Mini linttraktor
#1

        Ega pildilt hetkel midagi väga näha ei ole ja aparaat suht träni alla maetud. Ise ei näinud, aga öeldi, et lindi pikkus ca kaks meetrit ja kõrgus ca 70 cm. Kui saaks mingi vihje kust otsida märget masina margi kohta oleks tore. Vaadates lindi kilbi kuju ehk saaks mingi suuna kätte. Siiani olen pilte vaadanud, aga väikestel trakatsitel siledad kilbid või on kunagi tegus inimene ise  linttraktorit ehitama. Eks tulevikus saab ehk paremad pildid.
Vasta
#2

Kas see võiks olla äkki КД-35?
Vasta
#3

(05-10-2021, 22:01 PM)Mahno Kirjutas:  Kas see võiks olla äkki КД-35?
On küll.
Vasta
#4

(05-10-2021, 22:01 PM)Mahno Kirjutas:  Kas see võiks olla äkki КД-35?
Jaotuskarbis näha hüdropumba lülituskahvel. Kui masin КД-35, siis mootor asendatud uuema mudeliga..Raami esiots meenutab КД-35 hilisemat varianti.
Vasta
#5

                           
Vasta
#6

Kenasti kõik Kata jupid näha. Iste ei ole kahjuks oma. Seal taga on üsna suur küna milles siis istmepadjad.
Esimesel ja viiendal pildil näha radiaatori torud ja klapikambrikaan. Jõuvõtuvõlli pole omal kohal. Järsku leiad hunnikust rihmaseibi mis sinna taha otsa poltide külge istuks, või malmist kaane.
Kas on näha kusagil kapotti või küljeplekke? Ehk saaks pilte ka piduripedaalist ja kardaanist.

Terv.
Vasta
#7

Ma väga palun ohvtopiku pärast vabandust, aga kas seda pildi alumisse vasakusse nurka tekkivat hiina telefoni reklaami  kinni keerata ei anna?
(See pole ainult selle teema häda, mujal esineb ka. Ja minu arvates ei sobi siia).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne