Külgkorvi paigaldus?
#1

Tere

Kas keski on läbi teinud motikale ametlikult külgkorvi lisamise protsessi? Kuidas peaks käituma? On see meie moto/tehnikahobi vaenulikus/mittesoosivas riigiametite keskonnas üldse võimalik?
Vasta
#2

Sa ilmselt mõtled sellist tsiklit, millel seda korvi muidu pole ettenähtud? 

Jawaga oli nõnda, et panin külge, sõitsin mis-iganes-see-büroo-nimi-praegu-on kohale (ratas koos korviga oli järelkärus). Ütlesin, et selline asi on teemaks, sooviks korvi lisada. Kontrolliti ratta vastavust kaasasolnud tehnilisele passile ja reg.nr-ile. Seejärel täitis tema mingi paberi ja vist ka mina (selles viimases pole küll kindel). Ratas pildistati erinevate nurkade alt üles, s.h läbisõidunäit ja raaminr, mina sooritasin ülekande ja lahkusin uue tehnilise passiga, kus külgkorv kirjas oli. Ma võib-olla ka seletasin, et too Velorexi külgkorv on Jawale ettenähtud. Võimalik, et ülevaataja vaatas korvi ninal olevat suurt kirja JAWA. Kogu protsess võttis vast koos järjekorras ootamisega 30 minutit?

Kui aga selline, millele pole tehas seda korvi ette näinud siis oli mäletamist mööda biker.ee-s pikk teema sellest.
Vasta
#3

(11-10-2021, 11:36 AM)gruppen Kirjutas:  Kui aga selline, millele pole tehas seda korvi ette näinud siis oli mäletamist mööda biker.ee-s pikk teema sellest.
See teema siis - lõpplahendus oli mäletamist mööda "ratas soome registrisse".
BMW K100LT HACK - Biker.ee foorum
Vasta
#4

Bikeri teemat läbi lugemata pakun omapoolse versiooni.
Kõikide tsiklitega, mida on toodetud korviga ja ilma, on asi imelihtne. Jawa, IZ, Dnepr, Ural jt. vene bokserid, Pannonia....
Suva masinale korvi lihtsalt külge panna ei lubata, kuna tootja pole sellist asja ette näinud.
Jäävad kaks võimalust:
1. Importida/osta masin, mis on juba dokumentides korviga.
2. Solkida mingi tsikkel teistelt masinatelt ja iseehitatud juppidega ära, pookida korv külge ja arvele võtta omavalmistatuna. Peale seda võib solgi eemaldada ja üldse teha, mida soovid. Omavalmistatud sõidukitele kohalduvad nõuded on kindlasti kuskil mkm-i määruses ja/või riigiteatajas olemas. Kel huvi see otsib ise.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne