Noored tehnikafännid vajavad pisut toetust
#1

Võtsin omale julguse juhtida kaasfoorumlaste tähelepanu heategevusüritusele, mis seotud mootorite maailmaga. Kui see on sobimatu, võivad moded ära kustutada. 
Võib olla on mõned teiegi hulgast Pärnus käies sattunud kardirajale sõitma. Tegemist on ühega vähestest kohtadest Eestis, kus noortel on võimalus kogenud treeneri käe all võidusõitu õppida. Soovitan vaadata ära järgmine video:
https://www.hooandja.ee/projekt/uued-kar...#tab-3-tab
Vähemalt on tore video millega meelt lahutada.
Mainin igaks juhuks ära, et mina ei saa selle ürituse promomisest mingit kasu ja keegi ei ole mul palunud seda teha. Aitan oma vabast tahtest ja seotud olen nii palju, et noorem poeg käib ka selles trennis ning kardid on tõelisteks romudeks muutunud. Tahtmine on aga poistel kõva ja treener on tõeline missioonitundega entusiast, kes ei tee seda raha pärast. 
Kõik mida rada ja kardid klientide sõidutamisega teenivad, läheb minu teada käigushoidmiseks ja tuleb puudugi. Linnaviletsus on aga aastaid keeldunud toetusest erinevatel ettekäänetel nagu "See ei ole olümpiaala!"  Rolleyes
Kõigist neist poistest ei tule Tänakuid. Küll aga tuleb liiklusesse noori juhte, kellel on arenenud kiirusetunnetus ning ruumitaju, kes on juba harjunud ümbrust jälgima ja teistega arvestama, kiirelt reageerima, asfaldi haardetegurit hindama jne. Lisaks saadakse sina peale materiaalosaga.
Noorim trennipoiss keda olen näinud, käis trenni tulles veel lasteaias. Smile  Pandi kaks patja selja taha ja istus paagi otsas, et gaasi ulatuks vajutama ja sõitis nagu mees muiste.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#2

Aega võttis aga asja sai. Kardirada sai annetuste abil kaks uut karti. Kuulu järgi ostis treener mõned ka ise laenuga juurde.
Tänud kõigile, kes toetasid!
Ise pole kahjuks aega saanud vaatama ja proovima minna.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne