TZ-4K-14
#1

Tere.
Otsin inimest, kes jagab ja teeb TZ-le reguleeringu,: süütenurk, kütuseregulaator.
Asukoht Põltsamaa. Saan inimesele järgi tulla või masina kohale tuua.
Vasta
#2

Enda kogemuse põhjal soovitan sul see jõuetu ja kapriisne mootor minema visata ja midagi etemat sinna asemele kruttida. Ise nii tegin ja olen ülirahul.
Vasta
#3

(24-10-2021, 14:24 PM)maniakk Kirjutas:  Enda kogemuse põhjal soovitan sul see jõuetu ja kapriisne mootor minema visata ja midagi etemat sinna asemele kruttida. Ise nii tegin ja olen ülirahul.
Mis mootori peale panid? Esmalt muidugi tahaks selle käima panna... ostisn uue starteri, kütusepump ja pihusti remonditud.
Ise ei hakkaks näppima, ennem maksaks kellegile, kes korralikult paika paneks. Ah jaa, kas äkki kellegil TZ raamatut oleks müüa?
Vasta
#4

Tsitaat:äkki kellegil TZ raamatut oleks

http://minitraktorcz.ru/minitraktor-%D1%...o-tz-4k-14 
Kas see kõlbaks arvutisse?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

Mina panin peale kubota v1505 mootori aga eks igaüks paneb seda, mida parasjagu saada on. Youtubes on sinna igasuguseid aretatud, tasub uuriva pilguga vaadata.
Vasta
#6

Jändasin mitu päeva, kulutasin raha ja närve selle orginaal tsehhi vibraatori peale ning viskasin selle käraka sealt minema. Vahele läks an tehnikast ostetud 15hp hiinlane, käivitub nagu mõte ja käib vaikselt, rahulikult. Juutuubi sirvides on idamehed peale pannud ka 6.5hp mootoreid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne