikkuse juures sirge seljaga. Töökoosade kablukid annavad muidugi veel neli cm lisaks.

       
Vasta
#5

Kena pingike ju täitsa. Ma ei tahaks siuke iriseja olla, aga kui anglosaksi turule mõeldud muuvi, siis võiks natuke nende murrakut lihvida või vähem rääkida. Väike värkstoa koristus ei teeks ka paha.
Vasta
#6

(18-09-2021, 11:14 AM)vant Kirjutas:  Kena pingike ju täitsa. Ma ei tahaks siuke iriseja olla, aga kui anglosaksi turule mõeldud muuvi, siis võiks natuke nende murrakut lihvida või vähem rääkida. Väike värkstoa koristus ei teeks ka paha.
Üritame paremini Wink
Vasta
#7

Kui ka natuke kobiseda lubatakse, siis ma kobiseks elementaarse tööohtuse pärast. Keevitades võiks pikad riided seljas olla. Tugev UV kiirgus pole nahale hea. Samuti võiks ketaslõikuril kaitsmed küljes olla, no vähemalt kaitseprillid olid ees. Turvasaapad ei teeks ka suuremate metallikolakatega töötades paha. Big Grin

Muidu tubli töö, ootame järgmisi videoid.
Vasta
#8

Värin käib kehast läbi kui ilma katteta relakat näen, seda meenutab 5cm arm üsna lähedal meheaule, võttis ainult korra ketta kinni toru lõigates, edasi võib igaüks ise mõelda. 
Muidu lahe projekt, ise plaanin mitu aastat omale ka teha.
Vasta
#9

Katmata rellaketta eest kõigile kriitikutele plussid, see pole aktsepteeritav. Minu juurest on mujale liikunud 2 lukkseppa, mõlemad said esimese kuu jooksul viga, üks juhus justnimelt katteta kettaga. 
Aparaat iseenesest on õige, olemasolevast materjalist vastavalt vajadusele ja kogusele tehtud, teeb vajaliku ära.
Vene kroonus sai eimillestki tehtud käiapukk ja sinna sisse pilu, mille ees oli liikuv lõug. Eimingit kinnivajutamist. Ka sellega sai mõned paenutused tehtud. Eesmärgipärane seade, käib küll.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne