Palun abi raami tuvastamisel
#1

Tervitus Rattatõbistele!
Jäi minu ahnete sõrmede vahele üks kaunis lillepostament.  Raaminumber on tal 95607 ja asub see raamikaelal, otse märgi kohal. Märgi aukude vahe on 69mm, märk ise aga kõige kaduva teed läinud. Raami alumise sirge toru peal on veel jupike mingit pilti säilinud. Oli teist juba ka kõvasti vene juppidega järgi aidatud. Küljes olid venelase poritiivad ja all Riga jooksud. Ka sadul tundub teisest muinasjutust. Ketiratas läinud. Kuskilt ühtegi "made in" kirja leida pole suutnud.
  Ehk keegi targem oskab kosta, mis selle daami nimeks ning sünniajaks-kohaks võib olla?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#2

Võiks Made in England olla kusagil 1930ndatel isegi ilma sellekohase kirjata
Vasta
#3

Eks ma arvasin isegi, et raam natuke justkui inglase nägu olla võiks. Siiski andis üks (anonüümseks jääda sooviv?) loomakuningriigi õukonnaliige kätte veel ühe niidiotsa. Tema pakkumine oleks olnud Erenpreis kolmekümnendate teisest poolest. Ja kae kurinahka, õnnestus ka minul leida üks asitõend - ilumaaling raamil. Eks pildid räägivad enda eest. Vaielge vastu või lükake ümber. Äkki kellelgi kohe varnast võtta fotomaterjali käesolevast velost tema täies nooruslikus hiilguses?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#4

Jah, võib Erenpreis olla ja lätlane käis ka minu mõtteist läbi (raaminr ja vesipildid sobiks) aga mina veel ei ole kohanud sellist alt sirge pulgaga naiste erenpreisi. See muidugi ei tähenda midagi, sest ma pole paljusid asju kohanud. Kui Priit on kindel, siis nii on!
Vasta
#5

Paistab väga sarnane olema.
https://www.facebook.com/706884802820540...211501129/
Vasta
#6

Tundub sarnane, aga kuidagi saledama olemisega kui minu kätte sattunud isend (ülemine kaartoru tundub vähe väiksema paindega). Saaks omaniku käest kuidagi raaminumbri teada, võiks edasi unistada... Tegemist Omenaossi veloga?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne